crunchysnack.pl

Opinie (116) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (288)

Ważny od: 19 kwi 2023
crunchysnack.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 cze 2023
Crunchysnack.pl to mój ulubiony sklep internetowy z przekąskami! Mają ogromny wybór pysznych i zdrowych przekąsek, które są idealne na każdą okazję. Zawsze mogę polegać na nich, że dostarczą mi wysokiej jakości produkty.

Niestety nie polecam sklepu , zamówienie dociera niekompletne a sklep liczy że klient się nie zorientuje i mimo iż wiedzieli że nie wysłali towaru bo go juz nie mieli na stanie nie raczyli klienta o tym poinformować. Po złożeniu reklamacji obiecali zwrot pieniędzy i na tym kontakt sie urwał. Pieniędzy do tej pory nie zwrócili a na emaile z zapytaniem o ich zwrot nie odpisują.

Opinie nt. sklepu crunchysnack.pl

15 cze 2023
Nie ma lepszego miejsca na zakupy przekąsek !!!!
15 cze 2023
Mają tyle różnych smaków chipsów, że nigdy mi się nie nudzą. Moje podniebienie jest zawsze w siódmym niebie!
15 cze 2023
Jesteście najlepsi, Crunchysnack! Moje zamówienie dotarło szybko i było świetnie zapakowane. Teraz mam co jeść na cały weekend!
15 cze 2023
Kiedy ostatnio zamówiłem w CrunchySnack, dostarczyli mi świeże i chrupiące przekąski. Zdecydowanie polecam to miejsce, jeśli jesteś fanem słonych pyszności!
15 cze 2023
Świetny sklep! Zawsze znajduję tam moje ulubione przekąski, a zamówienia przychodzą ekspresowo. Teraz nie muszę już chodzić do sklepu po przekąski, wszystko mam pod ręką!
15 cze 2023
Wow, zamówiłem sobie paczkę chipsów z CrunchySnack i po prostu rozjadam je w sekundę! Nie mogę się doczekać, aż zamówię kolejną porcję pyszności!
15 cze 2023
Omg, zakupy na crunchysnack.pl to była totalna petarda! Ich wybór przekroczył moje oczekiwania, a te nachosy... no nie da się opisać, jakie są bombowe!
15 cze 2023
Właśnie dorwałem najnowsze smaki chipsów na crunchysnack.pl i OMG, są nieziemskie! Zdecydowanie polecam, bo takiego czegoś jeszcze nie próbowałem!
15 cze 2023
Dobra, ale serio, czy widzieliście te przeceny na crunchysnack.pl? To jest raj dla łasuchów! Moje kieszenie krzyczą, ale smakowite przekąski krzyczą jeszcze głośniej!
15 cze 2023
Kiedyś myślałem, że znalezienie zdrowych przekąsek to mission impossible, ale na crunchysnack.pl znalazłem ich pełno! Teraz mogę jeść coś pysznego i nie czuć się winny!
15 cze 2023
Nie spodziewałem się takiego szybkiego dostarczenia zamówienia z crunchysnack.pl! Przed chwilą kliknąłem "kup teraz" i już trzymam swoje ulubione smakołyki w rękach. No mega!
15 cze 2023
Crunchysnack.pl to jest mój safe haven, moje słodkie schronienie. Wszystkie przekąski, których potrzebuję, dostarczane prosto do drzwi. Życie nie mogłoby być lepsze!
15 cze 2023
Ostatnio odkryłem crunchysnack.pl i moje podniebienie wybuchło w euforii smaku! Właśnie rozpocząłem swoją podróż po ich sklepie, a jestem pewien, że to dopiero początek pyszności.
15 cze 2023
Dzień bez zakupów na crunchysnack.pl to dla mnie stracony dzień! Serio, te produkty to jest absolutna bomba, a ich strona internetowa jest super intuicyjna. Kto by nie chciał mieć swojego sklepu w zasięgu kliknięcia?
15 cze 2023
Popcorn w czekoladzie to niebiańska kombinacja słodkości i chrupkości, która dosłownie rozpływa się w ustach.
15 cze 2023
Wow, przesyłka dostarczona w zaledwie 24 godziny! Nie tylko szybkość, ale także niezawodność sklepu CrunchySnack.pl robią wrażenie.
15 cze 2023
Prawdziwa uczta dla podniebienia - nachosy z CrunchySnack.pl są po prostu yummy!
15 cze 2023
Gdy czuję mega głód, to sięgam po nachosy z CrunchySnack.pl - najlepszy wybór ever!
15 cze 2023
Nachosy z CrunchySnack.pl to totalny hit na party - wszyscy będą w ekstazie smakowej!
15 cze 2023
Wszystkie smaki nachosów w CrunchySnack.pl to fire - nie mogę się zdecydować, który najlepszy!