Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6431) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26 737)

14 paź 2023
Podoba się szybka realizacja, częste zniżki. Ale... Dobrze byłoby zamieścić adnotację o zawyżonej rozmiarówce. Nie wszystkie wymiary artykułów odpowiadają tym podanym w tabeli. Bardzo przydatne są informacje na temat rozciągliwości tkaniny. I jeszcze jedna uwaga, warto byłoby podać czy dany ubiór dedykowany jest niskim czy wysokim osobom. To nie tylko kwestia długości rękawów, przodu lub tyłu a kroju całego ubioru. W przypadku kobiet wykonanie zaszewek czy wszycie rękawów ma podstawowe znaczenie jak dany ubiór będzie układał się na sylwetce. Możliwość wymiany artykułu na mniejszy/większy rozmiar znacznie ułatwiłoby zakupy. Teraz należy oczekiwać zwrotu i zakupić ponownie to co nas interesowało.

12 sie 2023
Jeden z przykładów który dotknął mnie osobiście to rozmiary spodni męskich które powinny zostać znormalizowane a osoby które prowadzą rozmowy z klientami bardziej kreatywne i otwarte na klienta żeby doprowadzić do rozwiązania tych niedogodności a nie udowadniać że po stronie firmy wszysko jest Ok. tylko klient jest nierozgarnięty ponieważ ja tak się poczułem po ostatnich zakupach i wymianie towaru.

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
LB
Leszek B.
Kraków
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Wszystko sprawnie.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga Pani Aleksandro, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie
Szybka i zgodna z zamówieniem dostawa.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Panie Wiesławie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga Pani Anno, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani jeszcze bardziej zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie
Wszystko szybko i zgodnie z opisem a także idealnie opisana rozmiarowka
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny Panie Robercie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
szybka przesyłka - 2 dni od zamówienia już była u mnie
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Panie Aleksandrze, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie
szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
MR

Szybka dostawa,zgodna z zamówieniem..polecam

Szybka dostawa,zgodna z zamówieniem...polecam
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Mąż jest zadowolony z zakupu. Przy pierwszym zakupie nie trafiony był rozmiar. Spodnie chinosy z twillu ze stretchem wybrałam rozm. 66 z rozm. 4XL i był duży- dokonałam zwrotu i zakupiłam spodnie chinosy Camel rozm. 64 z 4XL i spodnie sportowe z mikrofibry 4XL. Reszta zakupów trafiona i dobra gatunkowo. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
Bardzo miłe w dotyku, super wykonane
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna klientko, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga Pani Joanno, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna klientko, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
Jest OK tak trzymać
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Wszystko w porządku. Towar wysokiej jakości.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
WM
Wanda M.
Sulechow
Zawsze ntor w dobrej jakosci i szybko dostarczony!
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Panie Zdzisławie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Atrakcyjny towar w dobrej jakości, szybka dostawa.