Atlas For Men PLOpinie

Atlas For Men PL - Specjalista ubrań i akcesoriów Outdoor

Kurtki, polary, spodnie, bermudy, koszule, tuniki.. Stworzona w 1999 roku , marka Atlas For Men, proponuje wszystkim tym, którzy cenią sobie styl życia blisko natury, szeroką gamę odzieży i akcesoriów outdoor . Artykuły Atlas For Men są oryginalnymi kreacjami dla mężczyzn i kobiet wykonanymi z naturalnych materiałów, komfortowych i wytrzymałych, charakteryzujących się swobodnym krojem, w bezkonkurencyjnych cenach, aż do rozmiaru 5 XL (wszystkie rozmiary w tej samej cenie) . Czuj się swobodnie w Twoich ubraniach i wyrusz na spotkanie z przygodą!
ATLASFORMEN SASU

Opinie nt. sklepu Atlas For Men PL

4.70/5.00

Opinie (3 923) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Doświadczenia innych klientów sklepu Atlas For Men PL

Reklamacja złożona w sprawie dostawy towaru niezgodnie z kodem dostarczono ten sam towar niezgodny z kodem ten sam na dodatek dosłany towar był tańszy o ok 10 pln uważam że dział reklamacji w moim przypadku zawalił zupełnie niemiałem sił ponownie interweniować reklamację złożyłem na arkuszu reklamacyjnym zupełnie mnie zlekceważono dlatego 1 gwiazdka pozdrawiam

3 tygodni(e) temu
Drogi kliencie, dziękujemy za Pana opinię. Bardzo nam przykro, że nie jest Pan zadowolony z naszych usług. Pana zamówienie zostało zrealizowane na podstawie formularza przysłanego pocztą, później artykuł został wymieniony na mniejszy rozmiar. Jeżeli w przyszłości będzie miał pan jakikolwiek problem, prosimy o kontakt z działem posprzedażowym: 222 069 972. Pozdrawiamy serdecznie.
zły system numeracji. złe zdjęcie nie pozwala na ocenę produktu

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi kliencie, dziękujemy za Twoją opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Pozdrawiamy serdecznie.
Opinia była w mailu

Słaba komunikacja

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Do Pana dyspozycji mamy dwa numery telefonu infolinii i reklamacji. Dodatkowo może się Pan z nami skontaktować przez FB lub nasza stronę internetową. Prosimy skorzystać z najwygodniejszej dla Pana formy kontaktu. Pozdrawiamy serdecznie.
Bubel

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi kliencie, dziękujemy za Twoją opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani zadowolona z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Pozdrawiamy serdecznie.
To jest to

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi kliencie, jeżeli jest Pan zadowolona z naszych usług bardzo prosimy o zmianę opinii na pozytywną. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do dalszych zakupów.
niska jakość towarów. Ceny w AfM są zawyżone - taki sam towar w sklepie typu AZJA sa niższe. Szlaban na AfM.

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Zapewniamy, że nasze produkty są wykonane ze staranie wyselekcjonowanych materiałów celem zadowolenia naszych klientów. Jeżeli mimo tego nie jest Pan zadowolony z artykułów, przysługuje Panu prawo do zwrotu produktów, a otrzyma Pan zwrot kosztów zamówienia. Pozdrawiamy.
Kapcie może i ładne ale po miesiącu podeszwy odlazły a chodziłam tylko po domu kpina

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Jakość to syf. Made in china

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Zamówienie złożyłem telefonicznie 21.01.br ( było to zamówienie nr 9 w tym roku kalendarzowym ) . Po braku realizacji paczki po 6 dniach tj do dn.26.01.brzadzwoniłem do Biura Reklamacji z pytaniem : dlaczego paczka nie doszła/ była zamówiona za "pobraniem" . Odpowiedziano : że wysyłaka została -nie wiedzieć czemu -ZABLOKOWANA- gdybym nie zadzwonił - to czekałbym na dostawę w nieskończoność

