Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6268) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (28 158)

Najistotniejsza pozytywna opinia

14 paź 2023
Podoba się szybka realizacja, częste zniżki. Ale... Dobrze byłoby zamieścić adnotację o zawyżonej rozmiarówce. Nie wszystkie wymiary artykułów odpowiadają tym podanym w tabeli. Bardzo przydatne są informacje na temat rozciągliwości tkaniny. I jeszcze jedna uwaga, warto byłoby podać czy dany ubiór dedykowany jest niskim czy wysokim osobom. To nie tylko kwestia długości rękawów, przodu lub tyłu a kroju całego ubioru. W przypadku kobiet wykonanie zaszewek czy wszycie rękawów ma podstawowe znaczenie jak dany ubiór będzie układał się na sylwetce. Możliwość wymiany artykułu na mniejszy/większy rozmiar znacznie ułatwiłoby zakupy. Teraz należy oczekiwać zwrotu i zakupić ponownie to co nas interesowało.

Najistotniejsza negatywna opinia

12 sie 2023
Jeden z przykładów który dotknął mnie osobiście to rozmiary spodni męskich które powinny zostać znormalizowane a osoby które prowadzą rozmowy z klientami bardziej kreatywne i otwarte na klienta żeby doprowadzić do rozwiązania tych niedogodności a nie udowadniać że po stronie firmy wszysko jest Ok. tylko klient jest nierozgarnięty ponieważ ja tak się poczułem po ostatnich zakupach i wymianie towaru.

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

8 lip 2024
poprawić jakość tkanin, z których wykonywane są sprzedawane produkty; więcej naturalnych tkanin mniej syntetyków z nadrukami
8 lip 2024
Szanowna Klientko, Jest nam niezmiernie miło widzieć przydzielonych 4 gwiazdek. Przykładamy szczególną uwagę do jakości naszych produktów, bo zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze. Dziękujemy za przekazaną opinię dotyczącą naszych artykułów, jest ona dla nas niezmiernie cenna. Wszelkie Pani sugestie zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Gorąco pozdrawiamy i zapraszamy na kolejne zakupy.
Koszula super design kolor idealnie dopasowany do krajobrazów nadmorskich, świetny szczególnie na tle morza. T-shirt rewelacyjny pomysł z nadrukiem kotowatego drapieżnika, w pozycji wyczekujacej, t-shirt idealny do dalekich wędrówek. Bardzo dobra jakość i gramatura bawełny
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny Kliencie, Dziękujemy za wspaniałą opinię i życzliwe słowa. Jest nam bardzo miło, że docenił Pan tak liczne szczegóły i jakość naszych artykułów. Cieszymy się także, że proponowane przez nas rozwiązania zyskały Pana uznanie. Serdecznie pozdrawiamy.
26 cze 2024
Bokserki do korekty! Z większości zakupów jestem bardzo zadowolony. Niestety bardzo fajne bokserki mają fatalna wadę. Po trzecim, czwartm praniu w kroku robi się dziura. Tak się dzieje ze wszystkimi bokserkami które u Was kupiłem. Większość musiałem już wyrzucić.
26 cze 2024
Dzień dobry Panie Włodzimierzu, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Jest ona dla nas niezmiernie cenna. Mamy nadzieję na kolejne zamówienie na nasze artykuły a za wszelkie niedogodności związane z jakością artykułu serdecznie przepraszamy. Zapewniamy, że w każdym przypadku ma Pan możliwość odesłania artkułu jeżeli nie spełnia on Pana oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu i pozdrawiamy serdecznie.
Atlas For MEN oferuje odzież dobrej jakości i w szerokim wyborze. Rabaty i przeceny pozwalają na zaopatrzenie się w odzież po bardzo przystępnej cenie. Ponadto firma prowadzi system prezentów dołączanych do zamówień co wzmacnia atrakcyjność zakuów. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny Panie Mariuszu, Bardzo dziękujemy za współpracę i pozytywną opinię. Stawiamy ogromny nacisk na wysoką jakość wykonywanych przez nas usług. Bardzo nam miło, że zostało to przez Pana zauważone i docenione. Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy.
1 lip 2024
Wszystko OK, jesteście super, tylko Wasze prezenty na jody za zakupy są do bani, te zegarki, które nie chodzą lub chodzą jak chcą, maszynki które chodzą ale nie gola itd. Sorry za gorzkie słowa, ale taka jest prawda, pozdrawiam.
1 lip 2024
Dzień dobry Panie Andrzeju, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Jest ona dla nas niezmiernie cenna. Mamy nadzieję na kolejne zamówienie na nasze artykuły a za wszelkie niedogodności związane z otrzymanymi prezentami serdecznie przepraszamy. Postaramy się w przyszłości poprawić ich jakość. Gorąco pozdrawiamy.
MD
Małgorzata D.
Ośno Lubuskie
Robię u Państwa zakupy, ale nie do końca jestem zadowolona. Otóż brakuje w Państwa ofercie ubrań z bawełny w większym wyborze. Proszę wziąć pod uwagę moją sugestię, a również inni klienci będą zadowoleni.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Wszelkie Pani sugestie zostaną przekazane do odpowiedniego działu Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
To kwestia gustu, ale kolorystyka, zwłaszcza w zestawach nie jest zachęcająca. Mało nowości, wzory i modele są w stałej ofercie od dawna a propozycje dla pań żenująco skromne i powtarzalne!
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Pana uwagi zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy serdecznie.

