flowperfumes.com- Logo - Opinie

flowperfumes.com

Opinie (3470) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3476)

Ważny od: 2 cze 2023
flowperfumes.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Moja opinia o 5 zapachach: nr 90 - Gucci Flora - piękny ale mało trwały zapach, w przypadku mojej żony po ok 30 minutach już nie było go czuć. nr 30 - Chloe Eau de Perfum - zapach trwały i piękny, czuć go długo na skórze nr 173 - Sauvage Dior Elixir - prawdziwa męska petarda! Bardzo zbliżony zapach do oryginału, czuć go na skórze cały dzień! myślę, że ten zapach będę zamawiał często:) nr 175 - Paco Rabanne 1 Milion Elixir - zapach świetny, na nadgarstku czuć prawie cały dzień. nr 134 - Bad Boy - Zapach, który bardzo podobał mi się w sklepie, natomiast tutaj nie jestem przekonany. Żeby uczciwie go ocenić, muszę przejechać się jeszcze raz do sklepu i porównać. podsumowując - dla mnie nr 175 jest prawdziwą petardą. W przyszłych zamówieniach sprawdzę Fahrenheit i Boss i Scandal (Który jeszcze mam w oryginale - będzie fajne porównanie)

18 lis 2023
Z 5 zapachów 2 przyszły pomylone, ale tutaj plus dla firmy od razu zaproponowali zwrot pieniędzy lub inne rozwiązanie do wyboru, natomiast same zapachy no nie ma co ukrywać-za ceną idzie jakość. Są to kiepskie podróby. Przez pierwsze kilkanaście sekund jest wrażenie, że są w miarę podobne do oryginału, ale to wrażenie bardzo szybko mija :(

Opinie nt. sklepu flowperfumes.com

Flow Perfumes to dowód na to, że wysoka jakość nie musi oznaczać wysokiej ceny. nr116 towarzyszy mi już drugi rok i ciągle jestem zachwycony."
Jako miłośnik cięższych, męskich zapachów, jestem zaskoczony, jak bardzo spodobał mi się nr 185. Flow pokazało, że uniwersalność to ich mocna strona

ocena zapachów

ocena 6: opakowanie zewnętrzne (prosty kartonik, czytelne nuty oraz wybrany nr) oraz flakonik - bardzo elegancki, klasyczna prostota ocena 5: nawet szybka przesyłka, ocena 4: zapach 13 i 144 są ok. Dosyć mocno odbiegają od oryginału, ale nuta jest w zbliżonej tonacji ocena 3: zapach 143 - zupełnie niepodobny do oryginału, jest tu jakaś nuta wręcz irytująca ocena 2: zapach 201 - dusi, po godzinie musiałam zmyć bo nie dałam rady w jego towarzystwie. Podsumowując: 2 zapachy zostawiam, 2 bym oddała, ale 201 podszedł córce więc zostaję z jednym całkowicie nietrafionym (143).
25 kwi 2024
Dzień dobry! Zakup w tej firmie drugi raz. To też o czymś świadczy. Jestem zadowolona z tych zapachów: Si, Bakarat, Good Girl. Polecam! Oczywiście każdy ma swoje preferencje. Pozdrawiam
30 kwi 2024
Tania przesyłka. Niestety ale 14 zł to dużo za przesyłkę, uważam że stali klienci powinni mieć ją za darmo przy założonym koncie na Flow.

Ciekawe perfumy

Perfumy są bardzo różne, ogólnie zapachy na sam początek są bardzo specyficzne, dla mnie samej trochę chemiczne, ale po pewnym czasie byłam bardzo miło zaskoczona ponieważ perfumy potrafią pachnieć jak ich odpowiedniki, bardzo miłe zaskoczenie 😊
21 kwi 2024

Jakość obsługi

Wysoka jakość obsługi, dostawa błyskawiczna. Perfumy są dobrej jakości, ciekawie skomponowane. Wiadomo, chciałoby się jeszcze ciut lepszej projekcji i trwałości, ale i tak jest już bardzo dobrze! Duży wybór zapachów, szczerze mogę polecić.

kupiłam dwa nr 55 i 192

kupiłam dwa nr 55 i nie wiem jak pachnie oryginał i nie jest to dla mnie najważniejsze, ważne że tech pachną obłędnie i długo utrzymują się na mojej skórze. nr 192 jeszcze nie używany ale na pierwszy rzut nosa zapowiada się znakomicie
24 kwi 2024
Zapach bardzo wierny z oryginałem. Mając obok siebie oryginał i tę replikę widać drobną różnicę. Natomiast na ulicy nie ma mowy o tym, żeby je odróżnić. Replika wydaje się intensywniejsza. Zapach jest bardzo trwały polecam.
DŁ
Paczka była dobrze zapakowana ,zamówiłam narazie próbki i jeszcze nie wybrałam zapachu ,wszystkie ładnie pachną . Każda próbka ma osobny kartonik i to na plus .
28 kwi 2024
Kupiłem dwie inspiracje: 1 milion oraz Bad Boy. Oba produkty maja piękny i trwaly zapach. Bardzo estetyczne opakowanie. Zamówienie zrealizowane bardzo szybko.

Niezawodne Flow🙂

Sklep na wysokim poziomie, jak zwykle 😊. Perfumy zgodne z oczekiwaniami, to moje kolejne zamówienie. Rzetelna obsługa i szybka wysyłka. Pozdrawiam serdecznie
23 kwi 2024
Oprócz świetnych cen, cenię sobie także bogatą ofertę próbek, które pozwalają mi testować nowe zapachy bez konieczności kupowania pełnowymiarowych flakonów

Super sklep

Bardzo szybka dostawa. Minimalistyczne, bardzo ładne opakowania. Długo utrzymujące się zapachy, zbliżone do oryginalnych. Jestem mega zadowolona.
Fajny sklep i przejrzysty ! Wasze perfumy są długo trwałe i intensywnie pachną ! jak skończy mi kolekcja waszych perfum to na pewno tu wrócę!

Ekspresowa realizacja

Zamówienie przyszło niesamowicie szybko. Na razie wzięłam zestaw próbek, żeby sprawdzić jak mi się będą nosiły, ale już jestem zadowolona :)
Flow Perfumes sprawia, że każdy zapach jest nie tylko doświadczeniem olfaktorycznym, ale też estetycznym. Piękne flakony to dodatkowy atut
Uwielbiam numer 22 od Flow Perfumes! Zapach piżma połączony z nutami drewna sandałowego to idealna kompozycja na wieczorne wyjścia.
Flow Perfumes udowadnia, że nie trzeba wydawać fortuny, by poczuć się wyjątkowo i elegancko. Ich perfumy są tego najlepszym dowodem
30 kwi 2024
Moje zakupy w Flow Perfumes zaczęły się od jednego flakonu, a skończyły na całej kolekcji. Mam teraz więcej flakonów niż znajomych