Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6398) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (29 455)

24 lut 2024
Wbrew wielu opiniom - sklep na 5 gwiazdek. począwszy od asortymentu na obsłudze klienta skończywszy. Bałem sie o zwroty - nie ma żadnych problemów tak ze zwrotem gotówki, jak i z wymianą na inny rozmiar. Czas oczekiwania do 2 tygodni (kpl proces) czyli zdecydowanie do przyjęcia. Pomocne - zwracajcie uwagę na dobór rozmiarów - szybko rozkminicie o co chodzi - jest to bardzo pomocne - przykładem moje ostatnie dwa zamówienia - ok. 15 pozycji asortymentowych - 0 wymian, O zwrotów. Podsumowując zdecydowane tak, wady można poszukać ale ja takich specjalnie nie znalazłem. Mariusz

Dzień dobry, zamówiłam u Państwa dresy i bezrękawnik dla męża. Dokonaliśmy zwrotu zamówienia ponieważ mąż wykonał złe pomiary. Obecnie mieszkamy w innej miejscowości. Na taki adres wysłałam zwrot nadając paczkę na paczcie!!!! Ku mojemu zdziwieniu wczoraj otrzymuję tel. od kuriera, który mnie informuje z Kłodzka że ma dla mnie przesyłkę. Ja jak wspomniałam przebywam w innej miejscowości gdzie mieszkamy. Dopiero dzisiaj miałam dostęp do komputera i piszę do Państwa w tej sprawie. Dzwoniłam dzisiaj tj. 13.03. marzec do Państwa co graniczyło z cudem piszę o czasie oczekiwania na odebrania konsultanta. Pani odebrała tel. i oznajmiła mi, że musiałam najpierw dokonać zmiany adresu wysyłki u Państwa w systemie. Dla mnie jest to rzecz niewyobrażalna jeżeli wypełniam kwit wysyłki zwrotny towaru za którą płacę i podaję adres drugi!!!!! do wysyłki to dzieje się to z automatu, że ktoś to czyta. Pytam czy ja mam teraz pojechać do Kłodzka po odbiór tej przesyłki??? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. Halina Bugla
HB
Halina B.
Kłodzko

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

JM
Jolanta M.
Bydgoszcz

REWELACYJNE TOWARY

Moj mąż praktycznie ubrany jest od A do Z w Waszej firmie. Począwszy od bielizny, skarpetek, koszulek, polo, po bluzy, spodnie, spodenki,dresy, kurtki i buty. Obdarowałam także koszulkami i koszulkami polo męską częsc rodziny i wszyscy są zadowoleni. Bardzo dobra jakość produktów. Polecam!!!
24 wrz 2024
Droga Pani Jolanto, pięknie dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani jeszcze bardziej zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie
5 paź 2024
Zamówiłam zły rozm., niestety nie mogłam zamienić rozmiarów.Musialam zrobić zwrot wymianę.Żadnego powiadomienia, choć minął tydzień,a pieniądze przelane i zablokowane.Oczywiscie dodatkowo musiałam zapłacić za zwrot przesyłki.Wiecej tu nie zamówię.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań, dotyczących zamówienia. Postaramy się, w przyszłości podnieść Pani zadowolenie z naszych usług. Nasz dział posprzedażowy, skontaktuje się z Panią, w celu ustalenia szczegółów reklamacji.
22 wrz 2024
Szybkość wysyłki. Fatalna jest sytuacja zwrotna - wymiana ze względu na rozmiar . Długi czas na wymianę zamówionych rzeczy !!!
24 wrz 2024
Dziękujemy Panie Zenonie za wybór naszego produktu i pozytywną opinię. Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie! W razie potrzeby nasz zespół pomoże Panu w odpowiednim wyborze. Serdecznie pozdrawiamy.
1 paź 2024

