24naszemeble.pl- Logo - Opinie

24naszemeble.pl

Opinie (57) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (108)

Ważny od: 27 sty 2022
24naszemeble.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu 24naszemeble.pl

SO

Produkt narożne biurko czarne RINO

Produkt, na którym mi zależało został wysłany bardzo szybko co jest na duży plus. Od początku świetny kontakt ze sprzedającym przekonał mnie do zakupu produktu. Zakupione biurko jest dobrej jakości i spełnia swoją funkcję, wszytko zgodne z opisem na stronie.
Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Dziękujemy za najwyższą ocenę oraz podzielenie się opinią. Jesteśmy dumni z tego, że produkty w sklepie 24naszemeble.pl są zgodne z opisem. Wkładamy wiele wysiłku, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi i satysfakcję z zakupów. Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół 24naszemeble.pl
Szybkie załatwienie reklamacji ,miła obsługa,bardzo ładne meble
Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Dziękujemy za ocenę oraz podzielenie się opinią. Pani opinia utwierdza nas w przekonaniu, że każdy dział naszej firmy tworzą ludzie w 100% zaangażowani w swoją pracę. Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół 24naszemeble.pl
Wszystko zgodnie z opisem. Meble przyszły w ekspresowym tępie. Polecam
Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Dziękujemy za najwyższą ocenę. Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół 24naszemeble.pl
21 kwi 2024
21 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Jestem zachwycona miłą obsługą. Dokupiłam szafkę za 150 zł i pan przy telefonie był tak samo miły i pomocny jak podczas zamawiania dużego zestawu za większą kwotę. Bardzo polecam.
Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Dziękujemy za ocenę oraz podzielenie się opinią. Pani opinia utwierdza nas w przekonaniu, że każdy dział naszej firmy tworzą ludzie w 100% zaangażowani w swoją pracę. Pozdrawiamy Zespół 24naszemeble.pl
GJ
GRAZYNA J.
Wszystko ok, komoda dobrze wykonana i bardzo ładna. Dobry kontakt ze sklepem, towar bardzo dobrze zapakowany. Polecam wszystkim niezdecydowanym!
Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Dziękujemy za ocenę oraz podzielenie się opinią. Jesteśmy dumni z tego, że produkty w sklepie 24naszemeble.pl są zgodne z opisem. Wkładamy wiele wysiłku, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi i satysfakcję z zakupów. Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół 24naszemeble.pl
24 mar 2024
Meble kuchenne solidne, porządne. W rzeczywistości jeszcze ładniejsze niż na zdjęciu:)
16 mar 2024

Elegancko

Wszystkie elementy bez najmniejszej skazy, zapokowane i zabezpieczone porządnie.
Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Dziękujemy za ocenę oraz podzielenie się opinią. Wkładamy wiele wysiłku, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi i satysfakcję z zakupów. Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół 24naszemeble.pl
1 kwi 2024
Majstersztyk - nic dodać nic ująć!
Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Dziękujemy za ocenę oraz podzielenie się opinią. Pozdrawiamy Zespół 24naszemeble.pl
1 kwi 2024
Szybko i sprawnie.
Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Dziękujemy za najwyższą ocenę oraz podzielenie się opinią. Pozdrawiamy Zespół 24naszemeble.pl
9 mar 2024
Dziękujemy za najwyższą ocenę. Pozdrawiamy Zespół 24naszemeble.pl
9 mar 2024
Dziękujemy za najwyższą ocenę. Pozdrawiamy Zespół 24naszemeble.pl

Polecam!!!

Zamówiłam biurko narożne, jest niewielkie ale wymiarowe, takie jakiego potrzebowałam. Montaż bardzo prosty (załączona instrukcja i wszelkie potrzebne elementy). Przesyłka przyszła solidnie zapakowana jeszcze przed planowanym terminem, mega szybka i sprawna realizacja. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Dziękujemy za ocenę oraz podzielenie się opinią. Jesteśmy dumni z tego, że produkty w sklepie 24naszemeble.pl są zgodne z opisem i docierają do naszych Klientów w krótkim czasie. Wkładamy wiele wysiłku, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi i satysfakcję z zakupów. Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół 24naszemeble.pl
JK
Polecam wszystkim niezdecydowanym, ponieważ zakup mebli na 24naszemeble.pl należy do przyjemności. Kontakt przesympatyczny, mała reklamacja załatwiona w sposób perfekcyjny i rzetelny. Dziękuję😍
Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Dziękujemy za ocenę i miłe słowa. Pani opinia utwierdza nas w przekonaniu, że każdy dział naszej firmy tworzą ludzie w 100% zaangażowani w swoją pracę. Zapraszamy ponownie :) Pozdrawiamy Zespół 24naszemeble.pl
Szafka wykonana bardzo starannie.Przy skrecaniu wszystko idealnie pasowalo. Nie brakowalo zadnych czesci ani srubek.Polecam firme.
Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Ławka jest stabilna, solidne deski na siedzisku i takie same na oparciu. Całość prezentuje się świetnie.
Odpowiedź ze sklepu 24naszemeble.pl
Dziękujemy za ocenę oraz podzielenie się opinią o naszych produktach. Pozdrawiamy Zespół 24naszemeble.pl