Koszulę męskie

Koszule męskie z krótkim rękawem dobrej jakości. Materiał cieniutki, dobry na lato. Niestety rozmiar 5xl jest w rozmiarze 156cm a nie do 141cm. Jest zły opis rozmiarówki.
29 cze 2024
Droga klientko, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Pani uwagi dotyczące rozmiarów, zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
22 godziny temu
Dobre jakościowo rzeczy, system zachęt do kolejnych zakupów, fajna stronka - mnie się podoba wszystko. Wszystkie rozmiary w tej samej cenie - to jest największy plus.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Pani Ewo, Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie sprawiły Pani radość. Bardzo się staramy, aby każdy ich etap był dla naszych klientów czystą przyjemnością. Dzięki Pani mamy szansę dalej się rozwijać. Zapraszamy do ponownych zakupów
Firma godna zaufania . Materiały dobrej jakości. Szybka realizacja zamówień. Jedyny minus rozmiary zawyżone dlatego muszę wysyłać z powrotem na swój koszt.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny Kliencie, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Jest nam niezmiernie miło widzieć przydzielonych 5 gwiazdek. Zawsze się staramy, aby zakupy w naszym sklepie sprawiały przyjemność naszym Klientom. Mamy nadzieję na kolejne zamówienie na nasze artykuły, a za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy. Serdecznie pozdrawiamy.
1 lip 2024
Kurteczka damska bardzo fajna, ale maszynka do golenia (gratis) super badziewie - rozlatuje się przy dotknięciu. Produkcja elektrośmieci.
2 lip 2024
Dzień dobry Panie Mariuszu, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Jest ona dla nas niezmiernie cenna. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych artykułów. Jesteśmy również wdzięczni za opinię dotyczącą prezentu niespodzianki. Najmocniej przepraszamy jeśli nie spełniła Pana oczekiwań. Wszelkie Pana sugestie zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Serdecznie pozdrawiamy.
1 lip 2024
W "atlasformen" zakupy robi się szybko, sprawnie i bez problemów, towar wysyłają błyskawicznie i to dokładnie taki jak w opisie..
2 lip 2024
Szanowny Kliencie! Dziękujemy za 5 gwiazdkową opinię! Przykładamy szczególną uwagę do jakości naszych produktów, bo zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze. Bardzo dziękujemy za współpracę - to była sama przyjemność. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
Zamawiam dosyć często jest OK.Morzna by było zrobić morzliwość zamawiania jednego koloru. Niektóre kolory są beznadziejne.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pana sugestia zostanie przekazana do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy serdecznie.
28 cze 2024

Jestem bardzo zadowolona

Wszystkie zamówione koszulki bardzo ładne i zgodne z opisem. Mąz zadowolony . Szybka wysyłka Polecam!
29 cze 2024
Droga klientko, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Takie słowa są dla nas ogromnie ważne i motywują nas do pracy. Zachęcamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie.

Polecam.

Szybka przesyłka. Zakupione koszulki bardzo dobrej jakości. Z całym przekonaniem polecam!
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Dzień dobry Panie Andrzeju, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Jest ona dla nas niezmiernie cenna. Mamy nadzieję na kolejne zamówienie na nasze artykuły. Serdecznie pozdrawiamy.
Szybka obsługa, dobra jakość towarów kupuję w miare regularnie i nigdy się nie zawiodłem.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
Bardzo dobra jakość towarów, satysfakcjonujące ceny, bardzo szybka dostawa. Tak trzymać.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
7 lip 2024
Bogata oferta , szeroki asortyment produktów. Bardzo przystępne ceny. Szybka dostawa.
8 lip 2024
Szanowny Kliencie, Jest nam niezmiernie miło widzieć przydzielonych 5 gwiazdek. Przykładamy szczególną uwagę do jakości naszych produktów, bo zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze. Pięknie dziękujemy, pozdrawiamy serdecznie oraz polecamy się na przyszłość !
Modne, dobre jakościowo produkty odzieżowe z dobrej dzianiny.Jestem b.zadowolony
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Bardzo przyjazny kontakt z Firmą. Szybka dostawa, starannie zapakowana. Jest OK
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Pani Barbaro, Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie sprawiły Pani radość. Bardzo się staramy, aby każdy ich etap był dla naszych klientów czystą przyjemnością. Dzięki Pani mamy szansę dalej się rozwijać. Zapraszamy do ponownych zakupów