medycznie.com.pl

Opinie (724) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (930)

Ważny od: 9 wrz 2022
medycznie.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
Trafiłem na stronę przypadkowo. Już kilka razy zrobiłem zakupy. Za każdym razem jest sprawnie, w świetnej cenie i zawsze miło obsłużony.

31 maj 2023
Sposób pakowania pozostawia wiele do życzenia. Zamówienia przesyłane mailowo nie są skrupulatnie realizowane. Zdarzają się niekompletne lub błędnie spakowane zamówienia

Opinie nt. sklepu medycznie.com.pl

Nadal nie wiadomo co z moim zamówieniem
2 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Zawsze szukamy sposobów na poprawę, a Twoja opinia jest nieoceniona. Cieszymy się, że masz z nami pozytywne doświadczenia i rozumiemy, że nie wszystko odpowiadało Twoim standardom. W MEDYCZNIE.COM.PL wierzymy w dostarczanie najwyższej jakości usług i produktów i doceniamy Twoją szczerą opinię. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej społeczności!
Zamówiłam kolor zielony a przyszedł biały , gdybym wiedziała to bym nie zamówiła
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i przykro nam, że Twoje zamówienie nie było dokładnie tym, czego oczekiwałeś. W MEDYCZNIE.COM.PL zawsze staramy się dostarczać produkty i doświadczenia najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że pomimo tego problemu, dasz nam jeszcze jedną szansę w przyszłości. Miłego dnia!
31 maj 2023
29 wrz 2023
delivery is very slow especially the time taken from receiving the order to giving the product to the curier
3 paź 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Rozumiemy, że czas jest najważniejszy i staramy się dostarczać nasze produkty tak szybko i sprawnie, jak to możliwe. W MEDYCZNIE.COM.PL jesteśmy pasjonatami dostarczania wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Zdajemy sobie sprawę, że istnieją obszary wymagające poprawy i nieustannie szukamy sposobów na usprawnienie naszego procesu dostawy. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
29 sie 2023
8 wrz 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Doceniamy, że poświęciłeś swój czas na zrecenzowanie naszej firmy. Cieszymy się, że podobały Ci się niektóre aspekty Twojego doświadczenia z nami i zawsze pracujemy nad ulepszeniem naszych usług. W MEDYCZNIE.COM.PL dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta i poważnie traktujemy opinie klientów, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenia dla wszystkich naszych klientów. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję i mamy nadzieję, że dasz nam kolejną szansę w przyszłości!