mandoria.com- Logo - Opinie

mandoria.com

Opinie (991) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2704)

Ważny od: 29 lis 2022
mandoria.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lut 2024
Jesteśmy zadowoleni, ale mamy wrażenie, że przyjeżdżając do Mandorii w weekend przepłaciliśmy o połowę. Zrozumiałym jest, że w weekendy obłożenie artakcji jest większe, ale nie spodziewaliśmy się, że w niektórych kolejkach będzie trzeba odstać 40-50minut. Gdybym przyjechał sam z dziećmi to z większości przygód nie bylibyśmy w stanie skorzystać. Nie macie wpływu na to ile osób przyjedzie ani nie zwiększycie wydajności istniejących atrakcji, ale może jakiś system kolejkowy, żeby nie trzeba było stać i czekać, albo wstęp na dwie godziny w tygodniu rano gratis do biletu weekendowego? Cena którą się płaci w weekend jest niewspółmiernie wysoka do możliwości skorzystania z zabawy względem środka tygodnia. Proszę mnie źle nie zrozumieć, naprawdę nam się podobało, ale w sumie 3,5h samotnie odstałem w kolejkach na 6h pobytu a w tym czasie żona z dziećmi korzystała z placów zabaw z dziećmi, raczej rodzinnie nie było, nie w pełni... Myślę, że da się to poprawić, albo chociaż zrekompensować klientom weekendowym np. voucherem do wykorzystania na poranne wejście albo zniżką na najmniej oblegany dzień tygodnia, Pozdrawiamy:)

30 maj 2023
Generalnie ocena byłaby wyższa, bo dzieciaki fajnie się wybawiły i był to dobrze spędzony czas, ale jest jedno wielkie "ALE". Mianowicie, było to nasze drugie podejście do Mandorii i nie ukrywam, że punktem kuliminacyjnym miała być możliwość przejażdżki na najszybszym roller-costerze w Mandorii czyli Carrara. Zamawiając bilety on-line dwa dni wcześniej, nie widziałem, żadnej informacji, która wskazywałaby, że ta atrakcja jest niedostępna, zresztą w dniu naszego przyjazdu tj. 25-05 takie info pojawiło się dopiero przy kasach, po wejściu do obiektu (dalej nie było to zaktualizowane, ani na stronie, ani FB). Gdybym był mieszkańcem Łodzi, a nie Wrocławia, zareklamowałbym bilety i zmienił termin wizyty, jednak czas i pieniądze na dojazd, a także nie ukrywam entuzjazm dzieci spowodowały, że odpuściłem... Lekki niesmak pozostał, ale mimo wszystko obiekt polecam, prośba tylko do działu PR o trzymanie ręki na pulsie.

Opinie nt. sklepu mandoria.com

2 gwiazdki za to że voucher jest beznadziejny. Prezent dla siostrzeńca na 8 Ur - przyszedł kod zamiast pięknego vouchera z tym pięknym miejscem. Halo dzieci chcą wiedzieć co dostają. A tu jego rozczarowanie takie samo jak moje. Popracujcie nad tym.
Mało atrakcji,więcej sklepów i restauracji niż zabawy. ogromne kolejki
Płacę dużą kasę za bilety /cały bilet a atrakcje nieczynne lub awarie.
bardzo rozczarowany zakupem kuponu gastronomicznego. Byliśmy w szoku, że za ten kupon nie można kupić wody mineralnej i soku dla dziecka. CENA WODY ZA GOTÓWKĘ JEST PO PROSTU ABSURDALNA: 0,5 litra wody na dziecko od 8 złotych!!!!! Z dziećmi lepiej nie jechać!!! umrze z pragnienia!!! a płacenie za 0,5 litra wody co godzinę przekracza możliwości większości ludzi. BYLIŚMY JEDEN RAZ - I TO WSZYSTKO (od razu przypomnieli sobie nasz wyjazd na AirShow Radom 2023 - TRUDNE! My też staliśmy ponad godzinę po wodę dla dziecka i kupiliśmy półlitrową butelkę wody mineralnej za 10 zł!! !). Gorzkie doświadczenia mieliśmy zarówno w Mandorii, jak i w Radomiu. Na pewno nie pojedziemy już do Mandorii (a przejechaliśmy 185 km w jedną stronę i 185 km w drugą) za wodę kosztującą 8 złotych...

Ogromne kolejki, drogo, krótko trwające atrakcje

Ogromne kolejki, pomimo zapłacenia 400 zł za bilety, na miejscu dodatkowe koszta typu parking, szatnia. 30 min czekania w kolejce do atrakcji a potem 1-2 min zabawy. Kulinarnie - drogo i niesmacznie.
31 mar 2024
Zdecydowanie za duze kolejki. Niestety, odechciewa sie w nich stac i,w konsekwencji, omija sie wiekszosc atrakcji.

Parking

Nie podoba mi się że po przyjeździe na miejsce byłem skierowany na parking płatny 15zl. A gdy wyjeżdżałem parking duży był za darmo. Byłem tam z dziećmi już kilka razy i taka sytuacja była poraz pierwszy. Ogólnie Mandoria jest naprawdę OK!!!!!
Jestem bardzo niezadowolona z wyjazdu, jechaliśmy całą Rodziną ponad 400 km. Dlugo na to czekaliśmy, aż obie moje córki osiągną 100cm i 120cm. Świętowaliśmy urodziny młodszej córki, ale niestety przy każdej atrakcji była inna miarka. I przy jednej weszły a już przy drugiej miały o 1cm za mało i czekanie na atrakcje poszło na marnei kończyło się płaczem. Po kilku sytuacjach poszłyśmy się zmierzyć do kasy głównej. Okazało się że jednak mają tyle cm ile mówiliśmy że ma. Corka Dostała bransoletkę, ale kolejki były już takie duże że drugi raz nie dalibyśmy rady ustać. Bardzo nam przykro że sprawy się tak potoczyły, bo gdybyśmy wiedzieli ze macie takie nie równe traktowanie to odczelalimysby kilka miesięcy żeby ten 1cm lub 2 cm urósły.
Rozwiązać problem długich kolejek, liczba miejsc powinna być ograniczona a nie wpuścić ludzi do oporu, grunt żeby kasa była. Zaś później nie idzie się na nic dostać. Zlikwidować opłaty dodatkowe, typu parking, sterowane łódki, szafki. Płaci się bilet nie mało, a na każdym kroku trzymaj się za kieszeń.
Atrakcje bardzo ciekawe, ale ogrom ludzi pomimo dnia roboczego i braku ferii powoduje że korzystanie z atrakcji wiąże się z bardzo długim oczekiwaniem. Nawet ponad godzinę do atrakcji. Dodatkowo płatne szafki! Czy parking przy cenie biletu 2+2 (500zl) uważam za skandal.
11 lut 2024
Średnio Czas czekania w kolejce nie współmierny do czasu jazdy. Jazda kolejkami kilkanaście sekund. Nie powtórzymy tego wyjazdu.
Bardzo długie oczekiwanie na atrakcje. Zbyt duża ilość osób wpuszczona do obiektu na raz.
31 sty 2024

Nigdy więcej

Jak byłem dzieckiem zdążyłem zobaczyć "koniec kraju komunistycznego", nic niema i wszędzie kolejki! Dzięki waszemu "parku rozrywki" odswiżyłem to w pamięci. Chciałbym postawić 1 gwiazdu, ale plusem jest to że miałem przykład, na którym wytłumaczyłem synu jak ważna jest wolność, kapitalizm i demokracja!
Niestety bilet bardzo drogi, a na atrakcje czekany strasznie długo w kolejach, a skorzystamy w 10 sekund... nie jest to tak usprawnione żeby nacieszyc się czasem z dziećmi
4 lut 2024
Pełno ludzi kolejek zero szafek. Nie skorzystaliśmy z większości atrakcji. Powinny być jakieś limity osób wchodzących
16 sty 2024
wprowadzić limit osób do Mandorii