investhoreca.pl

Opinie (149) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (544)

Ważny od: 4 gru 2018
investhoreca.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 sie 2023
Polecamy firmę. Pan obsługujący nasze zamówienie bardzo pomógł w wyborze, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Sprzęt godny polecenia (zakupiliśmy taboret gazowy i witrynę chłodniczą). Bardzo szybka dostawa.

9 sie 2023
W ofercie w sezonie letnim parasol ogrodowy, który po opłaceniu zamówienia okazuje się być dostępny jest w terminie 30-60 dni roboczych! Brak jasnej informacji przy produkcie o niedostepności (komu bedzie potrzebny parasol po sezonie??) Nieprofesjonalna strona internetowa.

Opinie nt. sklepu investhoreca.pl

Osoba, która odpisywała na email - żenada.
Odpowiedź ze sklepu investhoreca.pl
Towar oznaczony już na etapie porównywarki ceneo jako "sprawdź dostępność" a klient ma pretensje że nie ma od ręki. Gdyby był - status byłby dostępny :) Mamy takich 8000 na magazynie :) Pozdrawiamy.
17 lut 2024
Przszę o sprzedaż towarów , które macie na stanie a nie oczekiwanie na towar 30 do 60 dni
Odpowiedź ze sklepu investhoreca.pl
Proszę o zapoznanie się z warunkami zakupów i informacjami o dostępności przed decyzją o zakupie. Ten produkt miał informację że jest na zamówienie a nie dostępny od ręki i nie widzimy powodu dla którego mielibyśmy wycofać ofertę dla tysięcy klientów którzy wolą mieć w dobrej cenie i poczekać lub kupić specjalnie dedykowane pod nich wymiary i parametry. Dziękujemy za uwagę jak prowadzić biznes ale nie skorzystamy z tej rady bo to bardzo subiektywna ocena - nie mająca żadnego związku z rzeczywistością i praktyką 99,99% sklepów w internecie. Pozdrawiamy.
9 sie 2023

nie polecam

26 gru 2023
Prosicie o wystawienie opinie ala ja jeszcze nie dostałam przesyłki.
Odpowiedź ze sklepu investhoreca.pl
Przesyłka paletowa z racji gabarytu zawsze idzie ciut dłużej - jak widzimy - doręczona - RABEN numer przesyłki 616302012159561