bioherba.com.pl- Logo - Opinie

bioherba.com.pl

Opinie (145) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (502)

Ważny od: 12 sty 2022
bioherba.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Kosmetyki dostałam bardzo szybko, bo w ciągu dwóch dni. Na razie wypróbowałam pomadkę ochronną z olejem konopnym. Bardzo często uczulają mnie różne pomadki ochronne, które do tej pory używałam. Ta od Pani Ewy jest rewelacyjna. Bardzo szybko działa. Jak ktoś ma problem z przesuszaniem skóry na ustach, to gorąco zachęcam do zakupu tej pomadki ochronnej z olejem konopnym. Poprzednio zamówiłam m.in. krem pielęgnująco-ochronny i z niego również jestem bardzo zadowolona. Ma ciężką konsystencję, ale bardzo regeneruje moją skórę. Widać to zwłaszcza rano, kiedy skóra jest miękka i nawilżona. Ten krem świetnie sprawdza się również jako balsam na usta. Innych kosmetyków, które ostatnio zamawiałam, jeszcze nie próbowałam, ale mam coraz większe zaufanie do profesjonalizmu Pani Ewy.

9 lip 2023
Ilość niewielka cena bardzo wysoka

Opinie nt. sklepu bioherba.com.pl

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Zamówienie złożone kolejny raz. Kremy i sera sprawdzone, najlepsze jakie miałam. Zarówno córka, nastolatka jak i ja jesteśmy zachwycone rezultatami. Polecam każdemu niezdecydowanemu. Ja wracam i nigdy się nie zawiodłam na tych kosmetykach.
Odpowiedź ze sklepu bioherba.com.pl
Ogromnie dziękuję za opinię i pozdrawiam
Jestem w trakcie rozpoczęcia pielęgnacji, póki co skóra reaguje dobrze jest miękka bez zaczerwienienia.
Cieszę się i pozdrawiam Ewa
idealnie: wszystko i za kazdym razem- sprawna realizacja zakupow i swietna jakosc produktow
Odpowiedź ze sklepu bioherba.com.pl
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za opinię.
Szybko, prosto i sprawnie.
Pozdrawiam
6 kwi 2024
Produkty w 200 procentach naturalne Efekty naprawdę widoczne zarówno przez mnie jak i osoby trzecie polecam!!!!!
Dziękuję i pozdrawiam
Rewelacyjnej jakości kosmetyki, szczególnie lubię booster peptydowy, krem pielęgnujący- regenerujący, ale inne też się świetnie sprawdziły przy mojej przesuszonej, a zarazem skłonnej do niedoskonałości skórze. Preparaty te dobrze działają na moją barierę hydrolipidową- zmarszczki faktycznie znikają.
PozdrawiaM eWA
Błyskawiczna dostawa. Produkty pięknie zapakowane. Kosmetyków jeszcze nie używałam.
Odpowiedź ze sklepu bioherba.com.pl
Pozdrawiam , mam nadzieję, że nie zawiodą
cóż tutaj duzo pisac wszystko przebiega mega super
Pozdrawiam serdecznie
Szybka wysyłka i wspaniałe produkty :)
Ogromnie się cieszę
Świetnie kosmetyki i szyka dostawa.
Dziekuję
25 lut 2024
Wszystko zgodnie z opisem, wysyłka ekspresowa. Tylko polecać
Wszystko przebieglo dobrze. Trochę strona działa wolno.
Dziękuję i pozdrawiam