snowboardowy.pl- Logo - Opinie

snowboardowy.pl

Opinie (143) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (448)

Sklep ma bardzo dobre ceny na sprzęt snowboardowy oraz miłą i pomocną obsługę telefoniczną, która pomaga przy doborze sprzętu. Jedyne zastrzeżenia mam co do samego pakowania sprzętu. Deska jest wsadzona tylko w cienki karton bez dodatkowych wypełnień czy owinięcia folią bąbelkową. W razie przebicia kartonu deska jest narażona na uszkodzenia.

4 sie 2023
Wybrałem bluze z bialym logo, otrzymałem z czarnym, Na stronie w składzie jest napisane 100% bawełna W rzeczywistości na metce 50% poliester 50% bawełna lekkie wakacyjne rozprężenie w firmie chyba nastąpiło co :)

Opinie nt. sklepu snowboardowy.pl

31 gru 2023
30 gru 2023
18 sty 2024

Brak montażu

Deska piękna, szybka wysyłka, jednak prosiłam o montaż wiązań do deski, który miał być w cenie zamówienia a otrzymałam osobno wiązania i deskę.
3 paź 2023

Sklep PRO klient!

Super kontakt, pelen profesjonalizm. Produkt super jakosci, dostawa szybko i bez problemowo kurierem.zamowilam snowboard Head. Polecam serdecznie! Dzięki Piotrek za wszystkie tipy :)
26 lis 2023

Bez zarzutów

Zamówiłem wiązania Ride A-8, paczka przyszła błyskawicznie przez pół Polski, zawartość się zgadza - kolejny sklep do sprzętu snowboardowego dodany do listy :)

Wiązania Union

Szukałem wiązań Uniona... i nie ogarnąłem że się black week kończy. Snowboardowy sprzedał po promocji w promocyjnej cenie. Polecam dla nieogarniętych odbojów!
18 lis 2023
Super szybka wysyłka. W prezencie bony zniżkowe i miło, że trafiłam na promocję. Obszerny opis produktu na stronie.
24 paź 2023
Wszystko świetnie przebiegło. Zamówiłam w piątek wieczorem, a we wtorek paczka była u mnie. Pakowanie na 5. Polecam.
10 gru 2023

Wiązania

Bmszynka realizacja na plus na pewno dodatkowe kupony czy zniżki na inne wyjazdy czy zakupy w innych sklepach.
6 paź 2023
Przede wszystkim bardzo miła i pomocna obsługa, ale też duży wybór sprzętu. Dobrze mieć taki sklep w mieście.
29 lis 2023

Polecam!

Bardzo szybka wysyłka, towar zgodny z opisem i bezpiecznie zapakowany. Napewno jeszcze tam wrócę :)
8 gru 2023
Fachowe doradztwo, szybka przesyłka nawet po zrobieniu zmian w zamówieniu ;-) Szczerze polecam ;-)
6 sie 2023
Szybka wysyłka, ekstra cena butów snowbordowych, wszystko na najwyższym poziomie !
23 lip 2023

100%

Przede wszystkim dobre ceny ale najważniejsze że kontakt jest i fachowe doradztwo.
13 lip 2023
Bardzo dobry i szybki kontakt, wspaniały sprzęt.Dostawa bardzo szybka i sprawna.
27 wrz 2023
Bardzo polecam - wszystko zgodnie z opisem, świetna, rzeczowa szybka obsługa.
Dokładny opis, pełna zgodność towaru - wszystko w najlepszym porządku!
25 paź 2023
Brak uwag . Żeby tylko zakupiony sprzęt był tak sprawny jak sklep .
Szybkość obsługi, bezproblemowość, bezkonkurencyjność cenowa
2 gru 2023
Super pomoc w doborze deski dla syna i mega szybka wysyłka.