medycznie.com.pl

Opinie (748) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (962)

Ważny od: 9 wrz 2022
medycznie.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
Trafiłem na stronę przypadkowo. Już kilka razy zrobiłem zakupy. Za każdym razem jest sprawnie, w świetnej cenie i zawsze miło obsłużony.

31 maj 2023
Sposób pakowania pozostawia wiele do życzenia. Zamówienia przesyłane mailowo nie są skrupulatnie realizowane. Zdarzają się niekompletne lub błędnie spakowane zamówienia

Opinie nt. sklepu medycznie.com.pl

3 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że miałeś świetne doświadczenia. W MEDYCZNIE.COM.PL staramy się zapewnić najlepszą obsługę klienta i zawsze szukamy sposobów, aby nasze usługi były jeszcze lepsze. Doceniamy Twoją opinię i wsparcie!
3 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za hojną recenzję 5/5! Doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że podobały Ci się nasze produkty. W MEDYCZNIE.COM.PL staramy się zapewnić wyjątkową obsługę klienta i jakość produktów, więc takie opinie są dla nas bezcenne. Doceniamy Twoją pomoc w rozpowszechnianiu informacji o naszej firmie i będziemy nadal dokładać wszelkich starań, aby przekraczać Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy!
1 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami! Cieszymy się, że ogólnie miałeś świetne doświadczenia i doceniamy, że przyznałeś nam pięć gwiazdek. Staramy się, aby każdy z naszych klientów miał jak najlepsze doświadczenia, a Twoja opinia pomaga nam upewnić się, że jesteśmy na dobrej drodze. Jeszcze raz dziękujemy - naprawdę to doceniamy!
1 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją miłą recenzję! Cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z naszą firmą. Dążymy do zapewnienia wyjątkowej obsługi klienta pod każdym względem i cieszymy się, że mogliśmy spełnić i przekroczyć Twoje oczekiwania. Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi pozytywnymi opiniami!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że masz z nami tak wspaniałe doświadczenia. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę klienta i jakość produktów, i wspaniale jest słyszeć, że zrobiliśmy to dla Ciebie. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że wkrótce znów się spotkamy!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Cieszymy się, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia! Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci spędzili pozytywny i niezapomniany czas, więc fantastycznie jest słyszeć, że tak się czułeś. Doceniamy Twoją opinię i mamy nadzieję, że wkrótce do nas wrócisz!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że masz tak przyjemne doświadczenia z nami. Staramy się tworzyć najlepsze doświadczenia dla naszych klientów i cieszymy się, że udało nam się to w Twoim przypadku. Dziękujemy za wybranie nas na swojego menedżera biznesowego i cieszymy się na dalszą współpracę w przyszłości.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za doskonałą recenzję! Naprawdę doceniamy 5 gwiazdek i cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług i cieszymy się, że mogliśmy w jakiś niewielki sposób przyczynić się do Twojego doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tej recenzji - to wiele znaczy.
28 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za twoją niesamowitą recenzję 5/5! Naprawdę doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że tak dobrze się z nami bawiłeś. W naszej firmie staramy się dostarczać najlepsze produkty i usługi wszystkim naszym klientom, więc słyszenie, że twoje doświadczenie było przyjemne, jest bardzo satysfakcjonujące. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie tej niesamowitej recenzji!
28 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Bardzo doceniamy Twoje miłe słowa. Cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia i korzystasz z naszych usług. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta i najlepszej jakości produktów. Dziękujemy za Twoje nieustające wsparcie!
27 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby zrecenzować naszą firmę! Doceniamy Twoje miłe słowa na temat oferowanych przez nas produktów i usług. Rozumiemy, że zawsze istnieją obszary wymagające poprawy i nieustannie dążymy do zaspokojenia potrzeb naszych klientów. W naszej firmie ponad wszystko stawiamy zadowolenie i satysfakcję klienta. Nasz zespół koncentruje się na zapewnieniu najwyższego poziomu usług i wysokiej jakości produktów przez cały czas. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię! Bardzo je cenimy i cieszymy się, że możemy nadal Ci służyć.
26 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami i cieszymy się, że nasze usługi były dla Ciebie tak satysfakcjonujące. Staramy się wspierać atmosferę doskonałości we wszystkim, co robimy, a Twoja opinia potwierdza, że jesteśmy na dobrej drodze. Jeszcze raz dziękujemy za bycie cenioną częścią naszej społeczności i cieszymy się, że będziemy mogli nadal Ci służyć w przyszłości.
25 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z ogólnego doświadczenia! Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna i cenimy sobie Twój wkład w pomoc w ciągłym ulepszaniu naszych produktów i usług. Staramy się zapewnić klientom jak najlepsze doświadczenia, więc dziękujemy za pomoc w tym wysiłku.
25 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za świetną recenzję! Naprawdę doceniamy czas, który poświęciłeś na podzielenie się swoimi doświadczeniami. Wierzymy w tworzenie produktów i usług, które dostarczają wartość i mają pozytywny wpływ na życie naszych klientów. Dążymy do ciągłego ulepszania naszej oferty i nieustannie szukamy sposobów na przekraczanie oczekiwań. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię - wiele dla nas znaczy!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za Twoją niesamowitą recenzję! Cieszymy się, że nasz produkt przekroczył Twoje oczekiwania i że miałeś tak pozytywne doświadczenia. To właśnie staramy się robić każdego dnia - zapewniać najlepszą obsługę klienta i produkty wysokiej jakości, które sprawiają, że nasi klienci są zadowoleni. Mamy nadzieję, że nadal będziesz cieszyć się z zakupu!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Naprawdę to doceniamy i cieszymy się, że podobało Ci się Twoje doświadczenie. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w tworzenie wyjątkowych i niezapomnianych wrażeń dla każdego, kto nas odwiedza i cieszymy się, że było to dla Ciebie przyjemne!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Wow, dziękuję, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam tak wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia i naprawdę doceniamy Twoją opinię. W naszej firmie wierzymy w zapewnienie najlepszej możliwej obsługi i wspaniale jest wiedzieć, że osiągnęliśmy to z Tobą. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa - naprawdę to doceniamy!
23 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię na temat naszej firmy. Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby dać nam znać, jak sobie radzimy. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia, a Twoja pozytywna recenzja jest tego dowodem. Zawsze dążymy do poprawy i bierzemy pod uwagę wszelkie opinie klientów, ponieważ chcemy, abyś czuł się zaopiekowany. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
23 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie tej recenzji! Naprawdę to doceniamy. Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z nami - to zawsze nasz cel. Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i produktów najwyższej jakości i wspaniale jest słyszeć, że udało nam się to dla Ciebie osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i za to, że jesteś częścią naszej społeczności!
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na zrecenzowanie naszej firmy! Cieszymy się, że przyznałeś nam ocenę 5/5. Twoja pozytywna opinia znaczy dla nas wszystko i staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy!