LaRose.care - drogeria kosmetyczna

Opinie (976) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3025)

Ważny od: 19 lip 2021
LaRose.care - drogeria kosmetyczna spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

11 sie 2023
Mój ulubiony sklep, w którym można kupić naprawdę dużo fantastycznych , dobrej jakości koreańskich kosmetyków. Wysyłka jest szybka i do każdego zamówienia gratis. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, nie trzeba długo czekać na odpowiedź i chętnie służą pomocą.

26 lip 2023
Szybka dostawa, oryginalne produkty, ale dramat z pakowaniem przesyłki. Zamówiłam dosyć drogie kosmetyki, które mieszczą się w opieczętowanych pudelkach kartonowych. Kiedy dostałam i rozpakowałam paczkę - byłam w rozpaczy, bo w środku dużego kartonu jedynym zabezpieczeniem okazał się kawałek zmiętego papieru. Opakowania kosmetyków były pougniatane, tylko cudem nic się nie wylało. Na pewno nie nadają się już na prezent, więc jak ktoś ma taki zamiar - ostrzegam przed zamawianiem tu.

Opinie nt. sklepu LaRose.care - drogeria kosmetyczna

Słabo

Długi czas oczekiwania na wysłanie paczki pomimo, że była już spakowana i gotowa do wysyłki
Odpowiedź ze sklepu LaRose.care - drogeria kosmetyczna
Pani Sandro, dziękujemy za wystawienie opinii. Staramy się mocno aby paczki wychodziły jak najszybciej. Przesyłamy pozdrowienia 💐 Larose
Zapach który dostałam bardzo różnił się od tego samego produktu kupionego w rossman. Mniej intensywny.
Odpowiedź ze sklepu LaRose.care - drogeria kosmetyczna
Dzień dobry, patyczki kupujemy od producenta. Pozdrawiamy serdecznie. Zespoł Larose