wallcolors.com - Ekskluzywne Tapety dla Twego Wnętrza- Logo - Opinie

wallcolors.com - Ekskluzywne Tapety dla Twego Wnętrza

Opinie (44) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (95)

Szczerze polecam! Super sprawna, miła i błyskawicznie działająca obsługa na każdym etapie realizacji. Produkt świetnej jakości. U nas żyrafy naklejone na skrzydło szafy przesuwnej (szafa musi jeszcze dostać nowe boczki pomalowane na kolor liści palm). Jesteśmy zauroczeni designem i jakością produktu.

28 lis 2023
Tapety krzywo przycięte (nierówna krawędź), wzór z poczegolnych części zgrywa się na górze brytu, a w połowie wysokości (bryt 1mx3m) wzór rozjeżdża się o około 4-5 mm. Tapety wyglądają super na zdjęciach,na żywo jest mocno średnio. Proces kładzenia tapety też idzie średnio na Państwa materiale. Ogólnie nie polecam nikomu - wygląda ładnie na stronie ale w rzeczywistości dużo im brakuje. Tym bardziej biorąc pod uwagę cenę (750 zł za pasek 1mx3m) jakość jest tragiczna i w ogóle nie adekwatna do ceny. Za te pieniądze to żart gdybym płacił samemu to żądał bym zwrotu pieniędzy. Pozdrawiam, Dawid Mierzejewski

Opinie nt. sklepu wallcolors.com - Ekskluzywne Tapety dla Twego Wnętrza

2 lip 2024

Schneller Versand und tolle Qualität. Einzigartige Tapeten

Schneller Versand der bestellten Muster. Gefällt! Super Qualität. Werden die Tapete bestellen
Bardzo dobra jakość! Stały klient poleca
Odpowiedź ze sklepu wallcolors.com - Ekskluzywne Tapety dla Twego Wnętrza
Dziękujemy, jest nam bardzo miło, że jest Pan zadowolony z naszego produktu. Serdecznie pozdrawiamy
Super! Idealna jakość polecam!
Dziękujemy za miłe słowa. Serdecznie pozdrawiamy
Odpowiedź ze sklepu wallcolors.com - Ekskluzywne Tapety dla Twego Wnętrza
Dziękujemy, jest nam bardzo miło, że jest Pani zadowolona z naszego produktu. Serdecznie pozdrawiamy
Odpowiedź ze sklepu wallcolors.com - Ekskluzywne Tapety dla Twego Wnętrza
Serdecznie dziękujemy za rekomendację i zapraszamy do ponownych zakupów.
12 lip 2024
Odpowiedź ze sklepu wallcolors.com - Ekskluzywne Tapety dla Twego Wnętrza
Cieszymy się, że nasze tapety zyskały uznanie. To dla nas ogromna satysfakcja!
27 maj 2024
Bardzo miła i fachowa obsługa. Nie było problemu w personalizacji tego zamówienia, chodziło o delikatne rozjaśnienie co finalnie dało efekt na którym mi zależało. Ekspresowa wysyłka.
27 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania. Serdecznie pozdrawiamy
27 maj 2024
Duże formaty to dla Wallcolors nic trudnego. Ekspresowa realizacja, jakoś tapety bez zastrzeżeń. Wszystko dopracowane w 100%
27 maj 2024
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasze tapety zyskały uznanie. To dla nas ogromna satysfakcja! Serdecznie dziękujemy za rekomendację !
27 maj 2024
Próbki bardzo dobrze odzwierciedlają finalny wydruk. Fachowe doradztwo pracowników w doborze struktury.
27 maj 2024
Dziękujemy, jest nam bardzo miło, że są Państwo zadowoleni z naszych produktów. Serdecznie pozdrawiamy
27 maj 2024
Szybka realizacja, bardzo łatwy montaż. Dekoracja na ścianę Dots idealnie wpasuję się w każde wnętrze.
27 maj 2024
Dziękujemy, jest nam bardzo miło, że są Państwo zadowoleni z naszego produktu. Serdecznie pozdrawiamy
3 cze 2024

5/5 :)

Przepiękne tapety i pomocna, szybka obsługa! :) Ogromny plus za możliwość customizowania produktów.

Orange Tree

Tapeta bardzo ładna, jako ozdoba ściany sprawdza się świetnie. Bardzo łatwa w samodzielnym montażu.
29 maj 2024
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasze tapety zyskały uznanie. To dla nas ogromna satysfakcja! Zapraszamy do ponownych zakupów.
31 maj 2024
Wzory nietuzinkowe. Tapety są wyjątkowe. Struktura, gramatura - jakościowo totalna petarda.
31 maj 2024
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasze tapety zyskały uznanie. To dla nas ogromna satysfakcja! Serdecznie dziękujemy za rekomendację i zapraszamy do ponownych zakupów.
27 maj 2024
Tapety rewelacja! Jakość pierwsza klasa! Serdecznie polecam!
25 cze 2024
Schnelle Lieferung vom Probematerial, sehr gute Qualität
27 maj 2024
Fantastyczna opcja zmiany w pomieszczeniu
4 cze 2024
Szybko dostawa fachowa pomoc
24 cze 2024
Dziękujemy, jest nam bardzo miło, że jest Pani zadowolona zarówno z naszego produktu jak i obsługi :) Serdecznie pozdrawiamy
szybka realizacja
Dziękujemy za miłe słowa. Serdecznie pozdrawiamy