Atlas For Men PLOpinie

Atlas For Men PL - Specjalista ubrań i akcesoriów Outdoor

Kurtki, polary, spodnie, bermudy, koszule, tuniki.. Stworzona w 1999 roku , marka Atlas For Men, proponuje wszystkim tym, którzy cenią sobie styl życia blisko natury, szeroką gamę odzieży i akcesoriów outdoor . Artykuły Atlas For Men są oryginalnymi kreacjami dla mężczyzn i kobiet wykonanymi z naturalnych materiałów, komfortowych i wytrzymałych, charakteryzujących się swobodnym krojem, w bezkonkurencyjnych cenach, aż do rozmiaru 5 XL (wszystkie rozmiary w tej samej cenie) . Czuj się swobodnie w Twoich ubraniach i wyrusz na spotkanie z przygodą!
ATLASFORMEN SASU

Opinie nt. sklepu Atlas For Men PL

4.70/5.00

Opinie (3 923) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Doświadczenia innych klientów sklepu Atlas For Men PL

Zamówiłam kurtkę dla męża, którą chciał nosić na marynarki. Musiałam dokonać zwrotu, gdyż marynarki spod kurtki wystawały.

Jest OK

Jestem zadowolony z zakupów w A f Men.

Szybko, a produkty dobrej jakości i w bardzo korzystnych cenach.

1 tydzień temu
Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Super zadowolony

Można polecić

Produkty spełniają moje oczekiwania - dotyczy zamówionych spodni. Dostawa bardzo szybka. Polecam Klient

Wszystko okey

Bez problemu z wymianą rozmiaru, szybko, łatwo i przyjemnie.

rozmiary towarów są różne

2 tygodni(e) temu
Jestem bardzo zadowolona. Kupiłam dres, który był za duży. Wystarczyły 3 dni i miałam już taki jaki chciałam. Polecam każdemu Atlas For Men PL.

Bardzo miła i szybka obsługa.Nie ma żadnych kłopotów ze zwrotami.

Ze wszystkich zakupów jestem zadowolony chociaż prezenty są słabej jakości i nie spełniły moich oczekiwań. Pozdrawiam

Szybka i wygodna dostawa pocztą z płatnością przy odbiorze i szybka ewentualna wymiana towaru. Przesyłka dotarła dobrze zapakowana i w stanie bardzo dobrym. Sposób prezentacji produktów na stronie sklepu internetowego jest dobry i wystarczający.

Sprawnie i szybko. Dobra strona on line i łatwe przeszukiwanie. Możliwość płatności kartą i dogodny sposób dostawy (poczta, paczkomat). Zakupiłem kilka ubrań i jak na razie wszystkie spełniają moje oczekiwania. Jakość powyżej New Yorkera.

ok by

2 tygodni(e) temu
Bardzo sprawna obsługa serwisowa i reakcja na zgłoszony problem. Dziękuję

bardzo sprawna obsługa, polecam