swiezoizdrowo.pl

Opinie (64) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (64)

Ważny od: 20 kwi 2023
swiezoizdrowo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinia Przede wszystkim szybkość realizacji zamówienia, a także profesjonalizm i sposób pakowania, to znaczy oszczędność w pakowaniu zbędnych dodatków, czyli wsadów papierowych. Produkty przypadły mi do gustu. Kiedyś skorzystam z Państwa oferty. Pozdrawiam
AW
Anna W.
Lublin

27 sie 2023
Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zamówionego towaru . Brak kontaktu ze sklepem . Uważam , że zostałam oszukana. Pieniądze nie zostały zwrócone .

Opinie nt. sklepu swiezoizdrowo.pl

20 kwi 2024
Zamówienie nie dotarło, brak kontaktu ze sprzedawcą, nie odpowiada na maile.
14 sty 2024
W zamowieniu brak trzech pozycji .
Odpowiedź ze sklepu swiezoizdrowo.pl
20 sty 2024
Bardzo nam przykro za brak produktów i za całą sytuację. Pieniądze zostały zwrócone na Państwa konto. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku
27 sie 2023
MF
maria f.
płońsk
17 gru 2023
czekam bardzo długo na przesyłkę
28 paź 2023
Gdzie jest moja paczka?
Odpowiedź ze sklepu swiezoizdrowo.pl
29 paź 2023
Proszę o kontakt na kontak@swiezoizdrowo.pl . Przekazałem do odpowiedniego działu o wyjaśnienie sytuacji i jutro ktoś odezwie się. Pozdrawiam