Solidność i szybkość

Wszystkie dotychczasowe zakupy były bardzo udane, a dokonałem ich sporo. Mam jedynie odmienne zdanie co do rozmiarówki: zmiana była niepotrzebna, bo poprzednie parametry były bliższe prawdy. Kupiłem t-shirty zbyt duże sugerując się nową tabelą rozmiarów.
1 paź 2024
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Pana uwagi przekażemy do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy serdecznie.
24 wrz 2024
Dobry sklep. Sprawne zakupy, szybka dostawa. Ale z tym zwiększeniem rozmiarów to przesada - zakupione spodnie są nadmiernie obszerne - mówi się "niemiecki rozmiar" - kłopot do pokonania - nie dać się zagłodzić.
24 wrz 2024
Drogi kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan bardziej zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie
3 paź 2024
Kupuje w tym sklepie juz od wielu lat za pomocą najbardziej tradycyjnej bo korespodencyjnej formy zamawiania. Z asortymentu jestem zadowolony, gdyż odpowiada moim aktualnym potrzebom i ... gabarytom. W razie konieczności wymiany czy zwrotu towaru sprawy załatwiane były zawsze zgodnie z moim życzeniem. Panie w dziale sprzedaży i obsługi posprzedażowej badzo miłe i kompetetne. Zbigniew
3 paź 2024
Panie Zbigniewie, Dziękuję za wspaniałą opinię i życzliwe słowa. Jest nam bardzo miło, że docenił Pan tak liczne szczegóły i jakość naszej usługi. Cieszymy się także, że proponowane przez nas rozwiązania zyskały Pana uznanie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
EK
ewa K.
kraków
Myślę, że w moim wypadku można było od razu zamienić rozmiar na mniejszy.Tak jak prosiłam, bezpośrednio po złożeniu zamówienia, jak się tylko zorientowałam, że wcisnęłam XXL, a nie jak być powinno XL.A nie sugerowanie w odpowiedzi, że powinnam zrobić to sama, po otrzymaniu paczki, która niby była już spakowana /na kilka minut po złożeniu zamówienia?/.Takie działanie zaoszczędziłoby zamieszania ze zwrotem etc.Dlatego daję ogólną ocenę tylko 4 gwiazdki.
HL
Henryk L.
Katowice
4 paź 2024
Od wielu lat jestem Waszym klientem i mogę się wyrazić w samych superlatywach o zamawianych artykułach jak również o szybkiej dostawie.Na zadawane pytania zawsze otrzymywałem zadawalające odpowiedzi w krótkim terminie. polecam Wszystkim "Atlas for men"
4 paź 2024
Dzień dobry Panie Henryku, Dziękujemy za pozytywną opinię. Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego stawiamy na najwyższe standardy w obsłudze wszystkich zamówień. Cieszymy się, że docenia Pan naszą pracę. Takie słowa są dla nas ogromnie ważne i motywują nas do pracy. Zapraszamy na ponowne zakupy. Pozdrawiamy serdecznie.
26 wrz 2024

Opinia

Zamawiałem kilka razy w tym sklepie i nigdy nie miałem uwag. Tym razem miałem okazję przetestować procedurę zwrotu zakupionego towaru i tu również nie było żadnych problemów. Sprawa została szybko załatwiona. Polecam.
28 wrz 2024
Szanowny Kliencie! Dziękujemy za 5 gwiazdkową opinię! Przykładamy szczególną uwagę do jakości naszych produktów, bo zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Bardzo dziękujemy za współpracę - to była sama przyjemność. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

Solidna i dobrze zorganizowana firma

Poza jakością i atrakcyjnym wzornictwem produktów oferowanych przez Atlas for Men, cenię sobie ich szeroką rozmiarówkę. Strona internetowa jest przejrzysta, proces składania zamówienia niezmiernie prosty, a dostawa następuje błyskawicznie. Mam zaufanie do firmy również dlatego, że osoby w telefonicznym serwisie klienta są bardzo fachowe i ponadprzeciętnie uprzejme.
5 paź 2024
I like the quality and designs of the clothes, also the sales, when you make them. Still would like bigger colour diversity of, say, fleece jackets, also too little of nice sweaters and almost no trousers or pants (for women). Also would like more down jackets and bigger variety of colours and patterns of the jackets.
7 paź 2024
Droga Klientko, Bardzo dziękujemy za zamieszczoną opinię. Jest ona dla nas niezmiernie cenna. W przyszłości będziemy dążyć do tego, by sprostać Pani oczekiwaniom, bo satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza. Zapraszamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie.
AP
Adam P.
Ostrołęka
6 paź 2024

Jest postęp.

