wallcolors.com - Ekskluzywne Tapety dla Twego Wnętrza- Logo - Opinie

wallcolors.com - Ekskluzywne Tapety dla Twego Wnętrza

Opinie (15) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (60)

Ważny od: 30 lis 2021
wallcolors.com - Ekskluzywne Tapety dla Twego Wnętrza spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szczerze polecam! Super sprawna, miła i błyskawicznie działająca obsługa na każdym etapie realizacji. Produkt świetnej jakości. U nas żyrafy naklejone na skrzydło szafy przesuwnej (szafa musi jeszcze dostać nowe boczki pomalowane na kolor liści palm). Jesteśmy zauroczeni designem i jakością produktu.

28 lis 2023
Tapety krzywo przycięte (nierówna krawędź), wzór z poczegolnych części zgrywa się na górze brytu, a w połowie wysokości (bryt 1mx3m) wzór rozjeżdża się o około 4-5 mm. Tapety wyglądają super na zdjęciach,na żywo jest mocno średnio. Proces kładzenia tapety też idzie średnio na Państwa materiale. Ogólnie nie polecam nikomu - wygląda ładnie na stronie ale w rzeczywistości dużo im brakuje. Tym bardziej biorąc pod uwagę cenę (750 zł za pasek 1mx3m) jakość jest tragiczna i w ogóle nie adekwatna do ceny. Za te pieniądze to żart gdybym płacił samemu to żądał bym zwrotu pieniędzy. Pozdrawiam, Dawid Mierzejewski

Opinie nt. sklepu wallcolors.com - Ekskluzywne Tapety dla Twego Wnętrza

28 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu wallcolors.com - Ekskluzywne Tapety dla Twego Wnętrza
Szanowny Panie Dawidzie, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat naszych tapet. Każda informacja zwrotna od naszych klientów jest dla nas cenna, ponieważ pomaga nam w doskonaleniu naszych produktów. Przykro nam słyszeć, że nasze tapety nie spełniły Pana oczekiwań. Pragniemy zapewnić, że zawsze sprawdzamy nasze tapety pod względem jakości i zgodności wzoru przed ich wysyłką, a nasze procesy produkcyjne są regularnie monitorowane i aktualizowane, aby zapewnić najlepsze możliwe doświadczenie naszym klientom. Opisane przez Pana problemy są dla nas zaskoczeniem i będziemy je dokładnie analizować w naszym zespole, aby zapobiegać podobnym sytuacjom w przyszłości. W naszych instrukcjach dołączonych do każdej przesyłki podkreślamy, że przed przystąpieniem do pracy z tapetą, zawsze warto sprawdzić jej stan, a w przypadku wykrycia wad przerwać prace i natychmiast skontaktować się z nami. Rozumiemy, że obecnie nie możemy już bezpośrednio rozwiązać tej sytuacji, ale chcielibyśmy zapewnić, że każda opinia jest dla nas istotna i stanowi okazję do poprawy. Będziemy kontynuować nasze wysiłki, aby zapewnić, że wszyscy nasi klienci otrzymują produkty spełniające ich oczekiwania. Z poważaniem, Anna Jezierska Customer Service Manager