Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych- Logo - Opinie

Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

Opinie (930) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2128)

Ważny od: 24 kwi 2018
Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 maj 2023
Strona jest przejrzysta i prosta w obsłudze. Szybko znalazłem co mnie interesowało i mogłem poczytać o zawartości i działaniu produktów co też na +. Na wysyłkę paczkomatem musiałem czekać kilka dni co w porównaniu do innych dostawców mnie zdziwiło bo zazwyczaj swoje zamówienia otrzymuje szybciej ale rozumiem, że może akurat zamówiłem w sezonie wielu zakupów nwm.

Przy składaniu zamówienia nie było żadnej informacji o terminie realizacji. Zamówienie było złożone z odbiorem w sklepie. Po kilku dniach bezskutecznego oczekiwania poszedłem do sklepu. Poinformowano mnie, że jeden zamówiony produkt jest do odbioru, a drugi nie wiadomo kiedy będzie. Rozumiem, że może brakować produktów, ale klient powinien być o tym informowany, jak również o możliwości odbioru części zamówienia. Zarzucam całkowity brak komunikacji.

Opinie nt. sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

14 sty 2024

Rozczarowanie

Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dziękujemy za opinię. Uwagi zostały skierowane bezpośrednio do punktu, który odpowiada za kompletowania zamówienia. Na skrzynkę mailową przesłaliśmy kod rabatowy na kolejne zakupy jako rekompensata.
6 sty 2024
Towar który zamówiłem w ogóle nie dotarł brak profesjonalizmu moje zamówienie zostało anulowane ponieważ na stronie internetowej mają towar a w rzeczywistości go nie mają
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dziękujemy za opinię. Uwagi zostały skierowane bezpośrednio do punktu, który odpowiada za kompletowania zamówienia. W ramach rekompensaty prosimy przy składaniu kolejnego zamówienia o umieszczenie w komentarzu wiadomości przypominającej tą sprawę a dodamy do paczki gratisy oraz gadżety od firmy.

zrobilem zakup i od tego czasu jestem nekany

zrobilem zakup i od tego czasu jestem spamowany o wystawienie opinie. jest to 3 mail wystaw opinie. wiec skoro tak wam zalezy to wystawiam niegatywna za obsluge klienta
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Przykro nam, że opinia wystawiona przez Pana nie jest rzetelną opinią transakcji w naszym sklepie. Mimo to dziękujemy za ocenę.
Zamówienie zostało złożone tydzień temu i do dzisiaj nic, a sklep wysyła prośbę o wystawienie opinii... bardzo słabo!
7 gru 2023
wysylka zawsze trwa najdluzej ze wszystkich innych mozliwych dostawcow
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Przesyłka została przygotowana do wysyłki jeszcze tego samego dnia, którego składał Pan zamówienie. Następnego dnia paczka została przekazana firmie kurierskiej i kolejnego dnia roboczego doręczona. Przepraszamy, że czas realizacji zamówienia nie spełnił Pana oczekiwań.
Zamówienie z 12.12.2023r jeszcze nie dotarło. Porażka
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dziękujemy za informację. Przepraszamy najmocniej za zaistniałą sytuację. W ramach rekompensaty przesyłaliśmy kod rabatowy na kolejne zakupy.
18 lip 2023
Dostarczyć zamówiony towar .
10 gru 2023
Dostarczyć moją przesyłkę.
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dzień dobry, przepraszamy najmocniej, niestety dwukrotnie nie powiodła się Panu płatność dwukrotnie dlatego też zamówienie nie zostało zrealizowanie. Jeśli problem będzie pojawiał się w dalszym ciągu prosimy o kontakt.
18 lip 2023
zmiencie kuriera z ups