flowperfumes.com- Logo - Opinie

flowperfumes.com

Opinie (3470) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3476)

Ważny od: 2 cze 2023
flowperfumes.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Moja opinia o 5 zapachach: nr 90 - Gucci Flora - piękny ale mało trwały zapach, w przypadku mojej żony po ok 30 minutach już nie było go czuć. nr 30 - Chloe Eau de Perfum - zapach trwały i piękny, czuć go długo na skórze nr 173 - Sauvage Dior Elixir - prawdziwa męska petarda! Bardzo zbliżony zapach do oryginału, czuć go na skórze cały dzień! myślę, że ten zapach będę zamawiał często:) nr 175 - Paco Rabanne 1 Milion Elixir - zapach świetny, na nadgarstku czuć prawie cały dzień. nr 134 - Bad Boy - Zapach, który bardzo podobał mi się w sklepie, natomiast tutaj nie jestem przekonany. Żeby uczciwie go ocenić, muszę przejechać się jeszcze raz do sklepu i porównać. podsumowując - dla mnie nr 175 jest prawdziwą petardą. W przyszłych zamówieniach sprawdzę Fahrenheit i Boss i Scandal (Który jeszcze mam w oryginale - będzie fajne porównanie)

18 lis 2023
Z 5 zapachów 2 przyszły pomylone, ale tutaj plus dla firmy od razu zaproponowali zwrot pieniędzy lub inne rozwiązanie do wyboru, natomiast same zapachy no nie ma co ukrywać-za ceną idzie jakość. Są to kiepskie podróby. Przez pierwsze kilkanaście sekund jest wrażenie, że są w miarę podobne do oryginału, ale to wrażenie bardzo szybko mija :(

Opinie nt. sklepu flowperfumes.com

Krótko jak zawsze super
Rewelacja

Niezawodne Flow🙂

Sklep na wysokim poziomie, jak zwykle 😊. Perfumy zgodne z oczekiwaniami, to moje kolejne zamówienie. Rzetelna obsługa i szybka wysyłka. Pozdrawiam serdecznie
Polecam perfum rewelacja, wysyłka ekspresowa!!!