Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6431) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26 736)

14 paź 2023
Podoba się szybka realizacja, częste zniżki. Ale... Dobrze byłoby zamieścić adnotację o zawyżonej rozmiarówce. Nie wszystkie wymiary artykułów odpowiadają tym podanym w tabeli. Bardzo przydatne są informacje na temat rozciągliwości tkaniny. I jeszcze jedna uwaga, warto byłoby podać czy dany ubiór dedykowany jest niskim czy wysokim osobom. To nie tylko kwestia długości rękawów, przodu lub tyłu a kroju całego ubioru. W przypadku kobiet wykonanie zaszewek czy wszycie rękawów ma podstawowe znaczenie jak dany ubiór będzie układał się na sylwetce. Możliwość wymiany artykułu na mniejszy/większy rozmiar znacznie ułatwiłoby zakupy. Teraz należy oczekiwać zwrotu i zakupić ponownie to co nas interesowało.

12 sie 2023
Jeden z przykładów który dotknął mnie osobiście to rozmiary spodni męskich które powinny zostać znormalizowane a osoby które prowadzą rozmowy z klientami bardziej kreatywne i otwarte na klienta żeby doprowadzić do rozwiązania tych niedogodności a nie udowadniać że po stronie firmy wszysko jest Ok. tylko klient jest nierozgarnięty ponieważ ja tak się poczułem po ostatnich zakupach i wymianie towaru.

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

1 kwi 2024
Tragedia . Zamówiłam kurtkę w kolorze beż, przysłali bordowa. Chyba zatrudniają daltoniste . Nawet nie rozpakowałam. Odesłałam, narazie pieniędzy nie zwrócili. Nie polecam.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań, dotyczących zamówienia. Postaramy się, w przyszłości podnieść Pani zadowolenie z naszych usług. Nasz dział posprzedażowy, skontaktuje się z Panią, w celu ustalenia szczegółów reklamacji.

Różne ceny

Ceny wszędzie powinny być takie same a nie przez internet inne a w gazetce inna
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań, dotyczących zamówienia. Postaramy się, w przyszłości podnieść Pani zadowolenie z naszych usług. Nasz dział posprzedażowy, skontaktuje się z Panią w celu ustalenia szczegółów reklamacji.
N I C!
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań, dotyczących zamówienia. Postaramy się, w przyszłości podnieść Pana zadowolenie z naszych usług. Nasz dział posprzedażowy, skontaktuje się z Panem, w celu ustalenia szczegółów reklamacji.
HB
Halina B.
Kłodzko

opis zwrotu

Dzień dobry, zamówiłam u Państwa dresy i bezrękawnik dla męża. Dokonaliśmy zwrotu zamówienia ponieważ mąż wykonał złe pomiary. Obecnie mieszkamy w innej miejscowości. Na taki adres wysłałam zwrot nadając paczkę na paczcie!!!! Ku mojemu zdziwieniu wczoraj otrzymuję tel. od kuriera, który mnie informuje z Kłodzka że ma dla mnie przesyłkę. Ja jak wspomniałam przebywam w innej miejscowości gdzie mieszkamy. Dopiero dzisiaj miałam dostęp do komputera i piszę do Państwa w tej sprawie. Dzwoniłam dzisiaj tj. 13.03. marzec do Państwa co graniczyło z cudem piszę o czasie oczekiwania na odebrania konsultanta. Pani odebrała tel. i oznajmiła mi, że musiałam najpierw dokonać zmiany adresu wysyłki u Państwa w systemie. Dla mnie jest to rzecz niewyobrażalna jeżeli wypełniam kwit wysyłki zwrotny towaru za którą płacę i podaję adres drugi!!!!! do wysyłki to dzieje się to z automatu, że ktoś to czyta. Pytam czy ja mam teraz pojechać do Kłodzka po odbiór tej przesyłki??? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. Halina Bugla
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga Pani Halino, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pani zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panią w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
BD
BOGDAN D.
TUCHÓW
10 mar 2024

Rozczarowanie

PRZED 3 TYGODNIAMI ZAMÓWIŁEM U WAS SPODNIE I ZGODNIE Z WASZĄ OFERTĄ W PREZENCIE MIAŁ BYĆ "OKULAR DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA", JEDNAK W DOSTAWIE GO NIE BYŁO. JEST TO KOLEJNE WASZE OSZUSTWO. PREZENTY NIE ZAWSZE SĄ DOŁANCZANE DO ZAMÓWIEŃ, A JEŻELI SĄ TO PRZEWAŻNIE NIEKOMPETNE I NIESPRAWNE - BEZ JAKIEJKOLWIEK INSTRUKCJI. WASI NIEUCZCIWI "PAKOWACZE" ROBIĄ WAM KRECIĄ ROBOTĘ. PONIEWAŻ SYTUACJA SIĘ POWTÓRZA PORAZ KOLEJNY /5/ - NIE CHCĘ JUŻ WIĘCEJ WASZYCH OFERT I ŻĄDAM NATYCHMIASTOWEGO USUNIĘCIA MOICH DANYCH Z "ATLAS FOR MEN" !
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. W celu wyjaśnienia sprawy skontaktujemy sie z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
Rozmiary za każdym razem inne. Po praniu rzeczy kurczą się o 1 rozmiar
2 mar 2024
Super towar
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
11 lut 2024
nie oszukiwać!!!!!!! 3 razy zgłaszałam jawne oszustwo . pani przyjmująca reklamację nie przyjęła, gdyż ona nie będzie pisać i stwierdziła, że wysyła mi na -maila pismo i sama mogę zgłosić. zamawia się jasno kreśloną rzecz a przysyłacie co innego droższego o sto Procent, albo nie te rozmiary. Osoby odbierający reklamacje telefonicznie całkowicie ignorują klienta i nie oddzwonią i nie wyjaśnią pomimo iż twierdzą że sprawę przekazują do szefostwa nie odzywa się nikt miesiącami - KARYGODNE !!!!!!!!!!!
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pani zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy
6 lut 2024
Pisałem już, szkoda czasu.
7 lut 2024
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy
26 sty 2024
27 sty 2024
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. W celu wyjaśnienia skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
13 sty 2024

Mam pytanie o zwrot !!!!?!!!!

