LaRose.care - drogeria kosmetyczna

Opinie (976) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3025)

Ważny od: 19 lip 2021
LaRose.care - drogeria kosmetyczna spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

11 sie 2023
Mój ulubiony sklep, w którym można kupić naprawdę dużo fantastycznych , dobrej jakości koreańskich kosmetyków. Wysyłka jest szybka i do każdego zamówienia gratis. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, nie trzeba długo czekać na odpowiedź i chętnie służą pomocą.

26 lip 2023
Szybka dostawa, oryginalne produkty, ale dramat z pakowaniem przesyłki. Zamówiłam dosyć drogie kosmetyki, które mieszczą się w opieczętowanych pudelkach kartonowych. Kiedy dostałam i rozpakowałam paczkę - byłam w rozpaczy, bo w środku dużego kartonu jedynym zabezpieczeniem okazał się kawałek zmiętego papieru. Opakowania kosmetyków były pougniatane, tylko cudem nic się nie wylało. Na pewno nie nadają się już na prezent, więc jak ktoś ma taki zamiar - ostrzegam przed zamawianiem tu.

Opinie nt. sklepu LaRose.care - drogeria kosmetyczna

LaRose mega fajny sklep internetowy. Bardzo dobry kontakt ze strony sklepu, błyskawiczna wysyłka. I ogromny plus za dodawanie próbek,dzięki temu mam już kilka ulubieńców. Polecam
7 kwi 2024

Polecam!

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Kosmetyki dobrze zabezpieczone w paczce. Dołączone próbki dobrane do zamawianych kosmetyków.
Zamówienie zrealizowano w najwyższej jakości Niewielkie zamieszanie z dostawą ale wszystko się pomyślnie i szybko zakończyło
Zamówienie dotarło bardzo szybko w bardzo dobrym stanie i bardzo jestem wdzięczna za gratisy. Zawsze trafiony ! Dziękuję! :)

Błyskawiczna wysyłka, produktu (w tym szklane pojemniki) bardzo dobrze zapakowane. Do przesyłki dołączone próbki produktów.
1 kwi 2024
Mega szybka dostawa do UK, dobra komunikacja ze sklepem. Darmowe próbki dodane do zamówienia. Wszystko super, polecam.
Zamówienie błyskawicznie wysłane. Do zamówionych kosmetyków dodano kilka ciekawych próbek kosmetyków.

Bardzo dobry kontakt.

Szybka wysyłka, bardzo dobry kontakt,szeroki asortyment.Mozliwosc wykorzystania kodu rabatowego.

Rewelacja

Polecam z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm, miła obsługa i błyskawiczna wysyłka.
Bardzo szybka wysyłka, bezpiecznie zapakowane produkty oraz dodatkowo testery. Polecam!
1 kwi 2024
Jak zwykle wzorowa transakcja. Produkty rewelacyjne, widać efekty i to jest cudowne 🙂👍
Dostawa błyskawicznie a produkty jak zawsze warte swojej ceny Sklep godny polecenia
Przesyłka szybka , towar zgodny z opisem , dobrze zapakowany . Jestem zadowolana
Błyskawiczna realizacja zamówienia, super ceny, super produkty. Polecam 🙂
BP
Barbara P.
Piaseczno

Nowości w asortymencie

Stale uzupełniany asortyment o interesujące nowości; atrakcyjne promocje

Wszystko ok

Szybka wysyłka, kosmetyki bezpiecznie zapakowane, fajne gratisy. Polecam
Jak zawsze szybko, komunikatywnie, jestem zadowolona z usługi i polecam

Szybka wysyłka. Towar zgodny z zamówieniem. Starannie zapakowany.
1 kwi 2024
Wszystko ok. I dziękuję za gratisy , z których zawsze się cieszę.
Bardzo dobre kosmetyki, świetne rekomendacje i szybka dostawa!