molton.pl- Logo - Opinie

molton.pl

Opinie (229) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1466)

3 mar 2023
Bardzo dobra jakość towarów, sprawna obsługa. Proponuję dodanie, zwłaszcza dla stałych klientów, usługi bezpłatnego zwrotu towarów. Anna

13 kwi 2023
Witam. Szybka i sprawna dostawa godna polecenia.Apaszka którą otrzymałam bardzo ładnie pasuje do oliwkowego trencza który wczesniej zakupiłam. Jednak nie była idealna, niestetycznie zostało przyszyte logo firmy MOLTON. Ponieważ miałam pilny wyjazd zrezygnowałam z wymiany towaru. POZDRAWIAM

Opinie nt. sklepu molton.pl

BB
Barbara B.
Gorzów Wlkp
10 lip 2023
Jest ok. W niektórych sukienkach, np krótkich ( ale nie mini)mogłaby być podana jej długość. Dla pań niższych sukienka jest za kolano, dla wyższych przed. To czasami decyduje o zakupie.
IP
Iwona P.
Sochaczew
15 sie 2023
Sklep godny polecenia. Profesjonalna obsługa. Garnitur z brazowymi lampasami piękny. Sweter w kratę z frędzlami przepiękny. Polecam.
20 sie 2023
Sukienka. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Obawiałam się czy rozmiar będzie odpowiedni. Trafiłam w 10. Materiał ładnie się układa
2 wrz 2023

Szybka i sprawna obsługa. Sukienka super leży, jakość pierwsza klasa, wszystko zgodne z opisem. Polecam
16 maj 2023
Profesjonalna obsługa klienta. Zamówienie towaru przez stronę odbyło się szybko, bez problemów. Towar otrzymałam zgodny z ofertą. Przesyłka zapakowana bardzo starannie, z dbałością o estetykę. Sprawiło na mnie bardzo miłe wrażenie, tak zapakowana przesyłka świadczy, iż na każdy etapie dbacie Państwo o klienta. Bardzo dziękuję, doceniam.
19 wrz 2023
Usługa na najwyższym poziomie! Szybko i sprawnie otrzymałam swoją przesyłkę.Sukienka śliczna,rozmiar idealny,kolor identyczny jak na zdjęciu sklepu.Produkty kupione wcześniej w Moltonie zawsze były wysokiej jakości,trwałe i niepowtarzalne.Serdecznie polecam !
EW
6 sie 2023
Bardzo dobra obsługa.Towar pięknie zapakowany ,szybko dostarczony Artykuły zakupione są dobrej jakości, wykonanie bez zarzutów , rozmiarówka zgodna z opisem .Wszystko jest na najwyższym poziomie .Na pewno będę nadal robiła zakupy w tym sklepie .
EM
Ewelina M.
Suchy Las
19 paź 2023
Polecam, to jest top 10 wśród sklepów internetowych, dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, dziękuję bardzo za pomoc, czarują, pomagają doradzają, tylko trzeba wiedzieć jak to robić, pytać, pytać, a pomoc przychodzi z wszystkich stron
15 cze 2023
Ubrania są starannie wykonane. Powinno być więcej szlachetnych tkanin, a mniej poliestru. Zastosowanie sztucznych dodatków powinno być uzasadniane na stronie produktu albo podczas filmików ze stylistką.
10 mar 2023
Towar zgody ze zdjęciem i opisem, jakość towaru bardzo dobra, łatwy kontakt ze sprzedającym, pracownicy bardzo ale to bardzo pomocni (pełny profesjonalizm).
19 sie 2023

Jestem Bardzo Zadowolona Kupuje i Będę Kupować .Jakość Materiałów i Wykonanie Bardzo Dobre .W tych ubraniach zawsze wygląda się Elegancko . Gorąco Polecam
IP
Iwona P.
Sochaczew
30 cze 2023
Sklep godny polecenia, panie pracujące w sklepie bardzo miłe i profesjonalne amarantowy komplet spodnie i bluzka piękny gorąco polecam. Pozdrawiam.
IW
irena W.
Gdańsk
23 mar 2023
Niestandardowa oferta, ciekawe modele, bardzo dobre wykonanie, dobre tkaniny. Zdecydowanie polecam, o ile szukasz czegoś co Cię wyróżni
20 wrz 2023
Bardzo mila i kompetentna obsluga.Duzo produktow do wyboru,dobrze zabezpieczona szybka przesylka.Polecam zakupy w tym sklepie.
JH
Jagoda H.
Hrubieszów
2 sie 2023

Wszystko co kupię w Zadowolona klientka Molton jest super

Wszystko co kupię w Molton jest super, jakość,krój, tkanina, rozmiar.Dlatego też jestem bardzo zadowoloną klientką.
15 mar 2023
Od wielu lat kupuje odzież molton jestem bardzo zadowolona Porządnie uszyta z bdb jakościowo materiałów.