Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych- Logo - Opinie

Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

Opinie (1154) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2489)

19 wrz 2023
Odżywka jedna z wielu jako jedyna smakuje mi najbardziej (smak vanilla ice cream) !! Rozpuszczalność nawet bez użycia miksera 🤩 nie czuc proszku. Co dla mnie mega ważne - Olimp swoje odzywki robi w taki sposób ze nie są „sztuczne” te smaki. Idzie wypić i nie robi się niedobrze po nich jak u innych producentów. PO wielu próbach zostane tylko mu wierna !!😊

Przy składaniu zamówienia nie było żadnej informacji o terminie realizacji. Zamówienie było złożone z odbiorem w sklepie. Po kilku dniach bezskutecznego oczekiwania poszedłem do sklepu. Poinformowano mnie, że jeden zamówiony produkt jest do odbioru, a drugi nie wiadomo kiedy będzie. Rozumiem, że może brakować produktów, ale klient powinien być o tym informowany, jak również o możliwości odbioru części zamówienia. Zarzucam całkowity brak komunikacji.

Opinie nt. sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

Godny zaufania

Od kilku lat nasza czteroosobowa bardzo aktywna rodzina stosuje w zasadzie tylko odżywki i suplementy od Olimpa. Mamy do tej marki zaufanie. Produkty działają i mają fajne wersje smakowe a także wegańskie 🫶
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dziękujemy za pozytywną opinię i rekomendację naszej firmy.
Białko jest dobre w smaku i wysokiej jakość niestety bardzo mnie boli że nie ważne ile je mieszam za każdym razem zostają mi gródki
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Marka OLIMP zawsze stara się zapewnić najwyższą jakość usług i produktów dla naszych klientów.
jest OK, chociaż przy tak dużym zamówieniu faajnie było by dostać jakąś extra zniżkę / rabat. zamówienie na ponad 800 PLN.
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dziękujemy za komentarz. Zapraszamy do korzystania z kodów rabatowych obniżających wartość koszyka. Jeśli nie posiadasz kodu, zapytaj na czacie.
DL
DANIEL L.
Świlcza
Produkty które kupiłem spełniają moje oczekiwania. Kupowałem wcześniej w sklepie stacjonarnym. Więc jestem zadowolony.
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Firma OLIMP zawsze stara się zapewnić najwyższą jakość usług i produktów dla naszych klientów, dlatego bardzo doceniamy Państwa rekomendację.
Collagen ananasowy bardzo dobry w smaku. Stosuje kilka dni wiec działania jeszcze nie ocenię. Szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dziękujemy za Twój wspaniały komentarz! Twój entuzjazm jest dla nas bardzo motywujący.
Bardzo wyrazisty smak, znakomita konsystencja, nie za słodkie, duża zawartość białka, dobra przyswajalność
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Twój pozytywny komentarz jest dla nas wielką motywacją do dalszego doskonalenia naszych usług.
Polecam zawsze szybko realizowane zamówienia i szybka dostawa. Super obsługa wwzystko pracuje sprawnie
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

Dobre białka, ale turbo słodkie

Chciałbym żeby zaprzestano dodawanie substancji słodzących do białek, są one turbo słodkie i niedobre.
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dziękujemy za miłe słowa!
Szybka realizacja zamówienia. Dobry jakościowo produkt - chelaMag skurcz
Sprawna i szybka realizacja zamowienia. Bardzo dobra jakość. Polecam.
Doskonale zapakowana paczka oraz najwyższej klasy suplementy :-)
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dziękujemy za Wasz pozytywny komentarz i rekomendację.

Profesjonalnie

Bardzo sprawna, szybka i profesjonalna obsługa. Dziękuję , Jan
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dziękujemy za opinię! Miło nam, że jesteś zadowolony z naszego produktu. Zapraszamy ponownie!
Olimp jest bezkonkurencyjny tu nie trzeba nic więcej dodawać!
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dziękujemy za Wasz komentarz! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni z naszych usług i że zawsze do nas wracacie.
Co tu dużo mówić poprostu izolat od Olimp 100% satysfakcji
Super dostępność produktów ale obecna cena jest z kosmosu
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Niezmiernie nam miło, że jesteście zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Korzystajcie z kodów rabatowych aby obniżyć wartość koszyka a cena w naszym sklepie na pewno będzie konkurencyjna.
Szybka realizacja zamówienia to się ceni oby tak dalej
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że wszystko było zgodne z zamówieniem.
Szybko i sprawnie, paczka idealnie zapakowana
WP
Wszystko ekspresowo i jak należy, polecam.
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dziękujemy za Waszą pozytywną opinię! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni z zakupów u nas.
Wszystko ok, sprawnie i profesjonalnie
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dziękujemy za pozytywną opinię.
Najlepsza kreatyna jaką stosowałem.