Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6431) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26 737)

14 paź 2023
Podoba się szybka realizacja, częste zniżki. Ale... Dobrze byłoby zamieścić adnotację o zawyżonej rozmiarówce. Nie wszystkie wymiary artykułów odpowiadają tym podanym w tabeli. Bardzo przydatne są informacje na temat rozciągliwości tkaniny. I jeszcze jedna uwaga, warto byłoby podać czy dany ubiór dedykowany jest niskim czy wysokim osobom. To nie tylko kwestia długości rękawów, przodu lub tyłu a kroju całego ubioru. W przypadku kobiet wykonanie zaszewek czy wszycie rękawów ma podstawowe znaczenie jak dany ubiór będzie układał się na sylwetce. Możliwość wymiany artykułu na mniejszy/większy rozmiar znacznie ułatwiłoby zakupy. Teraz należy oczekiwać zwrotu i zakupić ponownie to co nas interesowało.

12 sie 2023
Jeden z przykładów który dotknął mnie osobiście to rozmiary spodni męskich które powinny zostać znormalizowane a osoby które prowadzą rozmowy z klientami bardziej kreatywne i otwarte na klienta żeby doprowadzić do rozwiązania tych niedogodności a nie udowadniać że po stronie firmy wszysko jest Ok. tylko klient jest nierozgarnięty ponieważ ja tak się poczułem po ostatnich zakupach i wymianie towaru.

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

17 mar 2024
Proszę zweryfikować przewoźnika(poczta polską)nie rzetelny a jeden z kurierów to wyjątkowo nieprzyjemny
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Pana sugestia i opinia odnośnie dostawcy zostanie przekazana do odpowiedniego działu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
23 mar 2024

zwrot części przesyłki

otrzymane spodnie odesłałem ,gdyż wymiary na udach były zdecydowanie za wielkie
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy serdecznie.
9 mar 2024
dokładniejsza rozmiarówka ,podane rozmiary np. spodni dresowych dużo zawyżone
9 mar 2024
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Wszelkie Pana uwagi zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy serdecznie.

częsta wadliwość w…j.w

częsta wadliwość w rozmiarach,kololorystyka odbiega od katalogowyzh ofert
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Zapewniamy, że nasze produkty są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, celem zadowolenia naszych klientów. Jednakże wszelkie Pana uwagi zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy serdecznie.
Pomimo zamówienia wg. Tabeli rozmiarów swetry są za duże.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga Pani Elżbieto, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pani zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panią w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie
Oferowany produkt był bardzo niestarannie wykończony!
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Zapewniamy, że nasze produkty są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, celem zadowolenia naszych klientów. Pana uwagi zostaną przekazane do odpowiedniego działu, celem wzmożenia kontroli jakości. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy serdecznie.
2 mar 2024
Nie podobają mi się ostatnio prezenty.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Pana uwagi dotyczące oferowanych prezentów, zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy serdecznie.
Miła obsługa telefoniczna.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości był Pan równie zadowolony z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
23 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani w pełni zadowolona z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy serdecznie.
17 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. W celu wyjaśnienie sytuacji skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy
3 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.

Dwa nowe bezrękawniki po reklamacji dotarły już do Mnie !

