romir-lampy.pl

Opinie (148) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (710)

Ważny od: 6 lut 2020
romir-lampy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 lip 2023
Szybka realizacja zamówienia, zgodnie z opisem.W transporcie uległa uszkodzeniu jedna żarówka. Podczas telefonicznego zgłoszenia tego faktu( rozpakowaliśmy paczkę dopiero po tygodniu lub więcej) pan zapytał tylko u rodzaj uszkodzenia i przyjął reklamację bez żadnych tłumaczeń. Ponieważ zakupiliśmy jeszcze jedną lampę żarówka została dołączona do paczki. Odbierają telefony, wyjaśniają, tak jak powinno być czyli normalnie

Tylko 3 pomimo tego ze obsługa zamówienia była Ok, ale produkty może ładne, ale nie dopracowane złe gwinty do oprawek nie trzymające kloszy ponieważ gwint przepuszcza w chwili dokręcenia do oprawki i to niestety każdy bez wyjątku a mam ich aż 9szt w dwóch żyrandolach. Dlatego niska ocena Odpowiedź osoby reprezentującej producenta świadczy o tym ze chyba nigdy nie przykręciła żadnej oprawki.

Opinie nt. sklepu romir-lampy.pl

Piękne lampy.

Lampy bardzo estetyczne, zgodne z opisem, pięknie się prezentują. Szybka realizacja zamówienia. Dziękuję i polecam.

Same zalety

Szybka wysyłka, bardzo dobrze zapakowana lampa i wreszcie, najważniejsze, pięknie wykonana lampa bez wad.
Produkt jest swietny, doskonale zabezpieczony przed podróżą. Dostawa bardzo szybka i sprawna. Polecam.

polecam

łatwa w montażu, super że można regulować sobie długości kloszy, bardzo ładna i zarazem lekka
Lampa pięknie się prezentuje, daje bardzo mocne światło, jestem super zadowolona!
Szybka obsługa, lampy odpowiednio zabezpieczone.
Lampa cudna świetnie się prezentuje
Bezproblemowa transakcja.
Polecam Super