Atlas For Men PLOpinie

Atlas For Men PL - Specjalista ubrań i akcesoriów Outdoor

Kurtki, polary, spodnie, bermudy, koszule, tuniki.. Stworzona w 1999 roku , marka Atlas For Men, proponuje wszystkim tym, którzy cenią sobie styl życia blisko natury, szeroką gamę odzieży i akcesoriów outdoor . Artykuły Atlas For Men są oryginalnymi kreacjami dla mężczyzn i kobiet wykonanymi z naturalnych materiałów, komfortowych i wytrzymałych, charakteryzujących się swobodnym krojem, w bezkonkurencyjnych cenach, aż do rozmiaru 5 XL (wszystkie rozmiary w tej samej cenie) . Czuj się swobodnie w Twoich ubraniach i wyrusz na spotkanie z przygodą!
ATLASFORMEN SASU

4.70/5.00

Opinie (3 926) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Doświadczenia innych klientów sklepu Atlas For Men PL

1 tydzień temu
czasem rozmiary niezgodne z zapisem, szczególnie w wielopakach
 Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
1 tydzień temu
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Dołożymy wszelkich starań, żeby w przyszłości był poprawić jakość naszych usług. Pozdrawiamy serdecznie.
nie które prezeńciki marnej jakości
Niestety, fotografie proponowanych towarów nie odzwierciedlają szczegółów prezentowanych ubrań, szczególnie w zakresie jakości materiału. Rozmiary, mimo tabeli, też trzeba najpierw poprzez kilka zamówień "dopasować" do swojego ciał. Ale oczywiście istnieje możliwość zwrotu i to jest super. Generalmie oczywiście moja ocena jest pozytywna.
Zamówiłam kurtkę dla męża, którą chciał nosić na marynarki. Musiałam dokonać zwrotu, gdyż marynarki spod kurtki wystawały.
Jest OK
Jestem zadowolony z zakupów w A f Men.
Szybko, a produkty dobrej jakości i w bardzo korzystnych cenach.
Jestem bardzo zadowolony z zakupu.
Super zadowolony
Można polecić
Produkty spełniają moje oczekiwania - dotyczy zamówionych spodni. Dostawa bardzo szybka. Polecam Klient
Wszystko okey
Bez problemu z wymianą rozmiaru, szybko, łatwo i przyjemnie.
rozmiary towarów są różne
Jestem bardzo zadowolona. Kupiłam dres, który był za duży. Wystarczyły 3 dni i miałam już taki jaki chciałam. Polecam każdemu Atlas For Men PL.
Bardzo miła i szybka obsługa.Nie ma żadnych kłopotów ze zwrotami.
Ze wszystkich zakupów jestem zadowolony chociaż prezenty są słabej jakości i nie spełniły moich oczekiwań. Pozdrawiam
Szybka i wygodna dostawa pocztą z płatnością przy odbiorze i szybka ewentualna wymiana towaru. Przesyłka dotarła dobrze zapakowana i w stanie bardzo dobrym. Sposób prezentacji produktów na stronie sklepu internetowego jest dobry i wystarczający.
Sprawnie i szybko. Dobra strona on line i łatwe przeszukiwanie. Możliwość płatności kartą i dogodny sposób dostawy (poczta, paczkomat). Zakupiłem kilka ubrań i jak na razie wszystkie spełniają moje oczekiwania. Jakość powyżej New Yorkera.