mennicaskarbowa.pl

Opinie (1193) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3936)

Ważny od: 1 mar 2013
mennicaskarbowa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

Szybko i fachowo. Żadnych opóźnień, obsługa na wysokim poziomie. Proste składanie zlecania przez internet. Dobra informacja o stanie zlecenia. Całość budzi zaufanie.

1 paź 2023
Zamówiona była sztabka 10g Pamp a została przysłana zwykła (to różnica ok. 50zł-100zł). Rozumiem, że sztabki przysyłane są losowo ale, jeżeli już w ofercie jest zaznaczone, że jest to sztabka Pamp, to też taką powinnam dostać. EDIT* Po dwóch miesiącach od zamówienia sztabka została wymieniona na Pamp. Dopiero teraz czuję satysfakcję z zakupu.

Opinie nt. sklepu mennicaskarbowa.pl

21 kwi 2024

Super!

To już kolejna moja opinia, jest super, zarówno pod względem profesjonalizmu jak i kultury obsługi klienta (oddział Poznań).
23 kwi 2024
Dziękujemy serdecznie za wystawienie pozytywnej oceny. Każda opinia bardzo nas cieszy. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z ponownych zakupów w sklepie Mennicy Skarbowej.
Zaczynam dopiero zabawę z inwestowaniem w monety ( srebro i złoto ) ale wydaje mi się że nie wszystkie otrzymane monety ( przy odbiorze nie zauważyłem przez plastikowe opakowanie ) są tzw "nówki" mennicze i widac na nich przebarwienia ( srebro ) - na stronie nic nie wspominali że akurat zamawiane monety są z rynku wtórnego - pewnie kiedyś przy sprzedaży ktoś to uzna za wadę i obniży cenę :( A może to standard przy tego typu transakcjach ? raz się trafi nowe a raz nie całkiem idealne Obsługa OK
28 kwi 2024

Już kilka zamówień z Mennicy Skarbowej za mną. Wszystko jasne, przejrzyste i rzetelne. Skorzystam jeszcze na pewno.
30 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Podczas naszej pracy stawiamy na profesjonalizm i zadowolenie Klienta. Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania. Dziękujemy za owocną współpracę!
1 maj 2024
Proces od zakupu do dostawy jest bardzo szybki. Zakupione monety dotarły bezpiecznie,solidnie zapakowane.
LP
2 maj 2024
Znakomita współpraca. Transakcja zrealizowana bardzo profesjonalnie. Zdecydowanie polecam.
Zaleta - szybki termin realizacji zamówienia Wada - mała dostępność oferowanych monet.
Wszystko w porządku jedynie co to kurier zostawił złoto w skrzynce na listy.
26 kwi 2024
szybka realizacja . super kontakt , jak nic tylko kupować . . polecam .
30 kwi 2024
Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług i mamy nadzieję, że nadal będzie Pan nas wspierać w przyszłości.
24 kwi 2024
Wszystko szybko, solidnie i profesjonalnie. Polecam i pozdrawiam.
23 kwi 2024
Wszystko w porządku, szybka dostawa, nie mam zastrzeżeń. Polecam.
30 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za ocenę i cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej obsługi. Pana opinia jest dla nas ważna i pomaga nam ulepszać naszą ofertę.
29 kwi 2024
Szybka wysyłka i bezproblemowy odbiór w punkcie . Polecam w 100%

Wszystko OK

Szybko, sprawnie i solidnie. Fachowa obsługa w biurze w Gdańsku.
23 kwi 2024
Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszego produktu lub usługi i mamy nadzieję, że nadal będzie Pan nas wspierać w przyszłości.
TS
30 kwi 2024

Wszystko zgodnie z oczekiwaniami.

Zakup i przesyłka przebiegła szybko i sprawnie. Nie mam uwag.

Wszystko ok...towar zgodny z opisem…

Wszystko ok...towar zgodny z opisem bezpiecznie opakowany
29 kwi 2024
Obsługa profesjonalna mimo niewielkiego zakupu
26 kwi 2024
Jak zawsze wszystko OK - sprawnie i solidnie.
30 kwi 2024
Transakcja bez zastrzeżeń. Szybka dostawa.
Szybko, bez problemu, zgodnie z ofertą.
Szybko, sprawnie i bezpiecznie. Polecam
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dzień dobry Panie Bogdanie, dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam opinii. Cieszymy się, że udało nam się Pana zadowolić i mamy nadzieję, że nadal będzie Pan nam ufać.
2 maj 2024
Jest jak ma być. Szybko, konkretnie.