sklep-scryba.pl

Opinie (85) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (155)

Ważny od: 19 lip 2022
sklep-scryba.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 sie 2023
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Jeszcze przed wysłaniem do mnie zamówienia dostrzeżono w sklepie, że egzemplarz pióra, które zamówiłam, ma jakąś wadę i nie mogą go w takim stanie do mnie wysłać. Otrzymałam telefon z informacją o tym i pytaniem, jak bardzo zależy mi na szybkiej realizacji tego zamówienia. Oceniam to bardzo pozytywnie, bo przecież mogłam zamówić to pióro na prezent dla kogoś i z zamiarem wręczenia w nieodległym czasie - dobrze jest więc dowiedzieć się o tym jak najszybciej, by móc jeszcze skorygować plany. Później otrzymałam kolejny telefon dotyczący mojego zamówienia i innego z nim problemu, z wyjaśnieniem co i dlaczego (przyczyny niezależne od sklepu - zależne od dystrybutora produktu). Gdy okazało się, że zamiast zwrotu pieniędzy mogę też wybrać inny, podobny model, wybrałam tę opcję. W sumie - przy zaistniałych komplikacjach - cała realizacja poszła bardzo sprawnie. Jestem naprawdę zadowolona z takiej obsługi. Polecam ten sklep.

23 lis 2023
Pomimo dwukrotnego kontaktu ze sklepem, nie otrzymałem odpowiedzi, nie polecam

Opinie nt. sklepu sklep-scryba.pl

Rzeczowy sprzedawca. Szybka wysylka
Sklep godny polecenia
9 lut 2024

bardo lubię ten sklep i jego przemiłą…

bardzo lubię ten sklep i jego przemiłą obsługę. Od lat kupuję tu pióra na prezent. Polecam :)
Polecam. Fachowo, szybko, widać że dbają o klienta.
Wszystko w najlepszym porządku!
2 sie 2023
24 lip 2023

Dla mnie OK

Sklep oferuje ciekawy asortyment, przynajmniej dla mnie. Zamówienie za każdym razem (korzystałem z oferty sklepu kilkukrotnie) realizowane było bardzo szybko.
podejście do klienta, w samym sklepie dane mogłyby bardziej odpowiadać stanom magazynowym jednak to nie jest problem gdy obsługa jest na wysokim poziomie.
oprócz profesjonalnej obsługi zapewnia ewentualne naprawy gwarancyjne co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. GODNA POLECENIA FIRMA !!!
18 paź 2023
Jak zawsze szybko, sprawnie. Bardzo dobry kontakt ze sklepem - dostępna pełna informacja o towarze. Kolejny zakup i kolejny bardzo udany.
2 lip 2023

pióro Aurora Ipsilon

Zamówiłem pióro Aurora Ipsilon. Zostało bardzo szybko dostarczone i było bardzo dobrze zapakowane. Kontakt ze sklepem też był dobry.
14 wrz 2023
zachęcam do zakupów, realizacja była bardzo szybka, sprzedawca jest kompetentny i z pewnością będę jego stałym klientem
MM
Małgorzata M.
Warszawa Wesoła
27 wrz 2023
bardzo miła i profesjonalne obsługa,zamówienie dostarczone błyskawicznie,ciekawe produkty,polecam
23 sie 2023
Profesjonalizm, przemiła atmosfera, bardzo duży wybór, atrakcyjne ceny, towar z najwyższej półki
12 lis 2023

Super!

Szybka, profesjonalna i przemiła obsługa. Ekspresowa dostawa, dobrze i bezpiecznie zapakowane.
22 wrz 2023

Bardzo dobry zakup

Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Fachowa pomoc w wyborze pióra. Jestem zadowolona z zakupu.