Sklep z matami-puzzlami sensorycznymi dla dzieci i dorosłych- Logo - Opinie

Sklep z matami-puzzlami sensorycznymi dla dzieci i dorosłych

Opinie (29) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (29)

Ważny od: 5 paź 2023
Sklep z matami-puzzlami sensorycznymi dla dzieci i dorosłych spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu Sklep z matami-puzzlami sensorycznymi dla dzieci i dorosłych

Maty ORTO nadają się dla dzieci w każdym wieku, np. do ćwiczeń sensorycznych. Wspaniały produkt, wielokrotnego użytku.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z matami-puzzlami sensorycznymi dla dzieci i dorosłych
Pani Justyno, bardzo dziękuję za opinię o matach ORTO. Cieszę się, że maty spełniają Pani oczekiwania. Pozdrawiam serdecznie :-)
Szybka realizacja, dobry produkt.
Very quick posting
Thank you for your comment :-)
Bardzo dziękuję za ocenę naszego sklepu i serdecznie pozdrawiam :-)
31 mar 2024
Dziękuję za wystawioną ocenę i serdecznie pozdrawiam :-)
MS
3 mar 2024
Zamówienie złożone bardzo sprawnie a czas doręczenia rewelacyjny. Bardzo szybko. Wnuczek (ponad 2 latka) bardzo lubi chodzić po tych sensorycznych puzzlach. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu państwa firmę oraz zakup puzzli. Dziękuję.
Cieszę się, że zamówienie spełniło oczekiwania! Jestem wdzięczna za miłe słowa i zaufanie. Życzę mnóstwa radości wnukowi z puzzli sensorycznych MUFFIK i zachęcam, żeby przy okazji samemu spróbować pochodzić po matach, bo z mat mogą również korzystać osoby dorosłe :-)
Szybka wysyłka, dobra jakość produktów
Bardzo dziękuję za pozostawioną opinię. Cieszę się, że zamówienie szybko doszło i że jest Pani zadowolona z jakości zestawu mat sensorycznych MUFFIK XXL. Pozdrawiam :-)
Szybka dostawa, bezpośredni kontakt telefoniczny ze sprzedającym, miła obsługa. Towar jak na zdjęciu, pełne zaufanie do sprzedającego
Pani Aniu dziękuję za wystawioną opinię. Cieszę się, że miała Pani miłe doświadczenie zakupowe. Jeśli w przyszłości będą jeszcze jakieś pytania lub potrzebna pomoc śmiało proszę się kontaktować. Dziękuję za zaufanie i zakupy :-)
Błyskawiczna przesyłka i świetnej jakości produkty.
Bardzo się cieszę, że przesyłka szybko dotarła i że zestaw MUFFIK XXL spełnił Pani oczekiwania. Życzę dobrej zabawy i serdecznie pozdrawiam :-)
Mata sensoryczna świetniej jakości. Polecam.
Dziękuję Pani Karolino za ocenę mat sensorycznych MUFFIK i ich polecenie. Cieszę się, że spełniają Pani oczekiwania. Pozdrawiam :-)
Bardzo dziękuję za wystawioną ocenę i serdecznie pozdrawiam :-)
6 sty 2024
Polecam super
8 sty 2024
Bardzo dziękuję za wystawioną ocenę o plecenie naszego sklepu. Pozdrawiam serdecznie :-)
4 sty 2024
Cieszę się, że wszystko było OK. Pozdrawiam :-)
16 gru 2023
Dziękujemy bardzo super prezent naprawdę synek był bardzo szczęśliwy i nawet młodsza siostra która nie jest autystyczna miała super zabawę Paczka przyszła super szybko jeszcze raz dziękujemy....
17 gru 2023
Pani Aleksandro, jestem bardzo szczęśliwa, że mogliśmy dołożyć choć małą cegiełkę dobra oraz że dzieci są zadowolone i mają super zabawę. Życzę wiele radości i miłości na nadchodzące Święta. Pozdrawiam :-)
12 lis 2023
Maty dobrej jakości, produkty zgodne z zdjeciami. Niektóre maty "miekkie" dla nas są dość twarde ale pewnie to cecha tego typu produktów. Polecam!
12 lis 2023
Bardzo dziękuję za wyrażoną opinie i polecenie naszych mat sensorycznych dla dzieci.
24 paź 2023
Ekspresowa wysyłka! Maty bardzo dobrej jakości i w dobrej cenie. Dzieci bardzo zadowolone. Polecam!
24 paź 2023
Panie Andrzeju, bardzo dziękuję za pozytywną opinię! Cieszę się, że maty MUFFIK spełniły Twoje oczekiwania i zadowoliły Twoje dzieci. Naszym celem jest dostarczanie produktów wysokiej jakości, które przyczyniają się do rozwoju i radości najmłodszych. Jeśli będziesz chciał w przyszłości poszerzyć swój zestaw o nowe maty sensoryczne lub będziesz miał jakieś pytania, zawsze jestem gotowa pomóc. Dziękuję za polecenie naszego sklepu!
Przesyłka na czas, wszystko jak w opisie, polecam
7 gru 2023
Cieszę się, że przesyłka dotarła na czas i dziękuję za polecenie naszego sklepu. Pozdrawiam serdecznie :-)
16 gru 2023
Serdecznie polecam,szybka wysyłka,maty się super sprawdzają
17 gru 2023
Bardzo dziękuję za wystawioną ocenę. Cieszę się, że maty szybko dotarły i że się sprawdzają :-)
11 lis 2023
Błyskawiczna wysyłka, bardzo dobry kontakt ze sprzedającym.
12 lis 2023
Bardzo dziękuję za opinię i serdecznie pozdrawiam.