Atlas For Men Polska- Logo - Opinie

Atlas For Men Polska

Opinie (6431) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (26 737)

14 paź 2023
Podoba się szybka realizacja, częste zniżki. Ale... Dobrze byłoby zamieścić adnotację o zawyżonej rozmiarówce. Nie wszystkie wymiary artykułów odpowiadają tym podanym w tabeli. Bardzo przydatne są informacje na temat rozciągliwości tkaniny. I jeszcze jedna uwaga, warto byłoby podać czy dany ubiór dedykowany jest niskim czy wysokim osobom. To nie tylko kwestia długości rękawów, przodu lub tyłu a kroju całego ubioru. W przypadku kobiet wykonanie zaszewek czy wszycie rękawów ma podstawowe znaczenie jak dany ubiór będzie układał się na sylwetce. Możliwość wymiany artykułu na mniejszy/większy rozmiar znacznie ułatwiłoby zakupy. Teraz należy oczekiwać zwrotu i zakupić ponownie to co nas interesowało.

12 sie 2023
Jeden z przykładów który dotknął mnie osobiście to rozmiary spodni męskich które powinny zostać znormalizowane a osoby które prowadzą rozmowy z klientami bardziej kreatywne i otwarte na klienta żeby doprowadzić do rozwiązania tych niedogodności a nie udowadniać że po stronie firmy wszysko jest Ok. tylko klient jest nierozgarnięty ponieważ ja tak się poczułem po ostatnich zakupach i wymianie towaru.

Opinie nt. sklepu Atlas For Men Polska

Dokładniej sprawdzać towar do wysyłki żeby nie powtórzyła się sytuacja z ostatniej wysyłki w której jeden z towarów był niezgodny z zamówieniem czekam na naprawienie tego błędu nie wiem czy jeszcze zdecyduję się na ponowne zamówienie
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani w pełni zadowolona z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Skontaktujemy się z Panią w wiadomości mailowej. Serdecznie pozdrawiamy
22 paź 2023

Rozmiary ubrań nie pasują do tych zamawianych.

Rozmiary ubrań nie pasują do tych zamawianych, po odesłaniu towaru napisali ze nie mają mniejszych rozmiarów . Następny towar (kurtka damska ) niby rozmiar zamawiany ale o wiele za duża.Przestałem kupować ubrania w atlasformen.
24 paź 2023
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Wymiary podane w tabeli to wymiary ciała, na które artykuły powinny pasować. Naturalnym w takim przypadku jest, że sam artykuł musi być większy, ponieważ nie może przylegać bezpośrednio do skóry. W sytuacji, gdy został dobrany nieodpowiedni rozmiar, może go Pan wymienić.Pozdrawiamy serdecznie.
29 lip 2023

Można lepiej.

Zamówione artykuły zazwyczaj są zgodne z ich opisem i wysyłka ich następuje b.szybko. Szkoda,że ceny towarów są stosunkowo wysokie,a sugerowanie,że klient zyskuje (circa 3 razy wyższa cena wyjściowa !) jest zwykłą manipulacją.
31 lip 2023
Droga Pani Elżbieto, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pani zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panią w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
Jestem zachwycona tą firmą zawsze miałam kłopoty z zakupem ubrań dla wysokiego i dość grubego męża a teraz nie mam żadnych zmartwień wchodzę na stronę firmy robię zakupy i w ciągu 3 dni mam wszystko co kupiłam Polecam
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowna klientko, dziękujemy za pozytywną opinię. Postaramy się, żeby w przyszłości była Pani równie zadowolona z zakupów w naszej firmie. Zapraszamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.
9 gru 2023
Na razie czekam już dlugo na wymianę towaru na inny i zero odzewu. Nie podoba mi się też to że wymianę jednego towaru na drugi trzeba wysyłać z opłatą za przesyłkę tę właśnie. Wymiana na inną rzecz powinna być bezpłatna.
9 gru 2023
11 cze 2023
Kupiłam mężowi spodenki w rozmiarze jak zawsze L ,niestety były źle skrojone i musiałam wymienić na XL co kosztowało kolejne 18 zł. Jakość koszulek pozostawia wiele do życzenia. Po kilku praniach są zniekształcone.
12 cze 2023
Drodzy Państwo, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Państwa zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Państwem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
2 sie 2023
Byłam zadowolona, ale przy ostatnim zamówieniu przysłano mi coś innego,po mojej reklamacji wprawdzie przysłano mi daną rzecz, ale boimy się z mężem że może się powtórzyć.Dlaczego nie można się do was dodzwonić
2 sie 2023
Droga Pani Renato, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani w pełni zadowolona z naszych usług. W przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie

Zamiana towaru

Ostatnio zrobiłam zakupy ,ale nie wszystkie podane rozmiary odpowiadały podanym na metce. Zrobiłam zwrot ponad tydzień temu i cisza. Poprosiłam o zamianę na właściwy rozmiar ,bo zależy mi na tych rzeczach.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Wymiary podane w tabeli to wymiary ciała, na które artykuły powinny pasować. Naturalnym w takim przypadku jest, że sam artykuł musi być większy, ponieważ nie może przylegać bezpośrednio do skóry. W sytuacji, gdy został dobrany nieodpowiedni rozmiar, może go Pani wymienić. Pozdrawiamy serdecznie
Dostawa ostatnio zamówionego towaru okazała się pomyłką. Rozumiem ,ze to należy traktować jako "wypadek przy pracy". Asortyment oferowanego towaru jest powtarzalny. Czy nie można go urozmaicić.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Wszystkie przekazane sugestie kierujemy do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy serdecznie.
12 lis 2023
Odzież super jednak rozmiarówka która jest podana odbiega zupełnie od wymiarów jakimi trzeba się sugerować co powoduje że ponosimy dodatkowe koszty za odesłanie towaru do wymiany rozmiaru na inny.
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Wymiary podane w tabeli to wymiary ciała, na które artykuły powinny pasować. Naturalnym w takim przypadku jest, że sam artykuł musi być większy, ponieważ nie może przylegać bezpośrednio do skóry. W sytuacji, gdy został dobrany nieodpowiedni rozmiar, może go Pani wymienić.Wszelkie Pani sugestie zostana przekazane do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy serdecznie.
5 lis 2023
+ to szybka realizacja zamówienia, - to nie najlepszej jakości materiały i odbiegająca nieco numeracja od przedstawionej w materiałach reklamowych ( nieco większa od opisanej )
6 lis 2023
Sredeczny kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług.Postaramy się , aby w przyszłości się to nir powtórzyło .Dział Obsługi Klienta
12 wrz 2023
Produkty nie zawsze są podobne do tych, które są przedstawione na waszej stronie. Natomiast osoby zajmujące się przyjmowaniem zamówienia są bardzo kompetentne i bardzo miłe,
13 wrz 2023
Droga Pani Tereso, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pani zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panią w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie Atlas For Men
14 paź 2023
Wzornictwo bardzo "amerykańskie", nasze przyzwyczajenia są nieco inne. Wiele produktów z materiałów syntetycznych, ale szeroka gama wyrobów i w promocjach przystępne ceny.
16 paź 2023
Drogi Panie Marku, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług. W przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Zapewniamy, że nasze produkty są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, celem zadowolenia naszych klientów. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie Atlas For Men
Wysyłacie prezenty , które nie działają w moim przypadku radio budzik, którego nie można ustawić . Zamawiam jedno a dostaję drugie . Na razie zawiesiłem zakupy . 603307254
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Drogi kliencie, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Skontaktujemy się z Panem w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy serdecznie.
20 wrz 2023
Mam uwagę do ewentualnych zwrotów. chodzi mi o konieczność dokonania zwrotu tylko za pośrednictwem Poczty Polskiej. Dla osobiście było to dużym utrudnieniem.
21 wrz 2023
Droga Pani Anno, dziękujemy za opinię. Serdecznie przepraszamy, jeżeli w jakiś sposób obniżyliśmy Pana zaufanie do naszych usług. Za wszystkie przekazane sugestie jesteśmy dozgonnie wdzięczni. Pozdrawiamy serdecznie.Twoja Obsługa Klienta.
25 wrz 2023
Do samej firmy "Atlasforman" nie mam uwag, załatwiają wszystko szybko. Niestety niektóre oferowane wyrobu są bardzo słabe, i nie powinny być w ich ofercie.
25 wrz 2023
Droga klientko, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pani w pełni zadowolona z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość.Skontaktujemy się z Panią w wiadomośći prywatnej.
niedopracowany system zamówień przez internet, kilkakrotnie chciałem złożyć zamówienie, urywa się bez uzgodnienia opłaty i potwierdzenia zakupu
Odpowiedź ze sklepu Atlas For Men Polska
Szanowny kliencie, dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że nie jest Pan w pełni zadowolony z naszych usług, w przyszłości postaramy się poprawić ich jakość. Pana sugestie zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy serdecznie.
8 lis 2023

Kurtka męska

Dobry wieczór Kurtka męska średniej jakości.Wygląda jakby miała się rozpaść.Zerwany zatrzask przy kapturze.Dużo lepiej wyglądała na zdjęciu.
9 lis 2023
Droga klientko, Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań, dotyczących zamówienia. Postaramy się, w przyszłości podnieść Pani zadowolenie z naszych usług. Nasz dział posprzedażowy, skontaktuje się z Panią, w celu ustalenia szczegółów reklamacji.
26 sie 2023
Spodnie lejące po praniu powiększyły się o dwa nr kobiety kupujcie mniejsze, piżamy męskie też się rozciągają . Czyżby materiał do kitu🤔
28 sie 2023
Drogi kliencie, Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań, dotyczących zamówienia. Postaramy się, w przyszłości podnieść Pana zadowolenie z naszych usług. Nasz dział posprzedażowy, skontaktuje się z Panem, w celu ustalenia szczegółów reklamacji.
22 maj 2023
Kupujac na niemieckiej stronie , platnosc do 14 dni do kazdego zakupu prezent ta sama firma , a tak rozne podejscie do klienta pozdro
22 maj 2023
Drogi kliencie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie.