Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych- Logo - Opinie

Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

Opinie (913) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2128)

Ważny od: 24 kwi 2018
Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 maj 2023
Strona jest przejrzysta i prosta w obsłudze. Szybko znalazłem co mnie interesowało i mogłem poczytać o zawartości i działaniu produktów co też na +. Na wysyłkę paczkomatem musiałem czekać kilka dni co w porównaniu do innych dostawców mnie zdziwiło bo zazwyczaj swoje zamówienia otrzymuje szybciej ale rozumiem, że może akurat zamówiłem w sezonie wielu zakupów nwm.

Przy składaniu zamówienia nie było żadnej informacji o terminie realizacji. Zamówienie było złożone z odbiorem w sklepie. Po kilku dniach bezskutecznego oczekiwania poszedłem do sklepu. Poinformowano mnie, że jeden zamówiony produkt jest do odbioru, a drugi nie wiadomo kiedy będzie. Rozumiem, że może brakować produktów, ale klient powinien być o tym informowany, jak również o możliwości odbioru części zamówienia. Zarzucam całkowity brak komunikacji.

Opinie nt. sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

Szybka dostawa wszystko zgodnie z opisem, i naprawdę jestem zaskoczony smakiem białka, ostatni raz kupowałem z Olimp białko 3 lata temu i zrobili naprawdę duży krok do przodu.
Do OLIMP wracam od kilku miesięcy, znalazłam tu doskonale produkty z gwarancją jakości i widocznymi efektami po zażywaniu więc będę co miesiąc tu zamawiać sprawdzone produkty.

Zadowolony

Jestem zadowolony ze sposobu obsługi klienta,szybki kontakt i szybka dostawa. Przy dosyć niskiej wartości towaru wysyłka już gratis
Wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami, dobra informacja odnośnie statusu zamówienia itd.
2 mar 2024
Produkty dobre, używam od dłuższego czasu, dają ocekiwany efekt. Dostawa w miarę szybka
18 lut 2024
Podobała mi się szybka wysyłka; możliwość wysłania do paczkomatu InPost i szybki przelew

Jak zawsze arcydzieła wysyłka i…

Jak zawsze arcyszybka wysyłka i przemiła obsługa❤️ dziękuję i będę korzystać nadal🫶🏽
Zawsze wybieram marke olimp. Szybka dostawa i bardzo dobre produkty

Polski produkt = jakość

Polski produkt, wysoka jakość. Jestem pewny co suplementuję.
Czas realizacji ekspresowy, zamówienie kompletne, polecam !
Ok ale szkoda, że nie otrzymuję żadnych kodów rabatowych…
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dziękujemy za opinię, kod rabatowy został przesłany na skrzynkę mailową. Zapraszamy ponownie.
Produkty godne polecenia! Ekspresowa wysyłka polecam !
Wszystko jest dobrze szybka obsługa tak i wysyłka
Jak zwykle produkt na najwyższym poziomie

Dobry sklep

Czas dostawy, dostępność asortymentu.
Jak zawsze szybko i sprawnie
Szybko, sprawnie i powabnie
18 lut 2024