Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6031) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26 141)

14 paź 2023
Podoba się szybka realizacja, częste zniżki. Ale... Dobrze byłoby zamieścić adnotację o zawyżonej rozmiarówce. Nie wszystkie wymiary artykułów odpowiadają tym podanym w tabeli. Bardzo przydatne są informacje na temat rozciągliwości tkaniny. I jeszcze jedna uwaga, warto byłoby podać czy dany ubiór dedykowany jest niskim czy wysokim osobom. To nie tylko kwestia długości rękawów, przodu lub tyłu a kroju całego ubioru. W przypadku kobiet wykonanie zaszewek czy wszycie rękawów ma podstawowe znaczenie jak dany ubiór będzie układał się na sylwetce. Możliwość wymiany artykułu na mniejszy/większy rozmiar znacznie ułatwiłoby zakupy. Teraz należy oczekiwać zwrotu i zakupić ponownie to co nas interesowało.

12 sie 2023
Jeden z przykładów który dotknął mnie osobiście to rozmiary spodni męskich które powinny zostać znormalizowane a osoby które prowadzą rozmowy z klientami bardziej kreatywne i otwarte na klienta żeby doprowadzić do rozwiązania tych niedogodności a nie udowadniać że po stronie firmy wszysko jest Ok. tylko klient jest nierozgarnięty ponieważ ja tak się poczułem po ostatnich zakupach i wymianie towaru.

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

Do tej pory składane zamówienia były bezproblemowe , dostarczane na czas i zgodne z wybranym rozmiarem. Ostatnie zamówienie ( czarna kurtka )mimo podania rozmiaru XL była większa. Na przyszłość proszę dokładniej sprawdzać rozmiary tak abym nie oddawał do poprawki i ponosił dodatkowe koszty. Nie odesłałem, gdyż żona przyjmowała i pozbyła się opakowania. Z pozdrowieniami klient Mirosław Fibak
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Panie Mirosławie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie
Jestem poza miejscem zamieszkania,jestem nad morzem od dnia 24-03-2024 i będę aż do Grudna,przemieszczam sie po wybrzezu nie mam stałego miejsca kwaterunku i nie chcę żeby przychodziła korespondencja na stałe miejsce zamieszkania!!!Zgłaszałem telefonicznie do Was i nikt nie chciał mnie pozytywnienie zalatwić,skrzynka będzie pękać i zlodziej wie że mnie nie ma w domu.Prosze mnie wykreślić z listy powiadomień!!!Nie przysyłać żadnych reklam!!!To jest problem!!!Na siłę mnie uszczęśliwiacie!!! Proszę przesyłać tylko na maila!!!To jest takie trudne!!! Zostanę okradziony to pozwę Was do sądu!!!
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Informacja zostanie przekazana do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy.
Proponuję zdecydowanie poprawić obsługę informatyczną przy składaniu zamówień przez Internet. Wybór poszczególnych produktów z różnych list nastręcza pewne problemy, oraz ustalenie miejsca dostawy innego, niż adres zamieszkania, szczególnie przy wyborze Paczkomatu InPost. Nawet wystawienie tej opinii muszę robić po raz drugi, bo pierwsza niespodziewanie "zaginęła" podczas tworzenia. Poza tym dokumentacja, opłaty i dostawa OK. Dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań, dotyczących zamówienia. Postaramy się, w przyszłości podnieść Pana zadowolenie z naszych usług. Pana uwagi zostaną przekazane do odpowiedniego działu.
Poczta Polska nie wywiązuje się w pełni ze swoich obowiązków. Otrzymałem sms, że w danym dniu otrzymam przesyłkę (buty). Czekałem cały dzień w domu i kurier nie dostarczył. Na drugi dzień znów czekałem, W południe otrzymałem sms, że przesyłkę muszę odebrać osobiście na poczcie. Jestem starszym człowiekiem i nie chcę więcej być wprowadzony w błąd. Następnym razem nie odbiorę przysyłki na poczcie. Niech wam odeślą.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Sprawa dotycząca poczty zostanie przekazana do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy serdecznie.
2 mar 2024
Bardzo dobry kontakt, szybkie dostawy zamówień. Lepiej można by usprawnić rozmiary męskie/damskie. Pozdrawiam.
2 mar 2024
Drogi kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
10 mar 2024
Szeroka oferta. Ciekawe produkty. Nie wszystkie wymiary s a powtarzalne tzn. np. dwa ubrania o takim samym rozmiarze w opisie i na metce w rzeczywistości są wymiarowo różne - wymaga to wymiany zamawianego ubioru.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
BM
Brak określenia tęgości towaru. Np. spodnie prezentowane na modelach są normalne, przysłane są zbyt obszerne; sweter normalny na modelu, przysłany- dla grubasa! Już nie chce mi się Wam zwracać!
2 mar 2024
Szanowny kliencie,, dziękujemy za opinię. Wymiary podane w tabeli to wymiary ciała, na które artykuły powinny pasować. Naturalnym w takim przypadku jest, że sam artykuł musi być większy, ponieważ nie może przylegać bezpośrednio do skóry. W sytuacji, gdy został dobrany nieodpowiedni rozmiar, może go Pan wymienić. Dodatkowo zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym działem posprzedażowym pod numerem: 222 069 972 lub przez zakładkę "skontaktuj się z nami" na naszej stronie internetowej, a chętnie Panu doradzimy i pomożemy z wyborem rozmiaru. Pozdrawiamy serdecznie.

