LaRose.care - drogeria kosmetyczna

Opinie (976) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3025)

Ważny od: 19 lip 2021
LaRose.care - drogeria kosmetyczna spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

11 sie 2023
Mój ulubiony sklep, w którym można kupić naprawdę dużo fantastycznych , dobrej jakości koreańskich kosmetyków. Wysyłka jest szybka i do każdego zamówienia gratis. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, nie trzeba długo czekać na odpowiedź i chętnie służą pomocą.

26 lip 2023
Szybka dostawa, oryginalne produkty, ale dramat z pakowaniem przesyłki. Zamówiłam dosyć drogie kosmetyki, które mieszczą się w opieczętowanych pudelkach kartonowych. Kiedy dostałam i rozpakowałam paczkę - byłam w rozpaczy, bo w środku dużego kartonu jedynym zabezpieczeniem okazał się kawałek zmiętego papieru. Opakowania kosmetyków były pougniatane, tylko cudem nic się nie wylało. Na pewno nie nadają się już na prezent, więc jak ktoś ma taki zamiar - ostrzegam przed zamawianiem tu.

Opinie nt. sklepu LaRose.care - drogeria kosmetyczna

9 lut 2024
Przesyłka jak zwykle ekspresowa. Produkty odpowiednio zapakowane. Odejmuję 1 gwiazdkę za brak próbek kosmetyków. Zawsze lubiłam dostawać od LaRose próbki, miniaturki produktów, niejednokrotnie zachęcało mnie to do zakupu danego kosmetyku. Przy tak dużym zamówieniu spodziewałam się czegoś więcej niż jedna próbka..
Odpowiedź ze sklepu LaRose.care - drogeria kosmetyczna
Pani Agato, proszę o kontakt przed ponownymi zakupami. Postaram się zrekompensować Pani tę niemiłą sytuację. Pozdrawiam serdecznie życząc dobrego dnia. Lena Grzybowska Koordynator Działu Obsługi Klienta
💗
Witam, dobra ocena ze względu na brak jednej próbki. A poza tym wszystko w porządku. Pozdrawiam
Dziękujemy i pozdrawiamy 😘
26 sty 2024
💗
14 lis 2023
Zamówienie zostało zrealizowane sprawnie i szybko. Ocenę pomniejsza fakt, że przy zamówieniu którego suma przekraczała 500 PLN otrzymałam jedynie mizerną próbkę (papierową) co odbieram jako marną praktykę handlową firmy. Bardzo marną …
24 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię i opis zaistniałej sytuacji. Tylko dzięki opiniom możemy stawać się lepsi. Pozdrawiamy serdecznie Larose
5 cze 2023

Ogólnie spoko

Przesyłka przyszła bardzo szybko. Wszystkie zamówione produkty przyszły dobrze zabezpieczone i w oryginalnych opakowaniach. Do zamówienia dostałam jedną małą próbkę, co przy innych sklepach online wypada bardzo słabo.
Zapachy, trwałość i szybkość dostawy wielki plus. Dziękuję. Dwie z czterech butelek dotarły do połowy rozlane. To już drugi raz. Może warto przed wysyłką sprawdzić dokręcenie nakrętki 😉
4 sty 2024
Dziękujemy za informację. Dzięki niej będziemy mogli poprawić tę kwestię. Pozdrawiamy serdecznie Larose
15 paź 2023
Szybka, terminową dostawa, produkty zabezpieczone przed uszkodzeniem kosmetyki zgodne z opisem, małe zgrabne pudełko
23 lis 2023
Pani Anno, bardzo się dla Państwa staramy :) Wszystkiego dobrego. Larose.care
16 sie 2023
Duży wybór kosmetyków koreanskich i polskich, szybka obsługa klienta, jednak za długo trzeba czekać na braki.
24 cze 2023
Szybko i sprawnie. Ocena by była wyższa gdyby do zakupów za ponad 300 zł dorzucili jakieś gratisy 😉
6 cze 2023
Tym razem trochę dłuższy czas wysyłki niż zwykle ale i tak dobre zakupy - polecam
1 lip 2023
Szybka dostawa, wszystko dobrze zabezpieczone. Zestaw próbek mógłby być bogatszy
Dziękujemy za opinię. Larose
27 cze 2023

Ogólnie ok

Wysyłka towaru niestety trwa zbyt długo. Poza tym wszystko ok.
16 wrz 2023
13 gru 2023
💐💐💐
29 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu LaRose.care - drogeria kosmetyczna
🥰🥰🥰🥰🥰 Pani Asiu dziękujemy.
20 lip 2023
17 lip 2023