stylowo.online

Opinie (803) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1691)

Ważny od: 3 sty 2022
stylowo.online spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 paź 2023
Kurtki są super. Zamówiłam jedną w tamtym roku. W tym dwie. Niestety za duże, ponieważ zgubiłam parę kilogramów. I muszę zwrócić. Ale są najlepsze. Gdyby były tylko rozmiary XXS, to bym od razu zamówiła! 💕

21 maj 2023
Zakupiłam dwa garnitury. Na zdjęciach w ofercie prezentowały się fajnie. Natomiast otrzymałam produkt niskiej jakości. Materiał fatalnej jakości. Wygląda jak tania chińska tandeta. Poza tym wzór wg mnie jest inny w ofercie, podobny ale inny wzór otrzymałam niż zamówiłam. Można to porównać na zdjęciach. Poza tym spodnie się tak układają, że tworzy się taka fałda przy pasie.... Fason garnituru ogólnie fajny, ale cała reszta pozostawia dużo do życzenia... Chociaż wymiary się zgadzają. Jestem rozczarowana zakupem. Jestem ciekawa jak będzie wyglądał po praniu... Ciekawe czy nie okaże się jednorazówką... Potrzebowałam garnitury na dwie rodzinne uroczystości. W związku z tym, że już miałam mało czasu na zakup innego, byłam zmuszona zostawić siwo-czarny garnitur. Przerobiłam na gwałt spodnie u krawcowej, co było dla mnie dodatkowym wydatkiem, usunęłam widoczne na zdjęciach zmechacenia maszynką, wyprasowałam, bo przyszedł wygnieciony. Natomiast drugi z czerwonym paskiem oddaje, bo prezentuje się fatalnie...

Opinie nt. sklepu stylowo.online

30 kwi 2024
Niestety kurtka różniła się troszkę od tej że zdjęci. Inne ściągacze na rekawachach i na dole.
23 mar 2024
ok.

Garnitur damski

Garnitur jest rozmiarowo fajny oraz ładny.Jeden minus,że rozmiary są mieszane i niestety otrzymałam spodnie jaśniejsze od marynarki.Material też się trochę różni.
21 sty 2024
Kurtka dość fajna Można dodać jakiś bajer zebu nie buła taka prosta
9 lut 2024
21 maj 2023

Wykonanie USUGI bez zarzutu

Wykonanie usługi bez zarzutu, szybko i sprawnie, zastrzeżenia mam jedynie do zamówionego towaru. Ramoneska nie zasługuje na więcej niż 4 gwiazdki. Przy rozmiarze M rękawy powinny być odrobinę dłuższe, ale tu była podana długość wiec nie powinnam się "czepiać". Natomiast gruba guma w pasie powinna być tak przeszyta, żeby się nie zaginała i nie "zwijała" w środku, a tego zabrakło. Generalnie kurteczka wygląda cudnie :)
Witam kurteczka którą zamówiłam jest w mojej ocenie na 4.Po wyjeciu kurtki nie mogłam rozpiąć zamka ponieważ były pokrzywione ząbki ,drugim defektem było nie wykończone zszycie przy zamku.Za taką cenę wydaje mi się że wszystko powinno być super ,ale niestety nie było.
20 lis 2023
Dość szybka wysyłka. Szkoda tylko, że nie można wymieniać towaru tylko trzeba kupować ponownie. Byłam rozczarowana, bo jak kupiłam leginsy, to były z błędem i kolejny raz płaciłam za wysyłkę.
19 paź 2023
Prawie wszystko było ok poza tym, że sweter który ostrzyłam śmierdział. Najprawdopodobniej był przechowywany w pomieszczeniu z kiepską wentylacją. Poza tym bardzo mi się podoba.
Kurtka fajna, cieplutka, rozmiar na wymiar. Niestety guziki do zapinania kaptura przyszyte białą nitką, gdzie kurtka jest czarna. Futro od kaptura dobrze na przyszłość nie składać na pół przy wysyłce, gdyż zostaje zagniecie i ciężko je "wyprostować".
15 wrz 2023
Kurtka ładna ale okazała się za mała a poza tym prosiłam pana o niewysyłanie kurtki od razu po przekazaniu pieniędzy, bo zrezygnowałam a Pan i tak wysłał i narazil.mnie na dodatkowe koszty. I to jest nie fair
8 lis 2023

Płaszczyk zimowy Santini z futerkiem ala Jenot.

Kurtka jest cieplutka lekka ma efektowne futerko przy kapturze. Niestety kaptur jest za duży i wymagał poprawki krawieckiej.
24 paź 2023
Szybka wysyłka ale towar inny niż zamawiałam ( materiał i odszycie ok ale nie ten krój i musiałam przerobić )