Dwa nowe czy inne bezrękawniki po reklamacji dotarły już do Mnie ! Żółty po oględzinach jest całkowicie OK nie doszukałem się żadnych mankamentów na szczęście dla Mnie ! Natomiast zielony owszem usterki ma ... jednak z tych wszystkich usterkowych egzemplarzy tego bezrękawnika a jest to TRZECI egzemplarz w rozmiarze 3XL jaki od Was otrzymałem ( jeden był w rozmiarze XXL też z usterką ślepego przeszycia ) jest to egzemplarz najbardziej możliwy do przyjęcia ! Co prawda posiada on kilka poziomych ślepych przeszyć na podobieństwo tego żółtego bezrękawnika który wam dopiero co odesłałem ale te ślepe przeszycia dotyczą na szczęście strony bordowej tej drugiej którą Ja zamierzam przede wszystkim a może i zawsze traktować jako wewnętrzną ! Gdyby te poziome ślepe przeszycia dotyczyły zielonej strony byłby 100 % zwrot ! Aaaa i jeszcze na bordowej stronie jest jeden kawałek sprucia nitki na tym jednym poziomym przeszyciu ale to prucie da się zatrzymać ! Natomiast na stronie zielonej jest na plecach takie jedno miejsce doskwierające wizualnie wielkości ok. 1.5 cm X 0.5 cm ... nie jest to przetarcie ani rozdarcie ( gdyby była dziura byłby zwrot ) ale nazwałbym to lekkim przytarciem takim delikatnym skaleczeniem ale mam nadzieję że z tego w trakcie użytkowania żadne rozdarcie czyli dziura się nie zrobi i dlatego zostawiam ten bezrękawnik ! Na kołnierzu na zielonej stronie są jeszcze po obu stronach prawej i lewej takie niewielkie ślepe przeszycia ale to nie jest aż taki duży fragment pokłutego igłą materiału jak miało to miejsce w poprzednim bezrękawniku ! Chciałoby się aby oba te bezrękawniki były idealne bez zarzutu tak na 100 % ! Ten żółty nowy taki jest ! Ale ... gdybym odesłał wam raz jeszcze ten zielony bezrękawnik jaką mam gwarancję że kolejny który mi przyślecie będzie w idealnym stanie albo jeszcze lepszym od tego ? Obecnie przysłaliście mi ten zielony bezrękawnik ale na stronie bordowej z tym samym dokładnie mankamentem - ślepe przeszycia tuż przy poziomych liniach nici gdzie jest on przeszyty - jaki miał ten poprzedni żółty który wam odesłałem tylko że ten żółty miał te przeszycia ślepe na stronie żółtej czyli tej frontowej, pierwszej, numer 1 ! Czy można zaufać osobom które przyjmują daną reklamację z dokładnie opisanym felerem odzieży a potem przysyłają drugi bezrękawnik z dokładnie tym samym felerem ? Dla Mnie na szczęście ten feler dotyczy strony bezrękawnika którą uważam za wewnętrzną i tylko dlatego zostawiam ten bezrękawnik ! Ja już to zaufanie do was straciłem ! Chciałoby się aby i ten zielony bezrękawnik podobnie jak ten żółty był w 100 % bez zarzutu ale ponieważ jest to już 4 egzemplarz tego bezrękawnika który nie jest bez zarzutu ( tylko z usterkami ) ale mimo wszystko najbardziej możliwy do przyjęcia więc ponieważ ta zielona strona jest tak na 98 % akceptowalna więc już żadnego zwrotu robić nie będę ! Bo wy swoim postępowaniem nie dajecie gwarancji że kolejny przysłany egzemplarz może być w 100 % wolny od usterek a nie chciałbym dostać kolejnego egzemplarza w stanie gorszym od tego obecnego przede wszystkim po stronie zielonej ! Aaaaaaaaaa i czekam jeszcze na jeden zwrot kosztów przesyłki zwrotnej w kwocie 18.20 zł i mam nadzieję że się doczekam ! I to będzie już koniec ... Za wszystko co dobre i bardzo dobre od Was DZIĘKUJĘ !
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Zapewniamy, że nasze produkty są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, celem zadowolenia naszych klientów. Wszelkie Pana uwagi zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy serdecznie.
Generalnie jestem zadowolony, jednakże nawiązując również do poprzednich zrealizowanych zamówień: - niektóre koszulki typu T-shirt (60%bawełna, 40%poliester) mechacą się dość widocznie, - kurtka zimowa miała wyjątkowo zawyżony rozmiar i musiałem wymienić na mniejszy, - do paska skórzanego zmuszony byłem dorobić kilka dziurek, a szlufka nie jest ze skóry - generalnie dołączane "prezenty" są po prostu kiepskiej lub beznadziejnej jakości (zegarki nie są zbyt punktualne, stacja pogodowa to tylko gadżet, a radiobudzik to totalna porażka, który pomimo zmian baterii działał zaledwie kilka godzin - oba trafiły do kosza. Deska do krojenia niby ok. ale wkręt czy raczej gwóźdź z małym gwintem mocujący uchwyt od razu wypadł. No cóż, zapewne to odrzuty z rynku chińskiego kupowane na wagę lub dołączane przez nich również gratis). Z poważaniem RS
14 lut 2024
Drogi Panie Romanie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie
WU
Witold U.
Grójec
9 lut 2024
Ostatnio się zawiodłem na tym sklepie. Dokonałem zamówienia i dokonałem opłaty za złożone zmówienie. Okazał się, że pieniądze dotarły do sprzedawcy natomiast zamówienie nie zostało zarejestrowane. Okazało się "duchem". Sklep zwrócił mi pieniądze i wszystko wydawało by się OK. Ale przy tym ile "najadłem" się strachu. Sądziłem, że padłem ofiarą jakiegoś oszustwa. Po odpowiedzi Atlasformen, ponownie złożyłem zamówienie. No i co się stało. Ktoś się omylił i przysłał mi nie to co było w zamówieniu. Czekam na reklamację. Można by powiedzieć, że jest to sklep z dodatkowymi atrakcjami.
10 lut 2024
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pana w pełni zadowolona z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość
28 sty 2024
Zakupiłem buty męskie. Wszystko jest niby w porządku poza jedną, że wykrój podeszwy jest raczej damski (chyba ze względów oszczędnościowych). Jest po prostu wąski (mniej więcej 10-15mm) i nie ma to nic wspólnego z rozmiarem. Informacja ta nie jest umieszczona w opisie zaś na prezentowanych zdjęciach jest to raczej nie do ocenienia. Jest to już drugi taki zakup w ciągu 1/2 roku. Ponieważ zakupione buty należą to grupy tych lżejszych (sandały itp.) więc niech zostaną. Jednak w przyszłości raczej nie kupię już żadnych nowych butów w atlasie.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej . Pozdrawiamy.

