investhoreca.pl

Opinie (138) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (531)

Ważny od: 4 gru 2018
investhoreca.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 sie 2023
Polecamy firmę. Pan obsługujący nasze zamówienie bardzo pomógł w wyborze, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Sprzęt godny polecenia (zakupiliśmy taboret gazowy i witrynę chłodniczą). Bardzo szybka dostawa.

9 sie 2023
W ofercie w sezonie letnim parasol ogrodowy, który po opłaceniu zamówienia okazuje się być dostępny jest w terminie 30-60 dni roboczych! Brak jasnej informacji przy produkcie o niedostepności (komu bedzie potrzebny parasol po sezonie??) Nieprofesjonalna strona internetowa.

Opinie nt. sklepu investhoreca.pl

1 kwi 2024

Profesjonalnie.

Szybko, bez zbędnych maili i naprawdę profesjonalnie. Kolejny raz kupuję przez internet w tym miejscu i choć przyznam że lubię mieć plan b to ciężko znaleźć coś z ofertą konkurującą z tym sklepem.
Narazie czakam na swoje zamówienie.dam znać jak dojdzie
KM
Krzysztof M.
Świebodzice
TL
Teresa L.
Kętrzyn
Utrudniony kontakt ze sprzedającym, inne parametry produktu w zamówieniu inne dostarczone tj. panele w zamówieniu 2x160W, dostarczone 2x80W.
Odpowiedź ze sklepu investhoreca.pl
Mamy wyraźnie informację na stronie że panel jest 2x 80 = 160W a nie 2x 160W Takie same info mam producent na stronie - być może ktoś z nieuczciwych sprzedawców zawyżał parametr tego modelu - lub jakaś porównywarka cen ma błąd - ale my mamy dokładnie to samo co podaje producent - łatwo sprawdzić. Pozdrawiamy.