Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych- Logo - Opinie

Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

Opinie (930) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2128)

Ważny od: 24 kwi 2018
Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 maj 2023
Strona jest przejrzysta i prosta w obsłudze. Szybko znalazłem co mnie interesowało i mogłem poczytać o zawartości i działaniu produktów co też na +. Na wysyłkę paczkomatem musiałem czekać kilka dni co w porównaniu do innych dostawców mnie zdziwiło bo zazwyczaj swoje zamówienia otrzymuje szybciej ale rozumiem, że może akurat zamówiłem w sezonie wielu zakupów nwm.

Przy składaniu zamówienia nie było żadnej informacji o terminie realizacji. Zamówienie było złożone z odbiorem w sklepie. Po kilku dniach bezskutecznego oczekiwania poszedłem do sklepu. Poinformowano mnie, że jeden zamówiony produkt jest do odbioru, a drugi nie wiadomo kiedy będzie. Rozumiem, że może brakować produktów, ale klient powinien być o tym informowany, jak również o możliwości odbioru części zamówienia. Zarzucam całkowity brak komunikacji.

Opinie nt. sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

9 lut 2024
Krotki termin waznosci czego nie bylo w opisie. Bialy nalot na czekoladzie co nie jest wada ale…🤷🏻‍♂️
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dziękujemy za opinię. Niestety mija się Pan z prawdą do tej pory widnieje data ważności na karcie produktu mimo, że produkt został już wyprzedany. https://olimpstore.pl/olimp-matrix-pro-32-24-x-80-g-chocolate-peanut-3038
Identyczne suplementy/odżywki w innych sklepach jak Media Expert sporo tańsze.
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dziękujemy za opinię. Zachęcamy do korzystania z kodów rabatowych naszych ambasadorów w celu obniżenia wartości koszyka. Dodatkowo co wyróżnia nas na tle innych to nasz program lojalnościowy Olimp Premium Club, gdzie za zakupione suplementu zbierają Państwo punkty, które następnie można wymienić na nasze produkty lub inne nagrody z katalogu. Zapraszamy.
4 lut 2024
jest okej, szkoda ze nie bylo wyboru zaznaczenia że chce 1 kg zamiast 700 g
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dziękujemy za opinię, niestety nie ma możliwości zakupu opakowania 1kg ponieważ suplement występuje tylko w opakowaniu 700g. Pozdrawiamy.
18 wrz 2023
Kiedy przyszlam do punktu odbioru w Bonarce, odbior paczki trwal zbyt dlugo; pani obslugujaca byla mila, ale wprowadzanie wszystkiego do systemu powinnomiec miejsce przed odbiorem paczki skoro zamowienia bylo zlozone przez internet - proces zdecydowanie wymaga usprawnienia, zajmuje zbyt duzo czasu. Produkty bardzo dobre.
3 lis 2023
Przepraszamy najmocniej za zaistniałą sytuację, w wyniku błędu systemowego Pani zamówienie nie trafiło do bazy sklepu dlatego pracownik sklepu musiał przygotować zamówienie na miejscu. Przesyłaliśmy na skrzynkę mailową kod rabatowy na kolejne zakupy oraz możliwość odbioru gratisów i gadżetów od firmy.
8 paź 2023
Ceny na witaminy które kupiłem są wyższe od tych które dostaję w aptece. Przecież kupuję bezpośrednio od producenta? dlaczego? różnica 4 - 5 zł na opakowaniu. Szybka realizacja
25 paź 2023
Dziękujemy za opinię, na skrzynkę mailową przesłaliśmy kod rabatowy aby mógł Pan obniżyć wartość swojego koszyka w przyszłości i mógł się cieszyć najniższymi cenami naszych suplementów.
15 maj 2023
Zbyt długi czas dostawy.
19 maj 2023
Oczywiście mamy świadomość i pracujemy nad tym aby towar trafiał do Państwa jak najszybciej. Aktualnie termin realizacji dostawy wynosi około 48h i liczy się od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia. Dlatego też stosowna informacja widnieje w zakładce dostawa. Dziękujemy za opinię.
30 maj 2023
Za dużo asparantamu