Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych- Logo - Opinie

Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

Opinie (947) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2128)

Ważny od: 24 kwi 2018
Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 kwi 2023
Kupię produkty Olimp z powodu ich jakości. Są to produkty do uzupełniania diety w składniki pokarmowe, proteiny, białka. Chcę dostarczać mięśniom najlepszy materiał budulcowy w postaci zdrowego pokarmu. Zachęca mnie wiele rodzajów suplementów. Pierwsze kupiłem proteiny w żółtym opakowaniu, potem zamówiłem drugi, inny. Jestem zadowolony. Regularne ćwiczenia przynoszą efekt przybierania masy ciała. Zacząłem też jeść w ciągu dnia więcej posiłków wprawdzie. Pozdrawiam.

Przy składaniu zamówienia nie było żadnej informacji o terminie realizacji. Zamówienie było złożone z odbiorem w sklepie. Po kilku dniach bezskutecznego oczekiwania poszedłem do sklepu. Poinformowano mnie, że jeden zamówiony produkt jest do odbioru, a drugi nie wiadomo kiedy będzie. Rozumiem, że może brakować produktów, ale klient powinien być o tym informowany, jak również o możliwości odbioru części zamówienia. Zarzucam całkowity brak komunikacji.

Opinie nt. sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

Do OLIMP wracam od kilku miesięcy, znalazłam tu doskonale produkty z gwarancją jakości i widocznymi efektami po zażywaniu więc będę co miesiąc tu zamawiać sprawdzone produkty.

Zadowolony

Jestem zadowolony ze sposobu obsługi klienta,szybki kontakt i szybka dostawa. Przy dosyć niskiej wartości towaru wysyłka już gratis
2 mar 2024
Produkty dobre, używam od dłuższego czasu, dają ocekiwany efekt. Dostawa w miarę szybka

Jak zawsze arcydzieła wysyłka i…

Jak zawsze arcyszybka wysyłka i przemiła obsługa❤️ dziękuję i będę korzystać nadal🫶🏽
Zawsze wybieram marke olimp. Szybka dostawa i bardzo dobre produkty

Polski produkt = jakość

Polski produkt, wysoka jakość. Jestem pewny co suplementuję.
Ok ale szkoda, że nie otrzymuję żadnych kodów rabatowych…
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dziękujemy za opinię, kod rabatowy został przesłany na skrzynkę mailową. Zapraszamy ponownie.
Produkty godne polecenia! Ekspresowa wysyłka polecam !
Jak zwykle produkt na najwyższym poziomie
3 mar 2024
Generalnie ok ale nieco drożej
Szybko, sprawnie i powabnie
Bardzo dobry produkt