medycznie.com.pl- Logo - Opinie

medycznie.com.pl

Opinie (778) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1006)

Ważny od: 9 wrz 2022
medycznie.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
Trafiłem na stronę przypadkowo. Już kilka razy zrobiłem zakupy. Za każdym razem jest sprawnie, w świetnej cenie i zawsze miło obsłużony.

Wobec coraz powszechniejszych oszustw polegających na przedpłatach zamówionego towaru, a potem ich niedostarczania - zdecydowanie brakuje opcji "płatność gotówką przy odbiorze". Nikt w Polsce nie dokonuje przedpłat za towar, którego fizycznie mu nie dostarczono.

Opinie nt. sklepu medycznie.com.pl

Bardzo pozytywnie. Pełen profesjonalizm..
9 maj 2024
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi słysząc, że uważasz nasze usługi za profesjonalne. W naszej firmie jesteśmy dumni z zapewniania doskonałej obsługi klienta i cieszymy się, że znalazło to odzwierciedlenie w Twoim doświadczeniu. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam opinii - doceniamy to!
SZYBKA WYSYŁKA TOWAR ZGODNY Z OPISEM
9 maj 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Ciężko pracujemy, aby zapewnić naszym klientom szybką dostawę dokładnie tego, co zamówili, i cieszymy się, że masz z nami tak wspaniałe doświadczenia! W MEDYCZNIE.COM.PL staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i produkty wysokiej jakości. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii!
Szybka ,sprawna wysyłka, wszystko ok!
9 maj 2024
Dziękujemy za twoją opinię! Cieszę się, że masz dobre doświadczenia z naszą wysyłką. Niezwykle ważne jest dla nas, aby nasi klienci mieli pozytywne doświadczenia z nami od początku do końca. Jesteśmy dumni z tego, że wszystko przebiega tak sprawnie, jak to tylko możliwe. Dziękujemy za twoje wsparcie!

Nic...

... nie trzeba zmieniać, jest OK 😁😁😁
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji! Cieszymy się, że uważasz nasze usługi za "w porządku". Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i doceniamy Twoją opinię. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej społeczności!
27 kwi 2024
Szybka obsługa i doskonala jakość
9 maj 2024
Dziękujemy za miłe słowa! Naprawdę doceniamy Twoją opinię na temat jakości naszych usług i produktów. W MEDYCZNIE.COM.PL zawsze staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia. Cieszymy się, że mogliśmy to dla Ciebie zrobić i mamy nadzieję, że zrobimy to ponownie w przyszłości. Jeszcze raz dzięki!
24 kwi 2024
Szybka dostawa. Dziękuję. Polecam.
9 maj 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszej szybkiej dostawy! Doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że polecasz nas innym. W MEDYCZNIE.COM.PL staramy się zapewnić wszystkim naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i wspaniale jest wiedzieć, że spełniliśmy tę obietnicę dla Ciebie. Jeszcze raz dzięki!

Paczka dotarła szybko i sprawnie jakość towaru też w pełni spełnia oczekiwania

Paczka dotarła szybko i sprawnie
9 maj 2024
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że otrzymałeś przedmiot szybko i sprawnie. W Paczce staramy się zapewnić szybką i skuteczną obsługę, która spełnia potrzeby naszych klientów. Doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że zasłużyliśmy na Twoje zadowolenie.
wybór produktów w dobrych cenach.
9 maj 2024
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszego wyboru produktów i cen. Jesteśmy dumni z oferowania wysokiej jakości produktów w świetnych cenach, więc cieszymy się, że to zauważyłeś! Naszą filozofią jest zapewnienie najlepszej możliwej wartości przy jednoczesnym oferowaniu wyjątkowych doświadczeń dla naszych klientów. Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie i opinie!
Wszystko ok. Serdecznie polecam.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że podobało Ci się u nas i doceniamy miłe słowa. Staramy się dostarczać naszym klientom doskonałe produkty i usługi i zawsze jest to bardzo zachęcające, gdy słyszymy, że nam się to udało. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na naszą recenzję - wszystkie opinie traktujemy poważnie!
6 kwi 2024
Szybko i sprawnie, tak trzymac
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dzięki za miłe słowa! Cieszymy się, że doceniasz szybkość i wydajność naszej pracy. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i zawsze staramy się, aby Twoje doświadczenie było jak najbardziej płynne. Doceniamy, że poświęciłeś czas na pozostawienie swojej opinii - pomoże nam to w dalszym ulepszaniu naszych usług dla innych klientów!
26 kwi 2024
podoba mi się sposób dostawy
9 maj 2024
Dzięki za świetną opinię! Zawsze byliśmy dumni z zapewniania doskonałych doświadczeń związanych z dostawą - rozumiemy, że klienci oczekują, że ich zamówienia dotrą na czas i w idealnym stanie. Mamy nadzieję, że Twoje doświadczenie z nami będzie tak przyjemne, jak to tylko możliwe i dziękujemy za Twoje wsparcie!
Szybka realizacja zamówienia
9 maj 2024
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że zamówienie zostało szybko zrealizowane. W naszej firmie jesteśmy dumni z tego, że dbamy o naszych klientów i zapewniamy terminową realizację ich zamówień. Doceniamy Twoje pozytywne opinie i mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć!
6 kwi 2024

Wszystko w porządku. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dzięki za świetną recenzję! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że masz z nami dobre doświadczenia. W naszej firmie staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że poczułeś to podczas wizyty. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa - mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć!
25 kwi 2024
Szybko i sprawnie polecam
9 maj 2024
Wielkie dzięki za świetne opinie! Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła szybko i sprawnie. W Szybko staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę. Z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę z Tobą w przyszłości!
24 kwi 2024
Bardzo szybka realizacja.
9 maj 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła tak szybko. W MEDYCZNIE.COM.PL zawsze staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta i cieszymy się, że znalazło to odzwierciedlenie w Twoim zamówieniu. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!
szybkość realizacji,
9 maj 2024
Dziękujemy za pozostawienie tej recenzji! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i staramy się, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni ze swoich zamówień. Cenimy sobie szybkość realizacji zamówień i zawsze staramy się, aby była ona jak najszybsza. Dziękujemy, że jesteś lojalnym klientem!
Szybko sprawnie,super
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Ci szybką i sprawną obsługę. Staramy się, aby wszyscy nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia i miło nam słyszeć, że tak było w Twoim przypadku. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji - bardzo to doceniamy!
Przesyłka ekspresowa
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję! Naszym celem jest zapewnienie, że wszystkie nasze dostawy docierają na czas i w idealnym stanie. Dlatego ciężko pracujemy, aby upewnić się, że każdy klient ma pozytywne doświadczenia z każdym zamówieniem. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię - pomaga nam ona w dalszym doskonaleniu naszych usług!
Wszystko ok. Polecam
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję - doceniamy to. Staramy się oferować naszym klientom najlepsze możliwe doświadczenia i cieszymy się, że Ci się podobało! Twoja rekomendacja wiele dla nas znaczy i mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć.
26 kwi 2024
jestem kontent
9 maj 2024
Bardzo dziękujemy za twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient miał jak najlepsze doświadczenia i aby jego potrzeby zostały spełnione. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami - to wiele dla nas znaczy! i jak w poprzednim komentarzu - czekamy na Ciebie :)