Trena.pl - Sklep fryzjerski, hurtownia fryzjerska i zaopatrzenie salonów

Opinie (857) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5981)

Ważny od: 15 kwi 2024
Trena.pl - Sklep fryzjerski, hurtownia fryzjerska i zaopatrzenie salonów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zamówienie ok, ale nie daję 5 gwiazdek bo: doszło w bardzo uszkodzonym opakowaniu z dziurą, czyli było niedobrze zapakowane. Gdyby były tam delikatniejsze rzeczy niż szampony, mogłoby się nie nadawać już do użytku. Po drugie, przy zamówieniu dużej ilości szamponów i odżywek, zawsze dostawałam z innych sklepów darmowe próbki/testery a tutaj nic. Więc trochę byłam zawiedziona.

23 kwi 2024
Dostarczony produkt był uszkodzony podczas transportu. Po przesłaniu informacji i zdjęć przedstawiciel firmy zaproponował zwrot kosztów przesyłki. Na moją odpowiedź, że uważam, że powinna być obniżona cena produktu uszkodzonego otrzymałam propozycję bym wysłała na własny koszt uszkodzony produkt.i zostaną mi zwrócone środki. Uważam, że dzial reklamacji nie spełnia swojej roli bowiem całkowitą odpowiedzialność za niewłaściwe zapakowanie, transport lub też sprzedaż uszkodzonego produktu obciąża się klienta. Bardzo dziwne podejście do obsługi klienta. Następnym razem będę omijała państwa sklep internetowy

Opinie nt. sklepu Trena.pl - Sklep fryzjerski, hurtownia fryzjerska i zaopatrzenie salonów

Polecam, wszystko super, szybka wysyłka
Jak zawsze na wyższym poziomie! Starannie spakowane! Zespół Trena są profesjonalistami
Szybka wysyłka super
Super produkt , szybka i sprawna wysyłka 👍polecam
JK
Lubię u Państwa robić zakupy, ponieważ jest duży wybór i ceny są przystępne.
22 godziny temu
Szybka wysyłka, produkty zgodne, polecam :)
23 godziny temu
Szeroka oferta, rozsądne ceny, błyskawiczna wysyłka.
1 dzień temu

Kosmetyki oryginalne dobrej jakości

Kosmetyki oryginalne dobrej jakość
Produkty są profesjonalne i łatwe w użyciu. Ceny przystępne i szybka realizacja zamówienia.
super
Szybka obsługa wszystko jest ok.
Wszystko
JŻ