crunchysnack.pl

Opinie (157) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (288)

Ważny od: 19 kwi 2023
crunchysnack.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 maj 2023
Bogata oferta nachosów, sosów i słodyczy z USA pozwala na odkrywanie nowych smaków i doświadczeń kulinarnych. Strona jest bardzo łatwa w obsłudze, a zamówienia są realizowane szybko i sprawnie. Dodatkowo, wysoka jakość produktów sprawia, że zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność. Polecam z całego serca!

Niestety nie polecam sklepu , zamówienie dociera niekompletne a sklep liczy że klient się nie zorientuje i mimo iż wiedzieli że nie wysłali towaru bo go juz nie mieli na stanie nie raczyli klienta o tym poinformować. Po złożeniu reklamacji obiecali zwrot pieniędzy i na tym kontakt sie urwał. Pieniędzy do tej pory nie zwrócili a na emaile z zapytaniem o ich zwrot nie odpisują.

Opinie nt. sklepu crunchysnack.pl

Polecam nachosy - są idealne z sosem serowym. Sos vegański również bardzo dobry zamiennik sosu serowego. polecam,.
23 kwi 2024
Polecam, produkty jak w kinach Helios i Multikino.
23 kwi 2024
Rewelacja. Nachosy pycha!
Dostawa na drugi dzień. Super gratis dodany do zamówienia. Polecam!
Nachosy jak w kinach! Pycha! Torba 750 g to bardzo dużo nachosów.
Bardzo dobre, bardzo szybko! Polecam.

POLECAM !!!

Zamówione na próbę. Dzisiaj przyjechało - jest SUPER. Od razu zamawiam więcej. POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!
To moje pierwsze zamówienie i na pewno nie ostatnie! Produkty extra, dostawa na drugi dzień. Wato zapisać się na newsleter - dostałem super kod na rabat w sklepie.
Nachosy BBQ dokładnie te same co w Multikinie. Sosy również bardzo dobre. Paczka w paczkomacie na drugi dzień. Nawet był gratis.
Bardzo dobre produkty. To już 7 zamówienie i zawsze jest OK. Polecam.
8 lut 2024
Najlepsze nachosy i sos serowy. Jak w kinie.
8 lut 2024
Rewelacja produkty. Polecam.
Popcorn karmelowy w woreczku 200g POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dostawa 24h. Nachosy i żelki REWELACJA !!!! W następnym tygodniu zamawiam zestaw na sylwestra. POLECAM!
13 gru 2023
Polecam ten sklep. Nachoski jak w Multikinie, sosy rewelacja.
Mam już produkty na Sylwestra. Będzie super!
Super produkty. Bardzo smaczne i takie same jak w Multikinie.
Rewelacja nachosy z sosem serowym. polecam. Jak w kinie.
13 paź 2023
nachoski iiiiii extra!