Mam pytanie o zwrot !!!!!!!! Dlaczego uzależniacie zwrot naliczonych i przyznanych Mi już pieniędzy za zwróconą odzież i poniesione także w związku z tym koszta przesyłek zwrotnych od tego czy odbiorę wcześniej przesyłkę z wymienionym na inny bezrękawnikiem ? I dlaczego poczta tak długo zwleka z potwierdzeniem odebranej przeze Mnie przesyłki która nie była związana z żadnym pobraniem ode Mnie pieniędzy ? To była po prostu wymiana / zamiana tej samej odzieży na inną nie uszkodzoną i w innym rozmiarze ! Dlaczego trzeba czekać ze zwrotem pieniędzy dla Mnie do momentu odbioru przez Mnie bezrękawnika za którego te pieniądze nie są zwracane ? Po co ta zwłoka ? Mało tego warunek został spełniony czyli przesyłkę odebrałem a pieniądze nadal są zablokowane bo ... poczta zwleka z potwierdzeniem faktu odbioru przesyłki przeze Mnie ! Co ma ten wymieniony bezrękawnik do zwracanych pieniędzy za kurtkę ? A poczcie polskiej dedykuję w związku z tą zwłoką - potwierdzenia Mojego odbioru - która już trwa kilka niepotrzebnych dni takie znane powiedzenie: NIE ODKŁADAJ NA JUTRO TO CO MOŻESZ ZROBIĆ DZIŚ !
13 sty 2024
Drogi Panie Pawle , dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie
CT
jest bardzo dobrze
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej . Pozdrawiamy
5 sty 2024
Drogi Panie Andrzeju, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie
22 paź 2023
Nie rozumiem dlaczego zamówienie internetowe jest inaczej traktowane od zamówienia składanego przez telefon. dotyczy kosztów przesyłki
23 paź 2023
26 lip 2023
Panie które przyjmują zamówienia nie słuchają co ja mam do powiedzenia , czyli co chcę jaki rozmiar tylko wciskają mi co one uważają i znów muszę odsyłać kupiony towar. należy te Panie nauczyć grzeczności i słuchania zamawiającego bo nie stać mnie na opłacanie zwrotów a w tym roku już miałem kilka zwrotów przez nie i przez tabelę rozmiarów bo pod jednym kurier mi przyniesie i jest dobrzeęęeękryje się kilka rozmiarów i zależy co mi się trafi.Zmi3nić te dwie rzeczy i będzie w miarę dobrze i wrócę na zakupy a teraz wybieram inne firmy gdzie nie mam tyle strat na zwrotach a kupuję prawie wszystko przez internet bo jestem nie chodzący i samotny tu kupi
26 lip 2023
Drogi Panie Kazimierzu, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług, W przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. . Pozdrawiamy serdecznie.
22 lip 2023
jakość i cena dobra ale wrażenie że się zamawia w Chinach, brak faktury, wysyłka na adres podany do rachunku a nie na adres podany do dostawy, obsługa klienta bardzo słaba, nie ustosunkowuje się w żaden sposób do treści skargi tylko odpisuje jakąś formułką że ich zdaniem wszystko jest ok, nachalny marketing i marnotrawstwo papieru - otrzymałem z przesyłkami wysłanymi w tym czasie 4 takie same katalogi, założę się że nikt tej ankiety nie czyta albo sobie nic nie zrobi z tej opinii, te wszystkie rzeczy działają bardzo na niekorzyść
24 lip 2023
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani w pełni zadowolona z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy serdecznie.
19 lis 2023
Możecie wywiązać się z ostatniej umowy / zlecenia i przysłać Mi zamówiony jakiś czas temu i zapłacony też jakiś czas temu przeze Mnie bezrękawnik ale wpierw zgodnie z waszym regulaminem wypada zwrócić mi pieniądze za moje koszta przesyłki zwrotnej w której zwróciłem wam uszkodzony bezrękawnik ! Ten bezrękawnik już by Mi się przydał jako docieplenie mojego ciała pod obie wasze kurtki zimowe które u was zakupiłem w tym roku ! Więcej ten bezrękawnik już bym nosił gdybyście byli fair - play ...
20 lis 2023
Drogi kliencie, Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań, dotyczących artykułu. Postaramy się, w przyszłości podnieść Pana zadowolenie z naszych usług. Nasz dział posprzedażowy, skontaktuje się z Panem, w celu ustalenia szczegółów reklamacji.
Spełniłem wszystkie wymogi do przesyłki bezpłatnej, /potwierdzone przez firmę/ a faktyczni musiałem za przesłanie zapłacić, mimo reklamacji telefonicznej i tekstowej nie doczekałem się żadnej reakcji nie mówiąc o tym by otrzymać należny zwrot gotówki. Dlatego nie polecam gdyż podane w ofercie zakupy powyżej 130 zł, przesyłka gratis to nie zawsze prawda.