Jest lepiej niż było to jeszcze kilka lat temu. Poprawcie szczegółowość opisu poszczególnych produktów , np. wielkość kieszeni wewnętrznych kurtki (często nie mieszczą się w nich portfele, a nawet portmonetki). Ceny czasami są niewspółmiernie wysokie w stosunku do jakości i podobnych wyrobów u konkurencji.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Dziękujemy za wszelkie Pana sugestie i postaramy się, żeby w przyszłości był Pan jeszcze bardziej zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie
6 paź 2024

Zdzisław

Na infolinii . Super obsługa . Zamówiony towar wysyłają bardzo szybko . Gdy zachodzi potrzeba istnieje możliwość wymiany zakupionego artykułu . Wielokrotnie kupowałem w /w firmie , bluzki z długim rękawem , z krótkim rękawem , golfy praz inna odzież oraz kapcie .Szczerze polecam zakupy w/w firmie .
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny Panie Zdzisławie, Jest nam niezmiernie miło czytać taka opinię – cieszymy się, że nasze usługi spełniły Pana oczekiwania. Pięknie dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

Wszystko OK !

W tym zamówieniu wszystko było OK ! A tak życzeniowo wykraczając myślami poza to zamówienie ... Fajnie gdyby w sprzedaży pojawiły się spodnie sztruksowe bojówki SZARE te co już są - model i fason - ale od środka ocieplone jeszcze jakimś puszkiem czy mikropolarem żeby były jeszcze cieplejsze !
7 paź 2024
Szanowny Kliencie, Bardzo dziękujemy za zamieszczoną opinię. Jest ona dla nas niezmiernie cenna. W przyszłości będziemy dążyć do tego, by sprostać Pana oczekiwaniom, bo satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza. Zapraszamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie.
Otrzymałem niedziałający głośnik - po 2-óch dniach otrzymałem zamiennik. Cieszy natychmiastowa reakcja. Odnośnie zamówionego towaru, uwagi przedstawiłem w rozmowie telefonicznej. (Niedbałe pakowanie towaru powoduje jego odkształcenia - załamania.)
JW
Janina W.
Szczecin
5 paź 2024
Rozmiary np. kurtek w tabelach podane są jak niemieckie np. kurtka w rozmiarze 50/52 odpowiada polskiemu rozmiarowi 44/46. Warto by dla klientów polskich podać w tabelach nasze rozmiary bo to myli i później trzeba towar o wiele za duży odsyłać.
7 paź 2024
Drogi Pani Janino, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani jeszcze bardziej zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie

Firma super.

Towar zawsze dostarczony odpowiednio zapakowany jakość dobra, chociaż mogła by być lepsza wiecej naturalnych materiałów.Numeracja nie zawsze jest odpowiednia za duża zawsze jednak można zrobić zwrot.firma godna zaufania i kompetentna.
2 godziny temu
Szanowna Pani Barbaro, Bardzo dziękujemy za współpracę i pozytywną opinię. Stawiamy ogromny nacisk na wysoką jakość wykonywanych przez nas usług. Bardzo nam miło, że zostało to przez Panią zauważone i docenione. Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy.
EB
Edward B.
WADOWICE
Wszystko mi się podoba i jest OK! Miły i natychmiastowy kontakt telefoniczny. No i towar w moim guście ponieważ jestem osobą puszystą i odpowiada mi Wasza numeracja oraz rozmiarologia. Nie ma chińszczyzny to duży plus.
30 wrz 2024
Poprawiać jakość niektórych oferowanych towarów i prawdziwość ich opisów. np. aby półbuty opisywane w ofercie jako wodoodporne takie były, aby spodnie jeansy opisywane w ofercie jako czarne takie były
30 wrz 2024
Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Bardzo pozytywnie oceniam szybkość i jakoś usługi wymiany zakupu na rozmiar mniejszy. Natomiast zakupione spodnie nawet po praniu nie pachną jak jeans bawełniany.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Pani Marku Dziękuję za wspaniałą opinię i życzliwe słowa. Jest nam bardzo miło, że doceniła Pan tak liczne szczegóły i jakość naszej usługi. Cieszymy się także, że proponowane przez nas rozwiązania zyskały Pana uznanie. W razie potrzeby jesteśmy do dyspozycji . Pozdrawiamy !