avonexpert.pl- Logo - Opinie

avonexpert.pl

Opinie (1896) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3223)

Ważny od: 5 kwi 2022
avonexpert.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 gru 2023
Nie wiem czy paczka była źle zabezpieczona, ale otrzymałam że stłuczonym flakonem wody perfum.Pour Blanca i wylana cała zawartość. Po raz pierwszy jestem bardzo zawiedziona i to przed świętami.

15 cze 2023
Kosmetyki zamówiłam w czwartek, w piątek dostalam informację, że paczkę dostarczy kurier we wtorek. Wtorek się skończył, środa minęła czwartek też a kosmetyków jak nie było tak nie ma. Nawet żadnej informacji nie dostałam. Lekceważenie klienta

Opinie nt. sklepu avonexpert.pl

Paczka była spakowana niedbale. Brak jakichkolwiek wypełnień- wszystko latało po zbyt dużym kartonie. Dodatkowo kiepsko zabezpieczona -taśma na jednym z boków była odklejona, a karton pogięty, jakby ktoś wkładał do niego dłoń. W przesyłce brakowało próbki kosmetyku. Dobrze, że tylko tego.

Ilona

Przesyłka dostarczona szybko. Jeden minus to niezabezpieczone przedmioty wewnątrz paczki, żadnego zabezpieczenia przed przemieszczaniem się przedmiotów . Dobrze, że wewnątrz nie było szklanych opakowań tylko plastikowe bo niewiadomo w jakim stanie by dotarły.
RK
Roman K.
Gdynia
zapach bardzo ładny ale krótkotrwały
Może przed zamówieniem powinnam staranniej zwrócić uwagę na opis produktu, po którym można by się domyślić, że jest to perfumek raczej słodki. Prawie nie czuję zapachu kwiatu pomarańczy.

realizacja zamówienia

nadal nie otrzymałam przesyłki, czego nie ma w innych firmach kosmetycznych .
20 cze 2023

Brak wypełnienia paczki

Zachęcam dodanie do środka kartonu dodatkowego papieru lub folii bo belkowej, gdyż towar cały latał w środku co mogło spowodować pęknięcie, połamanie kredek co mogę stwierdzić dopiero w takcie użytkowania.
16 maj 2023
Niestety czas wysylki był dłuższy niż opisany i chyba nie do końca prawdziwa była informacja dotycząca mojego przelewu (nawet zwykłym przelewem między innymi bankami przelew nie idzie 48 godzin )
Odpowiedź ze sklepu avonexpert.pl
26 maj 2023
Dziękujemy za opinie. Zapraszamy ponownie ❤️
28 lip 2023
Nie otrzymałam odpowiedzi na pytanie zadane w dwóch mailach, skąd ta opieszałość?