bioherba.com.pl- Logo - Opinie

bioherba.com.pl

Opinie (147) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (500)

Ważny od: 12 sty 2022
bioherba.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

14 gru 2023
Poznałam te kosmetyki dzięki reklamie na Facebooku. Pierwszy mój zakup to był krem regenerująco - pielęgnacyjny i serum z opuncji figowej. Zaryzykowałam zakup mimo, że zupełnie nie znałam tej firmy i powiem szczerze - to była najlepsza decyzja o zakupie. Kocham, kocham, kocham: kremy, sera, maski, peelingi, szczotki do włosów, masażu i wiele wiele jeszcz innych produktów. Zdecydowanie kosmetyki te odbiegają bardzo znacznie jeśli chodzi o jakość od tych drogeryjnych - bez porównania. Buzia po pielęgnacji tymi kosmetykami przepiękna, przebarwienia rozjaśnione a stosuję np serum z witaminą C od niedawna. Uwielbiam oglądać filmiki nagrywane przez Panią Ewę na Facebooku bo za każdym razem przekazuje nam Pani Ewa cenne informacje o kosmetykach , składnikach w nich zawartych jak również jak prawidłowo dbać o skórę. Mogłabym tak godzinami pisać o tych cudownych produktach i ich właściwościach 🙂

9 lip 2023
Ilość niewielka cena bardzo wysoka

Opinie nt. sklepu bioherba.com.pl

Kosmetyki dostałam bardzo szybko, bo w ciągu dwóch dni. Na razie wypróbowałam pomadkę ochronną z olejem konopnym. Bardzo często uczulają mnie różne pomadki ochronne, które do tej pory używałam. Ta od Pani Ewy jest rewelacyjna. Bardzo szybko działa. Jak ktoś ma problem z przesuszaniem skóry na ustach, to gorąco zachęcam do zakupu tej pomadki ochronnej z olejem konopnym. Poprzednio zamówiłam m.in. krem pielęgnująco-ochronny i z niego również jestem bardzo zadowolona. Ma ciężką konsystencję, ale bardzo regeneruje moją skórę. Widać to zwłaszcza rano, kiedy skóra jest miękka i nawilżona. Ten krem świetnie sprawdza się również jako balsam na usta. Innych kosmetyków, które ostatnio zamawiałam, jeszcze nie próbowałam, ale mam coraz większe zaufanie do profesjonalizmu Pani Ewy.
21 mar 2024
Produkty w 200 procentach naturalne Efekty naprawdę widoczne zarówno przez mnie jak i osoby trzecie polecam!!!!!
idealnie: wszystko i za kazdym razem- sprawna realizacja zakupow i swietna jakosc produktow
Szybko, prosto i sprawnie.
6 kwi 2024
2 kwi 2024
21 mar 2024
11 mar 2024
Rewelacyjnej jakości kosmetyki, szczególnie lubię booster peptydowy, krem pielęgnujący- regenerujący, ale inne też się świetnie sprawdziły przy mojej przesuszonej, a zarazem skłonnej do niedoskonałości skórze. Preparaty te dobrze działają na moją barierę hydrolipidową- zmarszczki faktycznie znikają.
12 mar 2024
Błyskawiczna dostawa. Produkty pięknie zapakowane. Kosmetyków jeszcze nie używałam.
19 lut 2024
Wszystko przebieglo dobrze. Trochę strona działa wolno.
Odpowiedź ze sklepu bioherba.com.pl
29 lut 2024
Dziękuję i pozdrawiam
13 mar 2024
cóż tutaj duzo pisac wszystko przebiega mega super
12 mar 2024
Szybka wysyłka i wspaniałe produkty :)
14 mar 2024
Świetnie kosmetyki i szyka dostawa.
25 lut 2024
22 lut 2024
21 lut 2024
1 lut 2024
Wszystko zgodnie z opisem, wysyłka ekspresowa. Tylko polecać