flowperfumes.com- Logo - Opinie

flowperfumes.com

Opinie (3470) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3476)

Ważny od: 2 cze 2023
flowperfumes.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Moja opinia o 5 zapachach: nr 90 - Gucci Flora - piękny ale mało trwały zapach, w przypadku mojej żony po ok 30 minutach już nie było go czuć. nr 30 - Chloe Eau de Perfum - zapach trwały i piękny, czuć go długo na skórze nr 173 - Sauvage Dior Elixir - prawdziwa męska petarda! Bardzo zbliżony zapach do oryginału, czuć go na skórze cały dzień! myślę, że ten zapach będę zamawiał często:) nr 175 - Paco Rabanne 1 Milion Elixir - zapach świetny, na nadgarstku czuć prawie cały dzień. nr 134 - Bad Boy - Zapach, który bardzo podobał mi się w sklepie, natomiast tutaj nie jestem przekonany. Żeby uczciwie go ocenić, muszę przejechać się jeszcze raz do sklepu i porównać. podsumowując - dla mnie nr 175 jest prawdziwą petardą. W przyszłych zamówieniach sprawdzę Fahrenheit i Boss i Scandal (Który jeszcze mam w oryginale - będzie fajne porównanie)

18 lis 2023
Z 5 zapachów 2 przyszły pomylone, ale tutaj plus dla firmy od razu zaproponowali zwrot pieniędzy lub inne rozwiązanie do wyboru, natomiast same zapachy no nie ma co ukrywać-za ceną idzie jakość. Są to kiepskie podróby. Przez pierwsze kilkanaście sekund jest wrażenie, że są w miarę podobne do oryginału, ale to wrażenie bardzo szybko mija :(

Opinie nt. sklepu flowperfumes.com

ocena zapachów

ocena 6: opakowanie zewnętrzne (prosty kartonik, czytelne nuty oraz wybrany nr) oraz flakonik - bardzo elegancki, klasyczna prostota ocena 5: nawet szybka przesyłka, ocena 4: zapach 13 i 144 są ok. Dosyć mocno odbiegają od oryginału, ale nuta jest w zbliżonej tonacji ocena 3: zapach 143 - zupełnie niepodobny do oryginału, jest tu jakaś nuta wręcz irytująca ocena 2: zapach 201 - dusi, po godzinie musiałam zmyć bo nie dałam rady w jego towarzystwie. Podsumowując: 2 zapachy zostawiam, 2 bym oddała, ale 201 podszedł córce więc zostaję z jednym całkowicie nietrafionym (143).

Ciekawe perfumy

Perfumy są bardzo różne, ogólnie zapachy na sam początek są bardzo specyficzne, dla mnie samej trochę chemiczne, ale po pewnym czasie byłam bardzo miło zaskoczona ponieważ perfumy potrafią pachnieć jak ich odpowiedniki, bardzo miłe zaskoczenie 😊
23 kwi 2024

Opinia o zastępczych zapachach

My Way: zapach bardzo zbliżony do oryginału. Chanell Blue: odbiega od oryginału. Ogólnie mało trwałe.
27 kwi 2024
Szybka wysyłka na plus. Wysoki próg zamówienia, żeby przesyłka była bezpłatna - na minus.
26 kwi 2024

Wszystko ok, tylko pomylono jedną próbkę w zamówieniu.
3 maj 2024
2 maj 2024
30 kwi 2024
29 kwi 2024
25 kwi 2024
23 mar 2024

Perfumy bardzo ładne ale …

Perfumy bardzo ładne , dobre odwzorowanie oryginalnych natomiast jakoś atomizera pozostawia wiele do życzenia . Już za pierwszym psiknięciem w jednym z 5 zakupionych zapachów wyleciał wewnętrzny element i jest teraz trudno z używaniem … pozostałe też raczej ciężko chodzą ale jeszcze się nie popsuły
Szybka realizacja zamówienia. Dbałość o profesjonalne i schludne zapakowanie produktu. Niestety w mojej opinii perfum inspirowany Gucci Rush 2, w niczym nie przypomina oryginału. Ale może to kwestia "nosa" ponieważ w opinii dla kilku użytkowników nieznacznie odbiega od oryginału.
17 mar 2024
Zapach ok , opakowanie mogłoby być bardziej poręczne abym mogła zabierać do średniej lub małej torebki