bioherba.com.pl- Logo - Opinie

bioherba.com.pl

Opinie (142) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (506)

Ważny od: 12 sty 2022
bioherba.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Kosmetyki dostałam bardzo szybko, bo w ciągu dwóch dni. Na razie wypróbowałam pomadkę ochronną z olejem konopnym. Bardzo często uczulają mnie różne pomadki ochronne, które do tej pory używałam. Ta od Pani Ewy jest rewelacyjna. Bardzo szybko działa. Jak ktoś ma problem z przesuszaniem skóry na ustach, to gorąco zachęcam do zakupu tej pomadki ochronnej z olejem konopnym. Poprzednio zamówiłam m.in. krem pielęgnująco-ochronny i z niego również jestem bardzo zadowolona. Ma ciężką konsystencję, ale bardzo regeneruje moją skórę. Widać to zwłaszcza rano, kiedy skóra jest miękka i nawilżona. Ten krem świetnie sprawdza się również jako balsam na usta. Innych kosmetyków, które ostatnio zamawiałam, jeszcze nie próbowałam, ale mam coraz większe zaufanie do profesjonalizmu Pani Ewy.

9 lip 2023
Ilość niewielka cena bardzo wysoka

Opinie nt. sklepu bioherba.com.pl

9 sty 2024
6 sty 2024

Przecudowne kosmetyki

Poznałam te kosmetyki dzięki reklamie na Facebooku. Pierwszy mój zakup to był krem regenerująco - pielęgnacyjny i serum z opuncji figowej. Zaryzykowałam zakup mimo, że zupełnie nie znałam tej firmy i powiem szczerze - to była najlepsza decyzja o zakupie. Kocham, kocham, kocham: kremy, sera, maski, peelingi, szczotki do włosów, masażu i wiele wiele jeszcz innych produktów. Zdecydowanie kosmetyki te odbiegają bardzo znacznie jeśli chodzi o jakość od tych drogeryjnych - bez porównania. Buzia po pielęgnacji tymi kosmetykami przepiękna, przebarwienia rozjaśnione a stosuję np serum z witaminą C od niedawna. Uwielbiam oglądać filmiki nagrywane przez Panią Ewę na Facebooku bo za każdym razem przekazuje nam Pani Ewa cenne informacje o kosmetykach , składnikach w nich zawartych jak również jak prawidłowo dbać o skórę. Mogłabym tak godzinami pisać o tych cudownych produktach i ich właściwościach 🙂
Ogromnie dziękuję za taką opinię. Cudownie , że się spotkałyśmy
15 sie 2023

Halina Piątkowska

Kosmetyki są 100% potwierdzeniem tego, jak opowiada o nich Pani Ewa. Tu nie ma żadnej ściemy, wszystko Prawdziwe i Działa. I love Herbs ❤️ Polecam bardzo, jak raz zamówisz to na pewno na tym razie się nie skończy. Pelen profesjonalizm, rzetelność, skuteczność, szacunek dla klienta, blyskawiczna realizacja zamówień i pięknie, niezwykle estetycznie przygotowana przesyłka. Bardzo polecam i zachęcam do zakupów. WARTO 👏👍❤️
23 sie 2023
Pozdrawiam Pani Halino.
16 wrz 2023
Dzień dobry.Pani Ewo jestem mega bardzo zadowolona z kosmetyków a mam ich już bardzo dużo i wszystkie są rewelacyjne .Zaczęłam od kremu Pielęgnacyjno – Regeneracyjny i tak już zostałam z Pani kosmetykami.Pozdrawiam i gratuluję :wiedzy ,i tak wspaniałych skutecznych kosmetyków .
Dziękuję i cieszę się, że jest Pani ze mną. Pozdrawiam
23 gru 2023
Jakość kosmetyków, expresowa wysyłka, dobry i szybki kontakt gdy się ma pytania, ja zdecydowanie polecam. Widząc moje zamówienia (a zamawiam zawsze do pracy) już dwie koleżanki również zamawiają, i nie żałują 🙂
18 paź 2023
Wspaniałe i skuteczne kosmetyki, produkowane z ogromną wiedzą i pasją, bogate w składniki najwyższej jakości. Gratuluję Pani Ewie dzieła. I niezmiennie pozostaję stałą klientką oczekując na nowe perełki.
Dziękuję i pozdrawiam
17 wrz 2023
Kosmetyki są lekkie a zarazem bardzo nawilżające ci jest dla mojej suchej skóry bardzi ważne 😘😘😘Czekam na jakiś krem ba naczynka na nogach😘😘😘
4 paź 2023
Dzień dobry. Krem na naczynka jest w naszej ofercie. Dziękuję za piękną recenzję. Pozdrawiam
24 paź 2023
Bardzo gorąco polecam produkty bioherba - są bardzo dobre jakościowo, wydajne oraz zamówiony produkt jest zazwyczaj dostarczony w 48 h.
Dziękuję i gorąco pozdrawiam
7 lip 2023
Polecam. Super produkty. Stosuje ja stosuje syn i jesteśmy zadowoleni. Przesyłki szybkie i kontakt. Dziękuję za prezent. ❤️
12 lip 2023
Dziękuję ogromnie za zdjęcie i opinię. Pozdrawiam

To są po prostu cudeńka ❤️

To są po prostu cudeńka, najlepsze i najbardziej wydajne kosmetyki jakie do tej pory zakupiłam ❤️ Dziękuję ❤️ pozdrawiam 😊
4 wrz 2023
Bardzo dobre i skuteczne kosmetyki po których widać efekty.Precyzja wykonania.Jestem zadowolona z zakupionych produktów.
25 lis 2023
Gratisowe prezenty były miłym dodatkiem. Próbki kosmetyków, zachęciłyby do poszerzenia wachlarza zamawianych produktów.
Świetne kosmetyki Polecam z całego serca Do każdego zamówienia dobieram coś nowego i jeszcze nigdy się nie zawiodłam
Cieszę się . dziękuję
21 wrz 2023
Sklep jest super, kosmetyki są super, super jest Pani Ewa 👌Jestem stałą klientką i na pewno na długo pozostanę👌
Dzień dobry. Dziękuję i pozdrawiam
17 maj 2023
Przesyłka błyskawiczna, obsługa jak zawsze najlepsza. Produkty są genialne. Szczerze polecam.
31 maj 2023
Dziękuję
31 lip 2023
Produkty bardzo dobrej jakości, pięknie zapakowane do wysyłki. Szybka dostawa. Polecam
23 sie 2023
Ogromnie dziękuję za zaufanie
8 wrz 2023
Kosmetyki wysokiej jakości. Eliksir nawilżający o kobiecym zapachu rewelacyjny
11 wrz 2023
Cieszę się. Pozdrawiam
18 paź 2023

Pani Ewa super kobieta!

Pani Ewa jest super kobietą wszystko doradzi i powie . Polecam z całego serca!
Pozdrawiam serdecznie