sklep-scryba.pl

Opinie (85) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (154)

Ważny od: 19 lip 2022
sklep-scryba.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 sie 2023
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Jeszcze przed wysłaniem do mnie zamówienia dostrzeżono w sklepie, że egzemplarz pióra, które zamówiłam, ma jakąś wadę i nie mogą go w takim stanie do mnie wysłać. Otrzymałam telefon z informacją o tym i pytaniem, jak bardzo zależy mi na szybkiej realizacji tego zamówienia. Oceniam to bardzo pozytywnie, bo przecież mogłam zamówić to pióro na prezent dla kogoś i z zamiarem wręczenia w nieodległym czasie - dobrze jest więc dowiedzieć się o tym jak najszybciej, by móc jeszcze skorygować plany. Później otrzymałam kolejny telefon dotyczący mojego zamówienia i innego z nim problemu, z wyjaśnieniem co i dlaczego (przyczyny niezależne od sklepu - zależne od dystrybutora produktu). Gdy okazało się, że zamiast zwrotu pieniędzy mogę też wybrać inny, podobny model, wybrałam tę opcję. W sumie - przy zaistniałych komplikacjach - cała realizacja poszła bardzo sprawnie. Jestem naprawdę zadowolona z takiej obsługi. Polecam ten sklep.

23 lis 2023
Pomimo dwukrotnego kontaktu ze sklepem, nie otrzymałem odpowiedzi, nie polecam

Opinie nt. sklepu sklep-scryba.pl

Super, towar niedostępny gdzie indziej tutaj był :). Życzliwość, pomoc, szybkość. Sprawdzony sklep i towar, mogę tylko polecić.
zamówienie kompletne, dostawa natychmiastowa.
6 kwi 2024
Kompetencja , profesjonalizm , kontakt
Dobra cena, szybka wysyłka.
Polecam, pióro przepiękn
Świetny sklep
RG
Robert G.

Pióro piękne, sklep polecam

Bardzo szybka wysyłka. Wszystko super, bez żadnych zastrzeżeń. Pióro z serii Konfucjusz przepiękne, ładnie zapakowane, obdarowany zachwycony. Brakowało mi tylko opisu sentencji w j. polskim, która miała być dołączona do pióra, ale to nie problem w dzisiejszych czasach. Szczerze polecam
Wszystko w porządku Profesjonalna obsługa i szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem na stronie sklepu.
Szybko, sprawnie i solidnie. Przydałyby się jeszcze inne kolory atramentów, np. zielony, fioletowy, rubinowy.
Przydałby się jeden nabój do pisania bo nie można sprawdzić , a w sklepach nie wiedzą jaki zaproponować.
Szybka wysyłka towaru, doskonała jakość produktu, bezpiecznie zapakowane

Pełny profesjonalizm

Szybko, sprawnie i dobrze zapakowane zamówienie. Polecam sklep!
Sklep godny polecenia
6 lut 2024
Super kontakt, szybka i profesjonalna obsługa. Bardzo cieszę się z wyboru sklepu.