Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych- Logo - Opinie

Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

Opinie (930) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2128)

Ważny od: 24 kwi 2018
Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 maj 2023
Strona jest przejrzysta i prosta w obsłudze. Szybko znalazłem co mnie interesowało i mogłem poczytać o zawartości i działaniu produktów co też na +. Na wysyłkę paczkomatem musiałem czekać kilka dni co w porównaniu do innych dostawców mnie zdziwiło bo zazwyczaj swoje zamówienia otrzymuje szybciej ale rozumiem, że może akurat zamówiłem w sezonie wielu zakupów nwm.

Przy składaniu zamówienia nie było żadnej informacji o terminie realizacji. Zamówienie było złożone z odbiorem w sklepie. Po kilku dniach bezskutecznego oczekiwania poszedłem do sklepu. Poinformowano mnie, że jeden zamówiony produkt jest do odbioru, a drugi nie wiadomo kiedy będzie. Rozumiem, że może brakować produktów, ale klient powinien być o tym informowany, jak również o możliwości odbioru części zamówienia. Zarzucam całkowity brak komunikacji.

Opinie nt. sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych

9 lut 2024
Ogólnie ok trochę długo trwała wysyłka do paczkopunktu
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dziękujemy za opinię, stale pracujemy nad poprawą czasu wysyłek tak aby paczki trafiały do Państwa w ekspresowym tempie. Prosimy o przypomnienie tej sytuacji przy kolejnym zamówieniu tak abyśmy mogli się zrekompensować dodając do paczki gratisy.
3 mar 2024
Generalnie ok ale nieco drożej
10 lut 2024
4 lut 2024
Zamówienie w 100% ok, zabieram jedną gwiazdkę za żebranie o opinię na mailu.
wszystko szybko i profesjonalnie
26 sty 2024
21 sty 2024
16 sty 2024
20 maj 2023

Spoko strona, dużo info, wysyłka trochę mnie zawiodła.

14 cze 2023
Firma OLIMP zawsze stara się zapewnić najwyższą jakość usług i produktów dla naszych klientów, dlatego bardzo doceniamy Państwa rekomendację.
16 maj 2023
Najlepszej jakosci bialko smak neutralny tylko szkoda, ze tylko max pojemnik to 600g, Brak czystej cytruliny, male opakowania. Brak czystej kreatyny, male opakowania
19 maj 2023
Jakość naszych suplementów jest dla nas sprawą priorytetową. Zapraszamy do wypróbowania innych smaków naszych białek, dostępnych w większych gramaturach. Aktualnie największa pojemność kreatyny w proszku to 550 gramy. Zapraszamy ponownie.
1 lis 2023
wszystko w porządku! produkt zgodny z opisem, jednak tym razem nie było próbek innych produktów, choć dopisałem notatkę dla obsługi aby dodali kilka
2 lis 2023
Dziękujemy za ocenę. Przepraszamy najmocniej. Prosimy przy kolejnym zamówieniu ponownie zostawić dopisek o próbkach a na pewno postaramy się zrekompensować z nawiązką.
12 paź 2023

Ogólnie wrażenia pozytywne

Zakupy przebiegły sprawnie, produkt dobrej jakoś jedyny minus czas oczekiwania na nadanie paczki.
25 paź 2023
Dziękujemy za ocenę, przepraszamy najmocniej, iż czas realizacji zamówienia nie spełnił Pana oczekiwań. Cały czas pracujemy nad poprawą szybkości naszych wysyłek. Nie chcemy wprowadzać klientów w błąd dlatego podajemy na naszych stronach informację, iż termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 3 dni roboczych, liczonych od złożenia zamówienia przez Klienta.
6 paź 2023

Dostawa

Gdy zamówiłem we wtorek przesyłkę otrzymałem dopiero w poniedziałek
2 gru 2023
gdybym zarabiał lepiej to i kupiłbym więcej
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dziękujemy za opinię, zapraszamy ponownie. Przy kolejnych zakupach zachęcamy do skorzystania z kodów rabatowych, które znajdzie Pan u naszych ambasadorów lub wystarczy zapytać na chacie na naszej stronie.
14 cze 2023

Dobra obsługa, zorientowana na klienta
14 cze 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Jesteśmy zadowoleni, że szybka wysyłka i jakość produktów spełniły Twoje oczekiwania.
1 lis 2023
mozna szybciej wyslac
Odpowiedź ze sklepu Olimp Store – Odżywki i suplementy diety dla osób aktywnych
Dziękujemy za opinię, cały czas pracujemy nad przyspieszeniem procesu wysyłania zamówień jednak na chwilę obecną z powodów technicznych nie jesteśmy w stanie przyspieszyć tego mechanizmu.
Jakieś gratisy
16 gru 2023