medycznie.com.pl

Opinie (748) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (962)

Ważny od: 9 wrz 2022
medycznie.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
Trafiłem na stronę przypadkowo. Już kilka razy zrobiłem zakupy. Za każdym razem jest sprawnie, w świetnej cenie i zawsze miło obsłużony.

31 maj 2023
Sposób pakowania pozostawia wiele do życzenia. Zamówienia przesyłane mailowo nie są skrupulatnie realizowane. Zdarzają się niekompletne lub błędnie spakowane zamówienia

Opinie nt. sklepu medycznie.com.pl

30 kwi 2024
Wszystko ok przesyłka b szybka dziękuję
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dzięki za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia z naszą szybką dostawą i doceniamy, że poświęciłeś czas, aby nas o tym poinformować. W naszej firmie wierzymy w dostarczanie doskonałych usług, które są szybkie i niezawodne - cieszymy się, że możemy spełnić tę obietnicę dla Ciebie! Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
Szybko , bardzo dobry kontakt polecam
27 kwi 2024
Szybka obsługa i doskonala jakość
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za miłe słowa! Naprawdę doceniamy Twoją opinię na temat jakości naszych usług i produktów. W MEDYCZNIE.COM.PL zawsze staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia. Cieszymy się, że mogliśmy to dla Ciebie zrobić i mamy nadzieję, że zrobimy to ponownie w przyszłości. Jeszcze raz dzięki!
24 kwi 2024
Szybka dostawa. Dziękuję. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszej szybkiej dostawy! Doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że polecasz nas innym. W MEDYCZNIE.COM.PL staramy się zapewnić wszystkim naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i wspaniale jest wiedzieć, że spełniliśmy tę obietnicę dla Ciebie. Jeszcze raz dzięki!
26 kwi 2024
podoba mi się sposób dostawy
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dzięki za świetną opinię! Zawsze byliśmy dumni z zapewniania doskonałych doświadczeń związanych z dostawą - rozumiemy, że klienci oczekują, że ich zamówienia dotrą na czas i w idealnym stanie. Mamy nadzieję, że Twoje doświadczenie z nami będzie tak przyjemne, jak to tylko możliwe i dziękujemy za Twoje wsparcie!
Szybka realizacja zamówienia
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że zamówienie zostało szybko zrealizowane. W naszej firmie jesteśmy dumni z tego, że dbamy o naszych klientów i zapewniamy terminową realizację ich zamówień. Doceniamy Twoje pozytywne opinie i mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć!
Krótko. Jestem zadowolony😀
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dzięki za pozytywne opinie! Cieszymy się, że masz z nami dobre doświadczenia. W MEDYCZNIE.COM.PL staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia i wygląda na to, że udało nam się trafić w Twój gust. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
Bardzo jestem zadowolona
25 kwi 2024
Szybko i sprawnie polecam
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Wielkie dzięki za świetne opinie! Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła szybko i sprawnie. W Szybko staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę. Z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę z Tobą w przyszłości!
24 kwi 2024
Bardzo szybka realizacja.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła tak szybko. W MEDYCZNIE.COM.PL zawsze staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta i cieszymy się, że znalazło to odzwierciedlenie w Twoim zamówieniu. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!
4 maj 2024
Mega sprawnie polecam
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za pozytywną recenzję! W MEDYCZNIE.COM.PL dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom wysokiej jakości produkty i doświadczenia, dlatego doceniamy Twoje miłe słowa. Mamy nadzieję, że nadal będziesz rozpowszechniać informacje o nas i naszych usługach!
2 maj 2024
Szybką dostawa
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię na temat naszej szybkiej dostawy! W MEDYCZNIE.COM.PL dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali zamówienia szybko i sprawnie. Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że jesteś zadowolony z szybkości naszej obsługi. Jeszcze raz dziękuję, że jesteś naszym klientem!
jestem kontent
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient miał jak najlepsze doświadczenia i aby jego potrzeby zostały spełnione. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami - to wiele dla nas znaczy! i jak w poprzednim komentarzu - czekamy na Ciebie :)
Wszystko ok.

supper obsługa

super obsługa
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat naszej obsługi klienta! Jesteśmy dumni z naszej obsługi klienta i staramy się, aby każdy, kogo obsługujemy, miał pozytywne doświadczenia. Mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy!
25 kwi 2024
Ok👍
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Naprawdę to doceniamy. W naszej firmie staramy się zapewnić jak najlepszą obsługę klienta i zawsze staramy się znaleźć nowe sposoby na poprawę. Chętnie usłyszymy od Ciebie więcej i będziemy pamiętać o Twoich opiniach, gdy będziemy iść naprzód. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi przemyśleniami!