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi kliencie, serdecznie dziękujemy za opinię. W Pana przypadku zamówienie zostało zablokowane z powodu dużej ilości zamówień, za małe kwoty, w krótkim czasie. Za niedogodności serdecznie przepraszamy. Po kontakcie telefonicznym zamówienie zostało odblokowane. Serdecznie pozdrawiamy.
Na 4 zamówione artykuły w I term. dotarł 1. Po zwrocie- 2 paczka przyszła z inną bluzą, odesłana. Prezenty, które zamówiłam na gwiazdkę, nie dotarły. Na I fakturze były 2 bluzy, kod 00975372- w zawartości była 1 i 2 półgolfy (z innego zamów. )odesłane. Reklamacja otrzym. wczoraj zawiera znowu inną bluzę. Czekam na zwrot kosztów i po raz 3 na bluzę kod 00975372 XXL. Jestem rozczarowana - ndst.

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Szanowny kliencie, ogromnie przepraszamy za zaistaniałą sytuację. Nasz serwis klienta skontaktuje się z Panem celem wyjaśnienia problemów z dostawą. Pozdrawiamy.
Nie wysłali wcale zamówienia Zwrócili towar bez kontaktu ze mną.

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Szanowny kliencie, bardzo prosimy o więcej informacji lub kontakt z nami abyśmy mogli pomóc w rozwiązaniu problemu. Przepraszamy za zaistniała sytuację.
BRAK PEŁNEJ DOSTAWY.

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi kliencie, Nasz serwis klienta skontaktuje się z Panem celem wyjaśnienia problemów z dostawą. Pozdrawiamy.
Prezenty chiński radiobudzik oraz chińska lornetka to nie są przedmioty użyteczne, to są marne zabawki. Zniechęciłem się do dalszych zakupów.

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi kliencie, Bardzo nam przykro, że proponowane prezenty nie spełniły Pańskich oczekiwań. Proponujemy śledzić na bieżąco nasze oferty , ponieważ za każdym razem proponujemy inny prezent. Pozdrawiamy serdecznie.
Nie zawodzi ie. Jest ok.

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi kliencie, Jeżeli jest Pani zadowolona z naszych usług bardzo prosimy o zmianę opinii na pozywytną. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do dalszych zakupów.
"Oceń Twoje zamówienie LET-26335815 z orderDate " Ten numer mi nic nie mówi.Proszę podać nazwę towaru,którego ten nr dotyczy.W tedy wystawię ocenę.

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za zgłoszenie problemu. Opinia zostanie przekazana do naszego działu technicznego. Równocześnie informujemy, że chodzi o ostatnie otrzymane zamówienie złożone dnia 2 grudnia.Pozdrawiamy serdecznie.
Jak mam ocenić towar który rzekomo został wysłany 28 listopada 2019 i miał być dostarczony 2 grudnia 2019 a dzisiaj mamy 10 grudnia 2019 i jeszcze nie otrzymałem zamówionego towaru

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi kliencie, Informujemy, że Pańskie zamówienie wrócilo do nas 3 grudnia. Nasz serwis klienta skontaktuje się z Panem celem wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiamy serdecznie.

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi kliencie, Bardzo dziękujemy za opinię. Jeżeli jest Pan zadowolony z naszych usług bardzo prosimy o zmianę opinii . Pozdrawiamy serdecznie.
Do tej pory nie nie zrealizowano mojego zamówienia, które przyjęto do realizacji pomimo braku towaru na magazynie.

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi kliencie, Informujemy, że produkt zamówiony przez Pana będzie dostępny z dniem 9 stycznia, wtedy też zostanie do Pana wysłana przesyłka. Bardzo przepraszamy za czas oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie.
opuzniajaca sie dostawa

Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men PL
Drogi kliencie, Informujemy, że dnia 10 grudnia przesyłka dotarła do Tarnowa. Pozdrawiamy serdecznie.