Sklep z matami-puzzlami sensorycznymi dla dzieci i dorosłych- Logo - Opinie

Sklep z matami-puzzlami sensorycznymi dla dzieci i dorosłych

Opinie (31) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (31)

Ważny od: 5 paź 2023
Sklep z matami-puzzlami sensorycznymi dla dzieci i dorosłych spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu Sklep z matami-puzzlami sensorycznymi dla dzieci i dorosłych

Maty extra obsługa świetna bardzo pomocna
Odpowiedź ze sklepu Sklep z matami-puzzlami sensorycznymi dla dzieci i dorosłych
Cieszę się, że jest Pani zadowolona z naszych mat! Dziękuję również za miłe słowa odnośnie obsługi. Życzę radosnych chwil z naszymi produktami oraz zdrowych i spokojnych Świąt!
2 gru 2023
Świetne maty kupiłam wnuczce polecam
2 gru 2023
Bardzo dziękuję Pani Ewo za opinię i polecenie mat MUFFIK.
10 paź 2023
klarowne zasady składania zamówień!
11 paź 2023
Dziękujemy za ocenę działania naszego sklepu i zapraszamy po kolejne maty sensoryczne :-)
16 gru 2023
Bardzo szybki czas realizacji
17 gru 2023
Cieszę się, że przesyłka szybko dotarła :-) Dziękuję za wystawioną ocenę i serdecznie pozdrawiam.
16 gru 2023
Szybka wysyłka. Wszystko ok.
17 gru 2023
Jestem bardzo wdzięczna za pozostawioną opinię i cieszę się, że przesyłka szybko dotarła. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego na nadchodzące Święta :-)
Super obsługa!! Dziękujemy!
Bardzo dziękuję za miłe słowa uznania i serdecznie pozdrawiam.
Polecam super jakość
Dziękuję za przesłaną opinię i cieplutko pozdrawiam :-)
6 sty 2024
Polecam super
8 sty 2024
Bardzo dziękuję za wystawioną ocenę o plecenie naszego sklepu. Pozdrawiam serdecznie :-)
4 sty 2024
Cieszę się, że wszystko było OK. Pozdrawiam :-)
Dziękuję za wystawioną ocenę i świątecznie pozdrawiam :-)
12 lis 2023
12 lis 2023
Bardzo dziękuję za ocenę realizacji zamówienia w naszym sklepie internetowym. Pozdrawiam serdecznie.