flowperfumes.com- Logo - Opinie

flowperfumes.com

Opinie (3470) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3476)

Ważny od: 2 cze 2023
flowperfumes.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Moja opinia o 5 zapachach: nr 90 - Gucci Flora - piękny ale mało trwały zapach, w przypadku mojej żony po ok 30 minutach już nie było go czuć. nr 30 - Chloe Eau de Perfum - zapach trwały i piękny, czuć go długo na skórze nr 173 - Sauvage Dior Elixir - prawdziwa męska petarda! Bardzo zbliżony zapach do oryginału, czuć go na skórze cały dzień! myślę, że ten zapach będę zamawiał często:) nr 175 - Paco Rabanne 1 Milion Elixir - zapach świetny, na nadgarstku czuć prawie cały dzień. nr 134 - Bad Boy - Zapach, który bardzo podobał mi się w sklepie, natomiast tutaj nie jestem przekonany. Żeby uczciwie go ocenić, muszę przejechać się jeszcze raz do sklepu i porównać. podsumowując - dla mnie nr 175 jest prawdziwą petardą. W przyszłych zamówieniach sprawdzę Fahrenheit i Boss i Scandal (Który jeszcze mam w oryginale - będzie fajne porównanie)

18 lis 2023
Z 5 zapachów 2 przyszły pomylone, ale tutaj plus dla firmy od razu zaproponowali zwrot pieniędzy lub inne rozwiązanie do wyboru, natomiast same zapachy no nie ma co ukrywać-za ceną idzie jakość. Są to kiepskie podróby. Przez pierwsze kilkanaście sekund jest wrażenie, że są w miarę podobne do oryginału, ale to wrażenie bardzo szybko mija :(

Opinie nt. sklepu flowperfumes.com

Szału nie ma. Dwa zestawy próbek i każda podobna do siebie. Długość zapachu nie jest zbyt długa. Niby pachnie ale jak ktoś weźmie np.ciuch pod nos.
24 kwi 2024

Kupiłem ale pierwszy i ostatni raz

Te zapachy to sam spirytus, ich długość zapachu daje wiele do życzenia. Ale każdy ma inny gust
Zwykły słabo pachnący cytrynowy aromat...

Trwałość, zgodność z oryginałem.

Zapachy dość mocno odbiegają od oryginałów (posiadam dwa z trzech, które kupiłem) . Przy zakupie 3szt i ok 10szt próbek......może trzy próbki z dziesięciu, są trwałe i pachną przez 3 - 4 godziny. Oczywiście cena robi swoje.....i nie można wymagać zbyt wiele za taką cenę.
14 kwi 2024
Skusiła mnie reklama. Zamówiłem i… czuć że to podróbki. Rozpoznaję zapachy oryginałów, ale flow są bardziej intensywne, przez co aż drażniące. Poza tym… 20 złotych za testery miernej jakości? Dobrze że nie kupiłem od razu perfum :)
Witam, Proponuję stworzenie własnych zapachów a nie porównywanie do oryginałów bo dalece odbiega Pozdrawiam
Z wielką przykrością stwierdzam,że jakość perfum nie jest taka sama jak parę lat temu. Zapach 63 nijak ma się do oryginału i jest krótkotrwały. Na plus expresowa wysyłka.
6 lut 2024
Zamówiłem numery 7 oraz 182, odpowiednio Armani Code i LV Imagination. Siódemka nawet nie przypomina oryginału, wiem bo akurat ten mam, pachnie niestety jak tani psikacz z bazaru. Numer 182 wyrzuciłem do kosza po pierwszym psiknięciu, pachnie jak sam bazar. NIe przesadzam. Dwie gwiazdki, ponieważ wysyłka odbyła się sprawnie, chociaż tu się nie rozczarowałem.
Trwałość perfumu
3 lut 2024
18 lis 2023
13 gru 2023
Zapach ładny,choć nie przypominający oryginału,niestety zupełnie nietrwały...odesłałam,ale nie otrzymałam zwrotu za najtańszą formę przesyłki,jak deklaruje sprzedawca,tylko za sam produkt,sprzedawca w tej sprawie nie odpisał
30 paź 2023
Perfumy pachna w miare przypominajaco chanel chance chociaz jednak troche daleko do tego samegobzapachu. Generlnie czuc bardzo alkoholem mniej smego zapachu.
31 paź 2023
Przykro nam, że nasz produkt nie spełnił Pana/Pani oczekiwań. Dziękujemy za szczere opinie - są dla nas bardzo cenne. Chcielibyśmy zaoferować możliwość zwrotu perfum i pełen zwrot kosztów. Wszystkie informacje na temat procesu zwrotu znajdą Pan/Pani tutaj: [https://flowperfumes.com/pages/jak-moge-zwrocic-produkt.]. Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności i mamy nadzieję na ponowną szansę w przyszłości. Z poważaniem, Zespół Flow Perfumes
17 gru 2023
Średnio oceniam . Pierwszy zamówiony zapach nawet ok ale drugi porażka . Co do damskiej wody Lancome oceniam na dobry plus . Ogólnie polecam .
20 wrz 2023
Niestety zamówiony zapach nie jest nawet podobny do oryginału.
20 paź 2023
Po pierwsze zmienić Orlen paczka, zakupy nie trafiają szybko do odbiorcy potrzebna jest interwencja
31 paź 2023
Witamy niestety nie mamy wpływu na firmę Orlen Paczka. 95% paczek jest na drugi dzień. Zawsze mamy do wyboru InPost oraz DPD.
20 lis 2023
Zapach bardzo odbiega od oryginału
26 lis 2023
Kiepskie zamienniki