wallcolors.com - Ekskluzywne Tapety dla Twego Wnętrza- Logo - Opinie

wallcolors.com - Ekskluzywne Tapety dla Twego Wnętrza

Opinie (17) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (59)

Ważny od: 30 lis 2021
wallcolors.com - Ekskluzywne Tapety dla Twego Wnętrza spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szczerze polecam! Super sprawna, miła i błyskawicznie działająca obsługa na każdym etapie realizacji. Produkt świetnej jakości. U nas żyrafy naklejone na skrzydło szafy przesuwnej (szafa musi jeszcze dostać nowe boczki pomalowane na kolor liści palm). Jesteśmy zauroczeni designem i jakością produktu.

28 lis 2023
Tapety krzywo przycięte (nierówna krawędź), wzór z poczegolnych części zgrywa się na górze brytu, a w połowie wysokości (bryt 1mx3m) wzór rozjeżdża się o około 4-5 mm. Tapety wyglądają super na zdjęciach,na żywo jest mocno średnio. Proces kładzenia tapety też idzie średnio na Państwa materiale. Ogólnie nie polecam nikomu - wygląda ładnie na stronie ale w rzeczywistości dużo im brakuje. Tym bardziej biorąc pod uwagę cenę (750 zł za pasek 1mx3m) jakość jest tragiczna i w ogóle nie adekwatna do ceny. Za te pieniądze to żart gdybym płacił samemu to żądał bym zwrotu pieniędzy. Pozdrawiam, Dawid Mierzejewski

Opinie nt. sklepu wallcolors.com - Ekskluzywne Tapety dla Twego Wnętrza

Odpowiedź ze sklepu wallcolors.com - Ekskluzywne Tapety dla Twego Wnętrza
Dziękujemy, jest nam bardzo miło, że jest Pani zadowolona z naszego produktu. Serdecznie pozdrawiamy :)
21 lis 2023
Zapomniałam dodać,że tapeta jest bardzo profesjonalnie zapakowana i na pewno nie jest to nasze ostatnie zamówienie.
22 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Każda przesyłka jest starannie i profesjonalnie pakowana. Serdecznie zapraszamy do ponownych zamówień! :)
20 paź 2023

Piękne

Piękne, żywe kolory, ciekawa struktura tapet, szybka i profesjonalna pomoc. Polecam!
22 lis 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasze tapety zyskały uznanie. Doceniamy również pozytywne doświadczenia z szybką i profesjonalną pomocą. To dla nas ogromna satysfakcja! Serdecznie dziękujemy za rekomendację i zapraszamy do ponownych zakupów.
23 maj 2023
jakość produktu, proaktywna obsługa klienta, otwartość na dokonywanie zmian
22 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że doceniasz jakość naszych produktów i obsługę klienta oraz naszą gotowość do dokonywania zmian. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że będziemy mogli służyć pomocą również w przyszłości.
12 maj 2023
Obsługa klienta bardzo dobra, sprawnie i szybko dostałam odpowiedz
22 lis 2023
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza obsługa klienta spełniła Twoje oczekiwania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie!
2 maj 2023
czas realizacji zamówienia, oraz pomoc w realizacji zamówienia
22 lis 2023
Dziękujemy za miłe słowa. Serdecznie pozdrawiamy
11 kwi 2023
Kontakt i podejście do klienta na najwyższym poziomie :)
24 kwi 2023

Polecam!

Znakomita obsługa (w tym również posprzedażowa).
22 lis 2023
Dziękujemy, jest nam bardzo miło, że jest Pan zadowolony z naszego produktu. Serdecznie pozdrawiamy
AM
Anika M.
Płock
19 paź 2023
Polecam!
16 paź 2023
22 lis 2023
Dziękujemy, jest nam bardzo miło, że jesteście Państwo zadowoleni z naszego produktu. Serdecznie pozdrawiamy
24 wrz 2023
11 sie 2023
26 lip 2023
14 maj 2023
22 lis 2023
Dziękujemy, Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Pozdrawiamy serdecznie!
3 maj 2023
22 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Pozdrawiamy i zapraszamy do ponownych zakupów :)
11 kwi 2023
22 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Pańskie oczekiwania. Serdecznie pozdrawiamy
28 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu wallcolors.com - Ekskluzywne Tapety dla Twego Wnętrza
Szanowny Panie Dawidzie, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat naszych tapet. Każda informacja zwrotna od naszych klientów jest dla nas cenna, ponieważ pomaga nam w doskonaleniu naszych produktów. Przykro nam słyszeć, że nasze tapety nie spełniły Pana oczekiwań. Pragniemy zapewnić, że zawsze sprawdzamy nasze tapety pod względem jakości i zgodności wzoru przed ich wysyłką, a nasze procesy produkcyjne są regularnie monitorowane i aktualizowane, aby zapewnić najlepsze możliwe doświadczenie naszym klientom. Opisane przez Pana problemy są dla nas zaskoczeniem i będziemy je dokładnie analizować w naszym zespole, aby zapobiegać podobnym sytuacjom w przyszłości. W naszych instrukcjach dołączonych do każdej przesyłki podkreślamy, że przed przystąpieniem do pracy z tapetą, zawsze warto sprawdzić jej stan, a w przypadku wykrycia wad przerwać prace i natychmiast skontaktować się z nami. Rozumiemy, że obecnie nie możemy już bezpośrednio rozwiązać tej sytuacji, ale chcielibyśmy zapewnić, że każda opinia jest dla nas istotna i stanowi okazję do poprawy. Będziemy kontynuować nasze wysiłki, aby zapewnić, że wszyscy nasi klienci otrzymują produkty spełniające ich oczekiwania. Z poważaniem, Anna Jezierska Customer Service Manager