medycznie.com.pl

Opinie (726) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (930)

Ważny od: 9 wrz 2022
medycznie.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
Trafiłem na stronę przypadkowo. Już kilka razy zrobiłem zakupy. Za każdym razem jest sprawnie, w świetnej cenie i zawsze miło obsłużony.

31 maj 2023
Sposób pakowania pozostawia wiele do życzenia. Zamówienia przesyłane mailowo nie są skrupulatnie realizowane. Zdarzają się niekompletne lub błędnie spakowane zamówienia

Opinie nt. sklepu medycznie.com.pl

zamówienie zrealizowane szybko

zamówienie zrealizowane szybko
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Naprawdę to doceniamy! W naszej firmie staramy się zapewnić naszym klientom szybką obsługę i cieszymy się, że udało nam się to osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie!
7 lut 2024
Ok produkt, zgidny z opisem, szybka dostawa
8 lut 2024
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że produkt był w porządku, a dostawa szybka. W naszej firmie staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości, które spełniają oczekiwania klientów i cieszymy się, że Twoje doświadczenia z nami były pozytywne. Mamy nadzieję, że pomyślisz o nas ponownie w przyszłości, aby zaspokoić swoje potrzeby.
2 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że masz ogólnie pozytywne doświadczenia z nami. W MEDYCZNIE.COM.PL staramy się zawsze zapewniać najlepszą obsługę klienta i produkty, jakie tylko możemy, więc zawsze miło jest słyszeć, że nasi klienci są zadowoleni! Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją opinią i mamy nadzieję, że ogólnie miałeś świetne doświadczenia.
9 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że ogólnie masz z nami dobre doświadczenia. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i zawsze szukamy sposobów na poprawę. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami. Twoja opinia jest naprawdę doceniana!
17 lis 2023
Zawsze szybka wysyłka, konkurencyjne ceny, dobrze zaopatrzony rzadko kiedy się zdarza, że czegoś brakuje a jeśli tak to tylko na chwilę. Minus za opcje zaznaczenia fv i rabat mimo zaznaczenia fv i otrzymywałam paragon ( teraz piszę w uwagach i maila) ale zawsze wracam
20 lis 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby przekazać nam swoją opinię, naprawdę to doceniamy! Cieszymy się, że uważasz naszą wysyłkę za szybką, ceny za konkurencyjne, a dostępność produktów za niezawodną. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i miło jest słyszeć, kiedy to się udaje. Rozumiemy, że miałeś problem z opcją FV i zastosowanymi rabatami. Zapewniamy, że traktujemy te kwestie poważnie i zawsze staramy się rozwiązać wszelkie problemy tak szybko, jak to możliwe. Jeszcze raz dziękujemy za twoją recenzję i mamy nadzieję, że będziesz cieszyć się zakupami u nas w przyszłości!
28 wrz 2023
Problemem są ceny. U konkurencji lepiej to wygląda . Plastry zamówiłem u was, bo nigdzie nie były dostępne od ręki
28 wrz 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować. Doceniamy Twoją opinię i rozumiemy, że cena jest zawsze bardzo ważnym czynnikiem. W naszym sklepie staramy się być konkurencyjni i pozyskiwać unikalne produkty, o których wiemy, że nie znajdziesz ich nigdzie indziej. Właśnie dlatego byłeś w stanie zamówić u nas plastry, gdy nie były one dostępne nigdzie indziej. W przyszłości nadal będziemy oferować produkty o doskonałej wartości i jakości! Jeszcze raz dziękujemy!
5 sty 2024
Wszystko ok, ale drogo
9 sty 2024
Dziękujemy za twoją recenzję! Doceniamy, że poświęciłeś czas na podzielenie się swoimi przemyśleniami. Miło słyszeć, że ogólnie miałeś z nami dobre doświadczenia. W naszej firmie wierzymy w oferowanie produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszych usług, abyśmy mogli nadal oferować naszym klientom najlepsze możliwe doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
9 paź 2023
SZYBKOŚĆ DOSTAWY
9 paź 2023
Dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami! Cieszymy się, że byłeś tak zadowolony z szybkości dostawy. W MEDYCZNIE.COM.PL staramy się utrzymać szybki proces dostawy, aby nasi klienci mogli otrzymać swoje produkty tak szybko, jak to możliwe. Doceniamy Twoją opinię i dziękujemy za bycie częścią naszej społeczności!
2 sie 2023
Szybka dostawa
3 sie 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Zawsze cieszymy się, gdy nasi klienci doceniają naszą szybką dostawę. W naszej firmie staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta i wspaniale jest wiedzieć, że nasze wysiłki są doceniane. Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tej opinii - doceniamy to.
11 lip 2023
Ok
11 lip 2023
Dziękujemy, że poświęcili Państwo czas na ocenę naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci mieli wspaniałe doświadczenia i byli zadowoleni z naszych produktów i usług. Doceniamy wszelkie opinie, ponieważ pomagają nam one dowiedzieć się, w jaki sposób możemy nadal rozwijać się i doskonalić jako firma. Czy moglibyśmy zrobić coś lepiej aby w przyszłości ocena była lepsza?
10 gru 2023
26 sie 2023
28 sie 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji o naszej firmie. Doceniamy Twoją szczerą opinię i cieszymy się, że miałeś w większości pozytywne doświadczenia. Staramy się oferować produkty i usługi wysokiej jakości i rozumiemy, że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Poważnie traktujemy zadowolenie klientów i nieustannie szukamy sposobów na poprawę jakości obsługi klienta. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię.
25 sie 2023
28 sie 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować! Cieszymy się, że masz ogólnie dobre doświadczenia i doceniamy Twoją opinię. W naszej firmie wierzymy w zapewnianie obsługi klienta na najwyższym poziomie i wysokiej jakości produktów, które każdy pokocha. Poważnie traktujemy negatywne opinie i staramy się stale ulepszać świadczone przez nas usługi. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
21 lip 2023
31 lip 2023
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że masz ogólnie pozytywne doświadczenia z nami. Staramy się zapewnić wyjątkową obsługę i wygląda na to, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Wszystkie opinie traktujemy poważnie i doceniamy Twój wkład! Ważne jest dla nas, aby nasi klienci zawsze byli w centrum naszej uwagi, więc jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji.
22 cze 2023
7 lip 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam cennej opinii. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z dostawy i produktów naszej firmy. Naszą filozofią jest zapewnienie naszym klientom niezmiennie doskonałych doświadczeń w kontaktach z nami. Nieustannie dążymy do wysokiego poziomu obsługi klienta, aby wszyscy klienci mieli dostęp do najlepszych możliwych doświadczeń. Jeszcze raz dziękujemy za szczerą recenzję. Gdybyśmy wiedzieli jak moglibyśmy usprawnić działanie w przyszłości nasz obsługa mogłaby być jeszcze lepsza.