Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6566) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (27 242)

14 paź 2023
Podoba się szybka realizacja, częste zniżki. Ale... Dobrze byłoby zamieścić adnotację o zawyżonej rozmiarówce. Nie wszystkie wymiary artykułów odpowiadają tym podanym w tabeli. Bardzo przydatne są informacje na temat rozciągliwości tkaniny. I jeszcze jedna uwaga, warto byłoby podać czy dany ubiór dedykowany jest niskim czy wysokim osobom. To nie tylko kwestia długości rękawów, przodu lub tyłu a kroju całego ubioru. W przypadku kobiet wykonanie zaszewek czy wszycie rękawów ma podstawowe znaczenie jak dany ubiór będzie układał się na sylwetce. Możliwość wymiany artykułu na mniejszy/większy rozmiar znacznie ułatwiłoby zakupy. Teraz należy oczekiwać zwrotu i zakupić ponownie to co nas interesowało.

12 sie 2023
Jeden z przykładów który dotknął mnie osobiście to rozmiary spodni męskich które powinny zostać znormalizowane a osoby które prowadzą rozmowy z klientami bardziej kreatywne i otwarte na klienta żeby doprowadzić do rozwiązania tych niedogodności a nie udowadniać że po stronie firmy wszysko jest Ok. tylko klient jest nierozgarnięty ponieważ ja tak się poczułem po ostatnich zakupach i wymianie towaru.

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.

Godne polecenia.

Wszystko się zgadza i jest na czas. Produkty solidne.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna klientko, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Ciągła aktualizacja oferty, atrakcyjnej cenowo i wizualnie.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
wszystko jak należy
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
Podawane wymiary w " tabelach rozmiarów " drastycznie różnią się od tego, co otrzymałem. Zamówiłem kilka razy kurtki w rozmiarze XXL, bo tak wynikało z tabeli, otrzymałem towar, który był kilkanaście centymetrów za duży, był skrajnie niezgodny z tym, co podawano w tabeli. Fakt ten powoduje, że tylko podkoszulki mogę u WAS kupować , bo w tym przypadku rozmiar zgodny jest z tym, co podaje tabela rozmiarów.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Panie Tadeuszu, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie
DN
Szybka i sprawna obsługa. Artykuły zgodne z opisem. Dobra jakość ,niska cena. Jestem zadowolona z zakupu.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
PD
Piotr D.
Chorzów
ok.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Rzeczy super już trochę kupiłam mogłoby być ciut taniej 👍💋
ok
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Jestem bardzo zadowolony. Ubrania trzymają rozmiar. Dobry materiał. Duży wybór.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna klientko, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
Nie mogę zmienić adresu.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Panie Grzegorzu, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie
Stosunkowo tania oferta, szybka realizacja zamówienia
Szybka obsługa zamówienia
Wszystko ok
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Tylko 4 gwiazdki, ponieważ kolor ze zdjęcia różni się z rzeczywistym. Szybka przesyłka. Wszystko ok.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga Pani Małgorzato, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani jeszcze bardziej zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie