Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6634) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (27 066)

14 paź 2023
Podoba się szybka realizacja, częste zniżki. Ale... Dobrze byłoby zamieścić adnotację o zawyżonej rozmiarówce. Nie wszystkie wymiary artykułów odpowiadają tym podanym w tabeli. Bardzo przydatne są informacje na temat rozciągliwości tkaniny. I jeszcze jedna uwaga, warto byłoby podać czy dany ubiór dedykowany jest niskim czy wysokim osobom. To nie tylko kwestia długości rękawów, przodu lub tyłu a kroju całego ubioru. W przypadku kobiet wykonanie zaszewek czy wszycie rękawów ma podstawowe znaczenie jak dany ubiór będzie układał się na sylwetce. Możliwość wymiany artykułu na mniejszy/większy rozmiar znacznie ułatwiłoby zakupy. Teraz należy oczekiwać zwrotu i zakupić ponownie to co nas interesowało.

12 sie 2023
Jeden z przykładów który dotknął mnie osobiście to rozmiary spodni męskich które powinny zostać znormalizowane a osoby które prowadzą rozmowy z klientami bardziej kreatywne i otwarte na klienta żeby doprowadzić do rozwiązania tych niedogodności a nie udowadniać że po stronie firmy wszysko jest Ok. tylko klient jest nierozgarnięty ponieważ ja tak się poczułem po ostatnich zakupach i wymianie towaru.

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

Reklamacja bez problemu

Pierwszy raz kupowałam w "atlasformen". Mężowi podobały się koszule. Źle się zmierzył i zamówiliśmy za duży rozmiar. Reklamacja przyjęta bez problemu i po krótkim czasie dostaliśmy idealne koszule. Mąż jest bardzo zadowolony. Dodam, że nic nie płaciliśmy za dostawę. Bardzo dziękujemy. Tak trzymać :)
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
dostawa przesyłki inna firmą niż DHL jest na wagę złota!
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pani uwagi zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy serdecznie.

Koszulki polo

Jakość produktu i szybkość realizacji. Zakup bez kłopotów. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Firma bez problemu wymieniła mi nieodpowiedni rozmiar. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
Jest ok. Szczerze polecam
męskie koszule
Dobry gatunkowo towar
EM
Ewa M.
Oborniki Śląskie

Kurtka damska przeciwdeszczowa

Zakupiona przeze mnie kurtka przeciwdeszczowa jest bardzo ładna, starannie wykończona, rozmiar zgodny z opisem w ofercie
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szybka dostawa to plus. Zakupione buty niezgodne z umową. Na zdjęciach z oferty wyglądają ok, w rzeczywistości założone na nogę wyglądają zupełnie inaczej (koszmarnie jak słoniowa noga). Z tego powodu zwróciłem się o refundację opłaty za przesyłkę zwrotną ale otrzymałem odpowiedź odmowną. Należność za zwrócone buty również jeszcze nie dotarła. Nie podoba mi się to.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi Panie Henryku, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.

Ekstra

Szybko zrealizowane i produkty dobre jakościowo, a przy tym pełna rozmiarowka
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Podkoszulki są bardzo ładne. Dziękuję bardzo
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna klientko, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.
Atrakcyjna odzież w niskich cenach. Szybka realizacja zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Promocje dobrych jakościowo artykułów