LaRose.care - drogeria kosmetyczna

Opinie (973) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3026)

Ważny od: 19 lip 2021
LaRose.care - drogeria kosmetyczna spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

11 sie 2023
Mój ulubiony sklep, w którym można kupić naprawdę dużo fantastycznych , dobrej jakości koreańskich kosmetyków. Wysyłka jest szybka i do każdego zamówienia gratis. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, nie trzeba długo czekać na odpowiedź i chętnie służą pomocą.

26 lip 2023
Szybka dostawa, oryginalne produkty, ale dramat z pakowaniem przesyłki. Zamówiłam dosyć drogie kosmetyki, które mieszczą się w opieczętowanych pudelkach kartonowych. Kiedy dostałam i rozpakowałam paczkę - byłam w rozpaczy, bo w środku dużego kartonu jedynym zabezpieczeniem okazał się kawałek zmiętego papieru. Opakowania kosmetyków były pougniatane, tylko cudem nic się nie wylało. Na pewno nie nadają się już na prezent, więc jak ktoś ma taki zamiar - ostrzegam przed zamawianiem tu.

Opinie nt. sklepu LaRose.care - drogeria kosmetyczna

Dlaczego zamówienie idzie tak długo …
14 lut 2024
Pani Weroniko. Mieliśmy problem techniczny i stąd kilka zamówień wyjechało od nas z dużym opóźnieniem. Najmocniej przepraszamy za te niedogodności. Zamówienie jest w drodze do Pani. Zespół Larose
8 sty 2024

Bardzo niski poziom obsługi klienta

Otrzymałam od państwa zestaw, który zawierał nieszczelne serum, przez co zawartość się wylała. Zostałam poinformowana dopiero po odesłaniu zestawu(!), że to ja ponoszę koszty zwrotu za pośrednictwem firmy kurierskiej (prawie 17 zł!). Jestem zaszokowana podejściem sklepu do klienta i skladanych reklamacji.
8 sty 2024
Mimo, że złożona reklamacja budzi ogrom wątpliwości (krem został otwarty i użyty, serum brak w słoiczku z powodu wycieku, który nie zmoczył ani pudełka papierowego ani kremu leżącego obok) zwróciliśmy Pani Magdaleno środki plus zwróciliśmy 17 zł za wspomniane odesłanie produktu. Życzymy wszystkiego dobrego.
Po złozeniu zamówienia (1 grudnia) skontaktowała się ze mna Pani KArolina Wiaderna, z pytaniem czy chce dostawę kurierem czy wysyłkę mailem- ważne dla mnie było aby zamówienie zostało dostarczone kurierem albo paczkomatem, Pani Karolina zapewniła, ze nada paczkę w poniedziałek. 5 grudnia nie otrzymałam przesyłki, okazało sie ,że zamówienia nie udało sie nadać do wysyłki w terminie (miał to byc prezent na mikołajki) , więc , po telefonach , zostało wysłane mailem (voucher). Pieniądze za kuriera nie zostały zwrócone
7 gru 2023
Najmocniej Panią za zaistniałą sytuację przepraszamy. Tak, przyznajemy się do opóźnienia w wysyłce papierowej wersji Vuchera. Dosłaliśmy elektronicznie. Mieliśmy problemy systemowe i w związku z tym nie spełniliśmy zapewnienia. Proszę raz jeszcze przyjąć przeprosiny. Jeśli zdecyduje się Pani na zakupy w naszej drogerii, proszę o kontakt telefoniczny. Postaram się wynagrodzić tę niemiłą sytuację.
10 paź 2023
Brak informacji o zamówieniu od 6 października
23 lis 2023
Dzień dobry. Najmocniej przepraszamy. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego - wtedy możemy "od razu" zareagować. Podaję numer telefonu: 515 899 961
17 lip 2023
Nadal nie otrzymalam zamowienia
27 maj 2023

Brak obsługi po zakupie towaru

Brak odpowiedzi na email
15 lis 2023