stylowo.online

Opinie (803) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1691)

Ważny od: 3 sty 2022
stylowo.online spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 paź 2023
Kurtki są super. Zamówiłam jedną w tamtym roku. W tym dwie. Niestety za duże, ponieważ zgubiłam parę kilogramów. I muszę zwrócić. Ale są najlepsze. Gdyby były tylko rozmiary XXS, to bym od razu zamówiła! 💕

21 maj 2023
Zakupiłam dwa garnitury. Na zdjęciach w ofercie prezentowały się fajnie. Natomiast otrzymałam produkt niskiej jakości. Materiał fatalnej jakości. Wygląda jak tania chińska tandeta. Poza tym wzór wg mnie jest inny w ofercie, podobny ale inny wzór otrzymałam niż zamówiłam. Można to porównać na zdjęciach. Poza tym spodnie się tak układają, że tworzy się taka fałda przy pasie.... Fason garnituru ogólnie fajny, ale cała reszta pozostawia dużo do życzenia... Chociaż wymiary się zgadzają. Jestem rozczarowana zakupem. Jestem ciekawa jak będzie wyglądał po praniu... Ciekawe czy nie okaże się jednorazówką... Potrzebowałam garnitury na dwie rodzinne uroczystości. W związku z tym, że już miałam mało czasu na zakup innego, byłam zmuszona zostawić siwo-czarny garnitur. Przerobiłam na gwałt spodnie u krawcowej, co było dla mnie dodatkowym wydatkiem, usunęłam widoczne na zdjęciach zmechacenia maszynką, wyprasowałam, bo przyszedł wygnieciony. Natomiast drugi z czerwonym paskiem oddaje, bo prezentuje się fatalnie...

Opinie nt. sklepu stylowo.online

25 kwi 2024
Nie otrzymałam zamówienia, po tygodniu od zamówienia na mój e-mail nie dochodzi już nawet kod weryfikacyjny żeby sprawdzić stan zamówienia.
Na zdjeciach dwa rozne produkty, dwie nazwy. W rzeczywistosci to "ten sam produkt w innym swietle na innej modelce"...
Nie spodziewałam się tak długiej dostawy co wpłynęło na moją ocenę. Nie jestem zadowolona i wątpię, że tu wrócę i polece znajomym
Niestety oderwałam od spodni metke a z tyłu maja defekt jest zle zszyty materiał i sa brudne:(
Reklamujecie się Państwo a nie ma realizacji zamówień
Rozmiar xs jest jak m
14 kwi 2024
14 kwi 2024
24 lut 2024

Towar wystawiany którego tak naprawdę nie ma..

Towar wystawiany, zamówienie opłacone, zwrot pieniędzy bez żadnej informacji z jakiego powodu a jeżeli towar nie jest na stanie w chwili obecnej powinna być informacja dla klienta. Nie polecam..
18 lut 2024
Zamówiłam rozmiar XS a otrzymałam rozmiar L. Przez pomyłkę sprzedawcy muszę zwrócić jeszcze produkt na mój koszt. Nie polecam !!
Kurtka inna niż na zdjeciu
25 lut 2024
Jestem strasznie niezadowolona. Zamówiłam klapki i okazuje się że przychodzą różne dwa klapki. Dzwoniąc Pani umawia die że Mną bym je odesłała to przysla takie jakie zamawiałam. Po czym Pani pisze ze to klapki sa robione ręcznie i dlatego są różne. I zwrócą kwotę. A JA CHCE TAKIE KLAPKI Z FUTERKIEM JAKIE ZAMAWIAŁAM!!.
21 sty 2024
Otrzymałam uszkodzony towar. Po ustalonym ze sprzedającym zwrocie odesłałam kurtkę. Zwrot był z winy sprzedawcy a ja nie otrzymałam poniesionych kosztów za odesłanie uszkodzonego towaru :(
24 sty 2024
Zupełnie inny rozmiar niż podany, podano w ofercie 116 biust a ledwo było 111.
3 sie 2023

Całkowicie nie polecam

Czy to moj błąd że w instrukcji przelewu był podany tylko jeden numer bankowy? A mówią że tak bo zagraniczne przelewy muszą być na inne konto... W stylowo mówią że muszę z nimi pogadać żeby odzyskać 45.e. Tam dodzwonić się nie mogę. Dostałam nr tel do stylowo i wczoraj 3 razy dzwoniłam i też bez skutku. Więc nie mam ani ubrań ani pieniedzy
23 maj 2023
Nie polecam sklepu. Zamówiłam Marynarkę miała być pudrowy róż, zależało mi by kolor był taki jak na zdjęciu jednak kolor znacznie się różnił od tego na zdjęciu , jakość kiepska, marynarka przyszła strasznie pognieciona. Nie polecam sklepu.
Towar zwrócony ale kwota pomniejszona o 15 zł. Sklep na bardzo niskim poziomie pierwszy taż się spotykam z potrąceniem z powodu zwrotu Ps. Na mój koszt Również był zwrot czyli koszt poniesionych 20+15 nie polecam
12 gru 2023
Brak dostępności produktów. Na stronie nie ma nic wspomniane że nie ma danego produktu a po mimo to można go zamówić i opłacić a potem się czeka tydzień lub więcej aż artykuły przyjdą bez jakiejkolwiek informacji
Ja jestem bardzo zawiedziona zakupem, na zdjęciu kurtka była przepiękna a po otrzymaniu paczki byłam rozczarowana, jak to mój mąż stwierdził, ze wygladam jak w czarnym worku na śmieci i tak tez się czułam.