molton.pl- Logo - Opinie

molton.pl

Opinie (230) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1513)

Ładna strona internetowa sklepu Molton. Szybki termin realizacji zamówień. Na tym etapie nic bym nie zmieniała. Mam kilka ubrań z firmy Molton, które ładnie wyglądają i dobrze się noszą. Pomimo, iż w 2023 roku kupiła 2 komplety garniturów a 2024 roku kolejne 2 komplety garniturów, bluzkę i sukienkę nie mam karty stałego klienta. Chciałabym korzystać z rabatów dlatego też dobrzy byłoby posiadać w/w kartę. Proszę o wskazówki jak ją wyrobić.

Jakość artykułów bardzo dobra. Zdecydowanie słabo zapakowane, torebka bez worka ochronnego. Szale bez worków foliowych, ochronnych, wrzucone do papieru... Słabo...
AK

AP
Agata P.
Tarnobrzeg
13 sty 2024
Cena za towar inna niż deklarowana. Odwołanie zamówienia.
BB
Barbara B.
Gorzów Wlkp
10 lip 2023
Jest ok. W niektórych sukienkach, np krótkich ( ale nie mini)mogłaby być podana jej długość. Dla pań niższych sukienka jest za kolano, dla wyższych przed. To czasami decyduje o zakupie.
IP
Iwona P.
Sochaczew
15 sie 2023
Sklep godny polecenia. Profesjonalna obsługa. Garnitur z brazowymi lampasami piękny. Sweter w kratę z frędzlami przepiękny. Polecam.
20 sie 2023
Sukienka. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Obawiałam się czy rozmiar będzie odpowiedni. Trafiłam w 10. Materiał ładnie się układa
2 wrz 2023

Szybka i sprawna obsługa. Sukienka super leży, jakość pierwsza klasa, wszystko zgodne z opisem. Polecam
16 maj 2023
Profesjonalna obsługa klienta. Zamówienie towaru przez stronę odbyło się szybko, bez problemów. Towar otrzymałam zgodny z ofertą. Przesyłka zapakowana bardzo starannie, z dbałością o estetykę. Sprawiło na mnie bardzo miłe wrażenie, tak zapakowana przesyłka świadczy, iż na każdy etapie dbacie Państwo o klienta. Bardzo dziękuję, doceniam.
19 wrz 2023
Usługa na najwyższym poziomie! Szybko i sprawnie otrzymałam swoją przesyłkę.Sukienka śliczna,rozmiar idealny,kolor identyczny jak na zdjęciu sklepu.Produkty kupione wcześniej w Moltonie zawsze były wysokiej jakości,trwałe i niepowtarzalne.Serdecznie polecam !
EW
6 sie 2023
Bardzo dobra obsługa.Towar pięknie zapakowany ,szybko dostarczony Artykuły zakupione są dobrej jakości, wykonanie bez zarzutów , rozmiarówka zgodna z opisem .Wszystko jest na najwyższym poziomie .Na pewno będę nadal robiła zakupy w tym sklepie .