CZEKAM NA ZWROT PIENIĘDZY !!!!!!!!!!!!

Czekam na jeszcze jeden ZWROT PIENIĘDZY za Moje koszta poniesione na przesyłkę zwrotną w której odesłałem wam dwa bezrękawniki z usterkami ! Telefonicznie otrzymałem zapewnienie że te pieniądze otrzymam choć i bez telefonu też je powinienem otrzymać ponieważ tak przewiduje wasz regulamin z którym oczywiście już wiem że nie zawsze się liczycie ! Kwota którą powinienem otrzymać to 18.20 zł Numer przesyłki zwrotnej: 00359007733701119369 Data nadania przesyłki zwrotnej: 25.01.2024
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Odesłałem zamówione artykuły, bo były niezgodne z wymiarami. Musiałem niestety sam opłacić zwrot, mimo że nie z mojej winy, a teraz czekam na odpowiedź i ponowne przesłanie artykułów. Zamówiłem po rozmowie z konsultantką , na jej sugestie mniejszy niż mój rozmiar i czekam co dostanę ?!
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Wymiary podane w tabeli to wymiary ciała, na które artykuły powinny pasować. Naturalnym w takim przypadku jest, że sam artykuł musi być większy, ponieważ nie może przylegać bezpośrednio do skóry. W sytuacji, gdy został dobrany nieodpowiedni rozmiar, może go Pan wymienić. Pozdrawiamy
więcej szczegółowych informacji o rozmiarach i dodatkowe tabele aby uniknąć nieporozumień, oraz informacji o materiałach
6 lut 2024
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Wymiary podane w tabeli to wymiary ciała, na które artykuły powinny pasować. Naturalnym w takim przypadku jest, że sam artykuł musi być większy, ponieważ nie może przylegać bezpośrednio do skóry. W sytuacji, gdy został dobrany nieodpowiedni rozmiar, może go Pan wymienić. Pana sugestie zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Przepraszamy za niedogodności.
4 lut 2024
Rozmiar butów zaniżony (buty męskie nr 41 są minimum dwa rozmiary za małe), rozmiar odzieży damskiej zawyżony (bluza damska rozm. 44/46 w rzeczywistości odpowiada rozmiarowi 48/50). Nie można się sugerować tabelą rozmiarów gdyż faktyczne rozmiary są zupełnie inne.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani w pełni zadowolona z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Wszelkie Pani uwagi dotyczące tabeli rozmiarów zarówno obuwia, jak i odzieży, zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiamy serdecznie.
MP
Marek P.
Zgorzelec
8 lut 2024

rezygnacja

Na pytanie co się podoba ja mam tylko jedną odpowiedż , NIC. do chwili obecnej nie otrzymałem przesyłki a wszystkie Wasze zapewnienia i informacje są nieprawdziwe . Proszę nie wysyłać zamówionego towar i zwrot środków na moje k-to. bmareczek
8 lut 2024
Drogi Panie Marku, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie