mandoria.com- Logo - Opinie

mandoria.com

Opinie (1079) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2819)

Ważny od: 29 lis 2022
mandoria.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lut 2024
Jesteśmy zadowoleni, ale mamy wrażenie, że przyjeżdżając do Mandorii w weekend przepłaciliśmy o połowę. Zrozumiałym jest, że w weekendy obłożenie artakcji jest większe, ale nie spodziewaliśmy się, że w niektórych kolejkach będzie trzeba odstać 40-50minut. Gdybym przyjechał sam z dziećmi to z większości przygód nie bylibyśmy w stanie skorzystać. Nie macie wpływu na to ile osób przyjedzie ani nie zwiększycie wydajności istniejących atrakcji, ale może jakiś system kolejkowy, żeby nie trzeba było stać i czekać, albo wstęp na dwie godziny w tygodniu rano gratis do biletu weekendowego? Cena którą się płaci w weekend jest niewspółmiernie wysoka do możliwości skorzystania z zabawy względem środka tygodnia. Proszę mnie źle nie zrozumieć, naprawdę nam się podobało, ale w sumie 3,5h samotnie odstałem w kolejkach na 6h pobytu a w tym czasie żona z dziećmi korzystała z placów zabaw z dziećmi, raczej rodzinnie nie było, nie w pełni... Myślę, że da się to poprawić, albo chociaż zrekompensować klientom weekendowym np. voucherem do wykorzystania na poranne wejście albo zniżką na najmniej oblegany dzień tygodnia, Pozdrawiamy:)

30 maj 2023
Generalnie ocena byłaby wyższa, bo dzieciaki fajnie się wybawiły i był to dobrze spędzony czas, ale jest jedno wielkie "ALE". Mianowicie, było to nasze drugie podejście do Mandorii i nie ukrywam, że punktem kuliminacyjnym miała być możliwość przejażdżki na najszybszym roller-costerze w Mandorii czyli Carrara. Zamawiając bilety on-line dwa dni wcześniej, nie widziałem, żadnej informacji, która wskazywałaby, że ta atrakcja jest niedostępna, zresztą w dniu naszego przyjazdu tj. 25-05 takie info pojawiło się dopiero przy kasach, po wejściu do obiektu (dalej nie było to zaktualizowane, ani na stronie, ani FB). Gdybym był mieszkańcem Łodzi, a nie Wrocławia, zareklamowałbym bilety i zmienił termin wizyty, jednak czas i pieniądze na dojazd, a także nie ukrywam entuzjazm dzieci spowodowały, że odpuściłem... Lekki niesmak pozostał, ale mimo wszystko obiekt polecam, prośba tylko do działu PR o trzymanie ręki na pulsie.

Opinie nt. sklepu mandoria.com

Zbyt dużo miejsc ze sprzedażą maskotek i innych drobiazgów.
dużo atrakcji, jednak baza żywieniowa nie jest najlepsza.
Zaznaczyć strzałkami gdzie jest wejście z parkingu. By nie błądzić. Rozbudować można było by :)
Mandoria uważam jest super miejscem... dzieci moje zachwycone właściwie wszystkimi atrakcjami... jedyny mankament to kolejki... wszędzie... dość długie..... myślę, że spowodowane jest to tym, że mało osób jednorazowo wchodzi na atrakcję. Mimo czekania i tak z całego serca polecam !!! Super miejsce.
Przydałaby się możliwość wykupienia vouchera prezentowego kwotowego, tego brakuje. I wtedy możliwość wykorzystania w ciągu roku całej kwoty, nigdy nie wiadomo czy obdarowany pojedzie całą rodziną wówczas objęłyby go może zniżki z tytułu karty dużej rodziny a bilet prezentowy mocno ogranicza.

Atrakcje dla dzieci bardzo ok, ale jest minus

Atrakcje dla dzieci bardzo ok, niestety jednym ogromnym minusem jest bardzo długie oczekiwanie na niektóre z atrakcji, na kolejkę czekaliśmy ponad godzinę! na inne od 10 - 40 min, to jest za długo, zwłaszcza z małym dzieckiem. Ogromne tez kolejki do restauracji, trzeba przygotować się na ponad godzinne oczekiwanie. Do przemyślenia przez Organizatora jak to poprawić, nas niestety zniechęciło nas do ponownych odwiedzin. Cena jest powalająca i oczekuje się trochę lepszego traktowania klienta, sugeruje ograniczyć liczbę gości na dany dzień by nie robić tłoków na które nie jesteście przygotowani.
Dużo atrakcji świetna zabawa dla każdego. Parking płatny a po zeskanowaniu kodu biletu powinien być bezpłatny troszkę budzi nie smak.

Nie jest źle

Fajnie dużo atrakcji ale koszt jedzenia i ich porcje są tragiczne