mandoria.com- Logo - Opinie

mandoria.com

Opinie (991) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2704)

Ważny od: 29 lis 2022
mandoria.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lut 2024
Jesteśmy zadowoleni, ale mamy wrażenie, że przyjeżdżając do Mandorii w weekend przepłaciliśmy o połowę. Zrozumiałym jest, że w weekendy obłożenie artakcji jest większe, ale nie spodziewaliśmy się, że w niektórych kolejkach będzie trzeba odstać 40-50minut. Gdybym przyjechał sam z dziećmi to z większości przygód nie bylibyśmy w stanie skorzystać. Nie macie wpływu na to ile osób przyjedzie ani nie zwiększycie wydajności istniejących atrakcji, ale może jakiś system kolejkowy, żeby nie trzeba było stać i czekać, albo wstęp na dwie godziny w tygodniu rano gratis do biletu weekendowego? Cena którą się płaci w weekend jest niewspółmiernie wysoka do możliwości skorzystania z zabawy względem środka tygodnia. Proszę mnie źle nie zrozumieć, naprawdę nam się podobało, ale w sumie 3,5h samotnie odstałem w kolejkach na 6h pobytu a w tym czasie żona z dziećmi korzystała z placów zabaw z dziećmi, raczej rodzinnie nie było, nie w pełni... Myślę, że da się to poprawić, albo chociaż zrekompensować klientom weekendowym np. voucherem do wykorzystania na poranne wejście albo zniżką na najmniej oblegany dzień tygodnia, Pozdrawiamy:)

30 maj 2023
Generalnie ocena byłaby wyższa, bo dzieciaki fajnie się wybawiły i był to dobrze spędzony czas, ale jest jedno wielkie "ALE". Mianowicie, było to nasze drugie podejście do Mandorii i nie ukrywam, że punktem kuliminacyjnym miała być możliwość przejażdżki na najszybszym roller-costerze w Mandorii czyli Carrara. Zamawiając bilety on-line dwa dni wcześniej, nie widziałem, żadnej informacji, która wskazywałaby, że ta atrakcja jest niedostępna, zresztą w dniu naszego przyjazdu tj. 25-05 takie info pojawiło się dopiero przy kasach, po wejściu do obiektu (dalej nie było to zaktualizowane, ani na stronie, ani FB). Gdybym był mieszkańcem Łodzi, a nie Wrocławia, zareklamowałbym bilety i zmienił termin wizyty, jednak czas i pieniądze na dojazd, a także nie ukrywam entuzjazm dzieci spowodowały, że odpuściłem... Lekki niesmak pozostał, ale mimo wszystko obiekt polecam, prośba tylko do działu PR o trzymanie ręki na pulsie.

Opinie nt. sklepu mandoria.com

2 godziny temu
Małe dzieci za bilet opłacają tyle samo a nie mogą wejść na połowę atrakcji...
3 godziny temu
Powinny zostać wprowadzone ograniczenia ilości odwiedzających. Podczas majówki były takie tłumy, że bardzo trudno było korzystać z atrakcji.
4 godziny temu
Napewno jeszcze wrócimy. Suuuuuper klimat i atrakcje. Dzieci zadowolone a to najważniejsze. Polecam każdemu,jednak większość atrakcji jest od 90cm
4 godziny temu
Wnukom bardzo się podobało. Nam , opiekunom, zabrakło trochę dodatkowych zajęć prowadzonych przez animatorów. Po kilku godzinach pobytu w budynku było trochę duszno. Mimo drobnych braków szczerze polecam Mandorię. Dzieciaki wybawione, roześmiane i zmęczone .
KK
katarzyna k.
wejherowo
Osobiście uważam,że Merkanat nie powinien jeździć z pustymi wagonikami. Czekałam 1 h i 20 minut na przejazd w ogromnej kolejce bo część wagoników odjeżdżała pusta. Przejazd również zbyt krótki