Pakowanie ubioru.

W ubiegłym kupiłem u Was kurtkę z kieszeniami Hudson. Jest wykonana z poliestru ( na zewnątrz i wewnątrz). Wasz sposób pakowania spowodował, że dotarła bardzo pognieciona. Na wszywce kurtki jest informacja, że nie można jej prasować,jednak w tak pogniecionej chodzić też nie można. I co z nią robić? Jak na razie wisi bezużyteczna. Nad tym powinniście pomyśleć.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług .Informacja zostanie przekazana do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy.

Tak trzymać.

Trudno mi ocenić co podobało mi się szczególnie.Każdy etap:prezentacja,zamówienie i realizacja zamówienia tak powinny wyglądać.Problemem w tego rodzaju zakupów jest nieraz trafienie z rozmiarem zamawianej odzieży.Moje poprawki zostały zrealizowana wzorowo,a raz gdy zabrakło zamiennika,wybrano dla mnie z wyczuciem coś podobnego z czego byłem zadowolony.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.

Pomyłki w rozmiarówce

Proponowane artykuły b.dobre gatunkowo. Kupuje średnio 4 razy w roku. Jedyny problem to ignorowanie zamówień klijęta. Już 3 razy się zdarzyło że zamaeiam rozmiar XL ( napisane na dowodzie dostawy) a w środku rozmiar jaki pakowaczowi wpadnie do ręki. Ostatnio odesłałem rozmiar 5XL choć zamawiałem XL
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Panie Krzysztofie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie

Wygodne zakupy.

Wygodne dla mnie jest to, że otrzymuję do domu systematycznie katalogi z proponowanymi towarami. Mam 73 lata i nie chce mi się biegać po sklepach. Wolę kupować przez internet. Wnuki też cieszą się z różnych niespodzianek dołączanych do zakupów. Podwójne korzyści.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
JK
Jerzy K.
Cyców
2 mar 2024
Podoba mi się łatwość zamówienia, szybka dostawa i dobre gatunkowo towary. Lubię kupować w atlasformen. Ale dobrze by było aby w zbiorczych opakowaniach poszczególnych towarów mogły się znajdować różne rozmiary, np. 2 bluzy polarowe dla męża i dla mnie, itp.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
9 mar 2024
Świetny sklep z ciekawą ofertą. Błyskawiczna realizacja zamówień, najczęściej darmowa dostawa kurierem, zawsze do zamówień dołączany interesujący gratis. Bogata oferta odzieży, butów i dodatków zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet.
JG
janusz G.
Jackowice
Od wielu lat korzystamy z możliwości zakupu odzieży na platformie Atlasu. Przekonuje nas kilka elementów: bogata oferta, dobra jakość i umiarkowane ceny. Istotna jest także łatwość zamówienia, terminowość dostawy.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska

Bardzo dobry sklep intwrnetowy.

Dobre produkty w miarę przystępnej cenie. Bardzo dobry kontakt z klientem/ nie raz występują kłopoty techniczne podczas połączenia/. Nie ma też problemów z reklamacją czy ze zwrotem. Jestem zadowolony.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Asortyment bardzo urozmaicony, jest jednak coś, co trzeba by bylo zmienić. Sprawa dotyczy pakowania dużych rzeczy np. kurtek. Trafiają do odbiorcy bardzo pogniecione, to żałosny widok po rozpakoawanu.
9 mar 2024

Żona i ja jesteśmy zadowoleni z możliwości kupna wyrobów bawełnianych.

Żona i ja jesteśmy zadowoleni z asortymentu proponowanego przez atlasformen, szczególnie z wyrobów wykonanych z bawełny. Podobają nam się wzory materiałów oraz krój gotowych koszul, bluzek, kurtek.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Dobre wyroby w przystępnych cenach. Szybka dostawa. Bardzo dobra obsługa telefoniczna. Bez problemu nieudany zakup można zwrócić lub zamienić. Od kilku lat robię u nich zakupy. Polecam
10 mar 2024

Jestesmy Waszymi stalymi klientami i czesto przy wyborze produktow kierujemy sie informacjami zawartymi w reklamach firmowych i internecie.Jestescie bardzo aktywni.Gratulacje!!!
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga Klientko, Dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
W mojej ocenie wszystko jest o key.Dobrze by było umieścić w katalogu informację o zależności numeracji wielkości produktu wg producenta i polskiej ogólnie stosowanej numeracji.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna klientko, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.